Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Planicy - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Planicy - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Planicy

Planica
Dowolne daty
Goście
Planica to znana słoweńska dolina położona w Górnej Krainie. Dolina znajduje się w północno-zachodniej części Alp Julijskich. Jest to prawdopodobnie najbardziej znane w naszym kraju miejsce, jakie znajduje się w Słowenii.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Nocleg wifi Planica
-48%
7 paź - 14 paź
wifi
Nocleg
2 1
Planica, Jesenice, Słowenia
od 480 zł 931 zł
za noc
Nocleg wifi Planica
-50%
7 paź - 14 paź
wifi
Nocleg
2 1
Planica, Jesenice, Słowenia
od 508 zł 1.013 zł
za noc
Nocleg wifi Planica
-50%
7 paź - 14 paź
wifi
25 m² Nocleg
4 1
Planica, Jesenice, Słowenia
od 537 zł 1.074 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Planica
Przyjazny zwierzętom
90 m² Dom
8 2
Planica, Jesenice, Słowenia
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 517 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Dom Balkon Planica
-38%
14 paź - 21 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon
75 m² Dom
5 2
Planica, Jesenice, Słowenia
od 866 zł 1.397 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Planica: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Planica
30 m² Nocleg
4 1
Planica, Jesenice, Słowenia
od 565 zł
za noc
Nocleg Planica
20 m² Nocleg
3 1
Planica, Jesenice, Słowenia
od 508 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Planica i apartamenty Planica – komfortowy wypoczynek w Słowenii

Wszystko przez organizację zawodów pucharu świata w skokach narciarskich. Planica rozciąga się od miejscowości Rateče do Tamaru, w niedalekiej odległości od granicy z Austrią i Włochami. Planica otoczona jest s obu stron potężnymi masywami górskimi, w skład których wchodzą szczyty o wysokości powyżej 2 tysięcy metrów n.p.m. Ze względu na swe położenie oraz ogólne warunki turystyczne, Planica stanowi idealne miejsce na wakacje lub urlop o każdej porze roku. Dlatego, jeśli zależy Państwu na bardzo pięknym miejscu, w którym można cieszyć się cisza i spokojem, a jednocześnie podziwiać majestatyczne szczyty gór, to koniecznie powinni Państwo się zdecydować na domki letniskowe Planica i apartamenty Planica.

Wakacje w Planica – zapraszamy miłośników białego szaleństwa


Zdecydowanie w Planicy największa trakcja jest miejscowa skocznia narciarska - Letalnica. To właśnie tutaj już od wielu lat odbywają się ostatnie zawody pucharu świata w skokach narciarskich, kiedy to po nich są dekorowani zwycięzcy. Właśnie w Planicy kilkukrotnie nasz skoczek z Wisły, Adam Małysz, odbierał kryształową kulę za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej pucharu świata. Sama skocznia ma bogata historię, gdyż powstała już w latach 30-tych ubiegłego wieku i od samego początku była miejscem, gdzie regularnie bito rekordy świata w długości skoku. Obecnie skoczkowie bez problemu pokonują barierę 200 metrów, a być może w przyszłości poszybują dalej niż 250 metrów. Zdecydowanie domki letniskowe Planica i apartamenty Planica będą miejscem, z którego bez problemu można się udać na wycieczkę pod skocznię mamucią.

Oczywiście Planica to nie tylko sama skocznia. Znajduje się tutaj również znakomity ośrodek narciarski z wieloma kilometrami tras zjazdowych oraz długimi trasami biegowymi. W okresie letnim można uczęszczać po jednym z licznych pieszych i rowerowych szlaków turystycznych. Jeśli postawią Państwo na domki letniskowe w Planica i apartamenty w Planica, to będzie to wspaniała okazja do poznania tego pięknego słoweńskiego regionu.

Niezapomniane, letnie wakacje spędzą Państwo w Holandii, dlatego polecamy nasze komfortowe domki letniskowe Haaren oraz przestronne apartamenty w Dongen. Poza tym proponujemy wczasy w Borger, wakacje w Beekbergen oraz urlop w Boekel.

image-tag