Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Słowenii - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Słowenii - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Słowenii

Słowenia
Dowolne daty
Goście
To, że Słowenia jest tak fascynująca i zróżnicowana, to pewnie efekt rozmaitych wpływów kulturowych, które nierozerwalnie związane są z jej położeniem. Choć jest zaliczana do Europy Środkowej, to leży blisko Austrii, Węgier i Włoch - wszystkie te kraje odcisnęły piętno na Słowenii i na jej kulturze oraz architekturze.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki w Słowenii?

Słowenia: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Piran
-33%
29 kwi - 6 maj
25 m² Apartament
3 1
Piran, Gmina Piran, Słowenia
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 339 zł 509 zł
za noc
Apartament Malija
-30%
15 kwi - 22 kwi
35 m² Apartament
4 1
Malija, Municipality of Izola, Słowenia
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 272 zł 386 zł
za noc
Apartament Lucija
-20%
30 wrz - 7 paź
100 m² Apartament
8 3
Lucija, Gmina Piran, Słowenia
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 686 zł 857 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Brežec pri Divači
wifi
103 m² Dom
6 3
Brežec pri Divači, Sežana, Słowenia
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 442 zł
za noc
Dom wifi Krkavče
-58%
15 kwi - 22 kwi
wifi
108 m² Dom
6 2
Krkavče, Koper, Słowenia
4,1 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 503 zł 1.198 zł
za noc
Apartament wifi Malija
wifi
48 m² Apartament
5 1
Malija, Municipality of Izola, Słowenia
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 299 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Portorož
-57%
4 mar - 11 mar
Kuchnia
50 m² Apartament
4 1
Portorož, Gmina Piran, Słowenia
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 223 zł 523 zł
za noc
Dom Kuchnia Pomjan
-48%
16 wrz - 23 wrz
Kuchnia
61 m² Dom
5 2
Pomjan, Koper, Słowenia
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 543 zł 1.035 zł
za noc
Apartament Kuchnia Gmina Izola
-53%
29 kwi - 6 maj
Kuchnia
35 m² Apartament
5 2
Gmina Izola, Municipality of Izola, Słowenia
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 199 zł 419 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Piran
-34%
2 wrz - 9 wrz
Balkon/Patio
25 m² Apartament
3 1
Piran, Gmina Piran, Słowenia
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 386 zł 585 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Portorož
-53%
15 kwi - 22 kwi
Balkon/Patio
47 m² Apartament
4 2
Portorož, Gmina Piran, Słowenia
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 443 zł 952 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Koper
-47%
23 wrz - 30 wrz
Balkon/Patio
60 m² Apartament
6 2
Koper, Słowenia
3,8 / 5,0
„Dobry“
od 503 zł 957 zł
za noc
Sprawdź inne

Dom wakacyjny w Słowenii. Europa w pigułce

Dlatego podróżując po wybrzeżu kraju, można mieć poczucie, że jest się we Włoszech, choć w pozostałych miejscach kraj czasem przypomina bardziej Austrię czy nawet Czechy. Jeśli ktoś zatem chce posmakować tej różnorodności, to apartamenty czy domki wakacyjne w Słowenii będą doskonałym rozwiązaniem na nocleg w tym fascynującym kraju!

Dom wakacyjny w Słowenii. Cuda natury

To piękna przyroda sprawia, że na noclegi w Słowenii decyduje się coraz więcej turystów z całego świata. Warto zobaczyć przede wszystkim Triglav i park narodowy, który się wokół tej góry znajduje. Ten najwyższy szczyt Alp Julijskich wznosi się na 2864 m n.p.m. i widnieje na herbie oraz na fladze kraju. Słowenia to też kraj wspaniałych jaskiń. Zdecydowanie najbardziej znana jest jaskinia Postojna z wielokolorowymi naciekami oraz imponującymi stalaktytami i stalagmitami. Niemniej piękne są Jaskinie Szkocjańskie za zachodzie kraju, przez które przepływa podziemna rzeka. Warto zobaczyć wzgórza wokół Mariboru, jednego z największych miast Słowenii. Są one znane zarówno z pięknych widoków, jak i z licznych winnic. Z kolei polodowcowe jezioro Bled powinni zobaczyć zarówno miłośnicy natury, jak i zabytków zbudowanych ręką człowieka. Sam akwen ma piękną, turkusową barwę. Nad nim natomiast góruje imponujący, średniowieczny zamek. Na wyspie z kolei znajduje się mała wyspa, Blejski Otok, z malowniczo położonym kościołem. Ze względu na zgromadzenie atrakcji tego typu na stosunkowo małej powierzchni, domek wakacyjny w Słowenii będzie idealny na krótkie wakacje - i nie tylko.

Słowenia: Inne pomysły na urlop

Wypoczynek w Słowenii. Piękne miasta i wspaniałe zabytki

Ljubljana jest jedną z najmniejszych europejskich stolic, jednak można w niej znaleźć naprawdę mnóstwo atrakcji. Chyba najbardziej znaną z nich jest zamek z XI wieku, który góruje nad miastem. Warto go zwiedzić, ale też podziwiać z niego panoramę Lublany i znajdujące się w okolicach Alpy. apartamenty w mieście dobrze również wynająć, aby przespacerować się nabrzeżem Cankarjevo, zobaczyć miejscowy ratusz, uniwersytet i katedrę Świętego Mikołaja. W mieście funkcjonuje także niemal 20-hektarowe ZOO. Poza stolicą częstym punktem wycieczek jest położony na wschodzie Słowenii Maribor. Za najpiękniejszy jego zabytek uznaje się zamek z XV wieku. Dom wakacyjny w Słowenii można również zarezerwować, jeśli komuś marzy się słoneczny wypoczynek. Choć adriatyckie wybrzeże Słowenii liczy nie więcej niż 50 kilometrów, to znajdują się tam przepiękne miasteczka. Chociażby niewielki Piran, który swoją architekturą przywołuje na myśl Wenecję. Dobrze jest także zobaczyć Portoro oraz portowy Koper. Dom wakacyjny w Słowenii może być też znakomitą bazą wypadową, która pozwoli odwiedzić położony tuż przy słoweńskiej granicy włoski Triest. Warta odwiedzenia jest i pobliska przepiękna północna Chorwacja. Nocleg w Słowenii zagwarantuje zatem wspaniałe atrakcje miłośnikowi każdego typu podróży - zarówno amatorowi długich wycieczek po górach, miłośnikowi natury i olbrzymich jaskiń, jak i osobie, która po prostu chce wykorzystać urlop do relaksu na plaży. Oczywiście można połączyć te wszystkie atrakcje i spróbować wszystkiego po trochu. Wtedy na pewno zrozumie się, dlaczego Słowenia jest nazywana "Europą w pigułce".

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Słowenii?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Słowenii są apartamenty i domy. Dzięki ponad 1.610 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Słowenii?

Z Casamundo w Słowenii znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 199 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (55 m²) i domy (103 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Słowenii?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Słowenii o średniej cenie 807 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Słowenii. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag