Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Słowenii - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Słowenii - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Słowenii

Słowenia
Dowolne daty
Goście
To, że Słowenia jest tak fascynująca i zróżnicowana, to pewnie efekt rozmaitych wpływów kulturowych, które nierozerwalnie związane są z jej położeniem. Choć jest zaliczana do Europy Środkowej, to leży blisko Austrii, Węgier i Włoch - wszystkie te kraje odcisnęły piętno na Słowenii i na jej kulturze oraz architekturze.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Apartament  Lucija
-69%
23 wrz - 30 wrz
wifi
84 m² Apartament ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Lucija, Gmina Piran, Słowenia
od 205 zł 660 zł
za noc
Apartament  Sečovlje
-68%
23 wrz - 30 wrz
wifi
50 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Sečovlje, Gmina Piran, Słowenia
od 203 zł 635 zł
za noc
Apartament  Grintovec
-57%
23 wrz - 30 wrz
wifi
108 m² Apartament ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Grintovec, Koper, Słowenia
od 332 zł 767 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Apartament  Sečovlje
-66%
23 wrz - 30 wrz
Klimatyzacją
40 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Sečovlje, Gmina Piran, Słowenia
od 203 zł 593 zł
za noc
Przyczepa kempingowa  Čatež ob Savi
Klimatyzacją
24 m² Przyczepa kempingowa ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Čatež ob Savi, Gmina Brežice, Słowenia
od 150 zł
za noc
Nocleg  Vrhpolje pri Kamniku
Klimatyzacją
30 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Vrhpolje pri Kamniku, Gmina Kamnik, Słowenia
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 403 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament  Gmina Izola
-51%
1 gru - 8 gru
Kuchnia
Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Gmina Izola, Municipality of Izola, Słowenia
od 328 zł 669 zł
za noc
Dom  Zahomce
-38%
14 paź - 21 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kuchnia
102 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 1 sypialnia
Zahomce, Municipality of Vransko, Słowenia
od 561 zł 898 zł
za noc
Apartament  Čatež ob Savi
Kuchnia
48 m² Apartament ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Čatež ob Savi, Gmina Brežice, Słowenia
od 644 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Słowenia: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Podgorje
-69%
23 wrz - 30 wrz
128 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 3 sypialnie
Podgorje, Koper, Słowenia
od 360 zł 1.170 zł
za noc
Dom Podgorje
-67%
23 wrz - 30 wrz
120 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Podgorje, Koper, Słowenia
od 279 zł 842 zł
za noc
Przyczepa kempingowa Čatež ob Savi
-75%
9 wrz - 16 wrz
36 m² Przyczepa kempingowa ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Čatež ob Savi, Gmina Brežice, Słowenia
od 268 zł 1.055 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki w Słowenii?

Dom wakacyjny w Słowenii. Europa w pigułce

Dlatego podróżując po wybrzeżu kraju, można mieć poczucie, że jest się we Włoszech, choć w pozostałych miejscach kraj czasem przypomina bardziej Austrię czy nawet Czechy. Jeśli ktoś zatem chce posmakować tej różnorodności, to apartamenty czy domki wakacyjne w Słowenii będą doskonałym rozwiązaniem na nocleg w tym fascynującym kraju!

Dom wakacyjny w Słowenii. Cuda natury

To piękna przyroda sprawia, że na noclegi w Słowenii decyduje się coraz więcej turystów z całego świata. Warto zobaczyć przede wszystkim Triglav i park narodowy, który się wokół tej góry znajduje. Ten najwyższy szczyt Alp Julijskich wznosi się na 2864 m n.p.m. i widnieje na herbie oraz na fladze kraju. Słowenia to też kraj wspaniałych jaskiń. Zdecydowanie najbardziej znana jest jaskinia Postojna z wielokolorowymi naciekami oraz imponującymi stalaktytami i stalagmitami. Niemniej piękne są Jaskinie Szkocjańskie za zachodzie kraju, przez które przepływa podziemna rzeka. Warto zobaczyć wzgórza wokół Mariboru, jednego z największych miast Słowenii. Są one znane zarówno z pięknych widoków, jak i z licznych winnic. Z kolei polodowcowe jezioro Bled powinni zobaczyć zarówno miłośnicy natury, jak i zabytków zbudowanych ręką człowieka. Sam akwen ma piękną, turkusową barwę. Nad nim natomiast góruje imponujący, średniowieczny zamek. Na wyspie z kolei znajduje się mała wyspa, Blejski Otok, z malowniczo położonym kościołem. Ze względu na zgromadzenie atrakcji tego typu na stosunkowo małej powierzchni, domek wakacyjny w Słowenii będzie idealny na krótkie wakacje - i nie tylko.

Słowenia: Inne pomysły na urlop

Wypoczynek w Słowenii. Piękne miasta i wspaniałe zabytki

Ljubljana jest jedną z najmniejszych europejskich stolic, jednak można w niej znaleźć naprawdę mnóstwo atrakcji. Chyba najbardziej znaną z nich jest zamek z XI wieku, który góruje nad miastem. Warto go zwiedzić, ale też podziwiać z niego panoramę Lublany i znajdujące się w okolicach Alpy. apartamenty w mieście dobrze również wynająć, aby przespacerować się nabrzeżem Cankarjevo, zobaczyć miejscowy ratusz, uniwersytet i katedrę Świętego Mikołaja. W mieście funkcjonuje także niemal 20-hektarowe ZOO. Poza stolicą częstym punktem wycieczek jest położony na wschodzie Słowenii Maribor. Za najpiękniejszy jego zabytek uznaje się zamek z XV wieku. Dom wakacyjny w Słowenii można również zarezerwować, jeśli komuś marzy się słoneczny wypoczynek. Choć adriatyckie wybrzeże Słowenii liczy nie więcej niż 50 kilometrów, to znajdują się tam przepiękne miasteczka. Chociażby niewielki Piran, który swoją architekturą przywołuje na myśl Wenecję. Dobrze jest także zobaczyć Portoro oraz portowy Koper. Dom wakacyjny w Słowenii może być też znakomitą bazą wypadową, która pozwoli odwiedzić położony tuż przy słoweńskiej granicy włoski Triest. Warta odwiedzenia jest i pobliska przepiękna północna Chorwacja. Nocleg w Słowenii zagwarantuje zatem wspaniałe atrakcje miłośnikowi każdego typu podróży - zarówno amatorowi długich wycieczek po górach, miłośnikowi natury i olbrzymich jaskiń, jak i osobie, która po prostu chce wykorzystać urlop do relaksu na plaży. Oczywiście można połączyć te wszystkie atrakcje i spróbować wszystkiego po trochu. Wtedy na pewno zrozumie się, dlaczego Słowenia jest nazywana "Europą w pigułce".

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Słowenii?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Słowenii są apartamenty i domy. Dzięki ponad 705 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Słowenii?

Z Casamundo w Słowenii znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 150 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (51 m²) i domy (87 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Słowenii?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Słowenii o średniej cenie 777 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Słowenii. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

Kolejne kierunki

Pokaż więcej

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag