Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty Postojnej

Postojna
Dowolne daty
Goście
Słowenia - niewielki kraj będący niegdyś częścią Jugosławii może poszczycić się wieloma zabytkami i pięknym położeniem. Jest ważnym szlakiem komunikacyjnym między Europą Zachodnią a Bałkanami.
DALSZE INFORMACJE »

Postojna: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Planina 5
68 m² Dom
5 1
Planina, Gmina Postojna, Postojna
4,7 / 4
„Wybitny“
od 1.715 zł
za 7 dni
Agroturystyka Grobišče 5
64 m² Agroturystyka
5 2
Grobišče, Gmina Postojna, Postojna
4,8 / 5
„Znakomity“
od 2.603 zł
za 7 dni
Apartament Gmina Postojna 6
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
118 m² Apartament
6 2
Gmina Postojna, Gmina Postojna, Postojna
4,9 / 5
„Znakomity“
od 3.310 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Dom Basen Razdrto
Basen
34 m² Dom
5 1
Razdrto, Gmina Postojna, Postojna
4,4 / 3
„Bardzo dobry“
od 3.429 zł
za 7 dni
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Pokój Przyjazny zwierzętom Zagon
Przyjazny zwierzętom
15 m² Pokój
2 1
Zagon, Gmina Postojna, Postojna
3,7 / 2
„Dobry“
od 1.588 zł
za 7 dni
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Dom Balkon Razdrto
Balkon
51 m² Dom
6 2
Razdrto, Gmina Postojna, Postojna
4,6 / 4
„Wybitny“
od 2.128 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Górskie pejzaże  ,lazurowy  Adriatyk  ,  groty i kotliny ,skaliste wawozy, zieleń   lasów - to wizytówka Słowenii.  Domki letniskowe Postojna zlokalizowane są w jednym z najatrakcyjniejszych miejsc turystycznych zachoniej Słowenii ,gdzie znajduje się  największa jaskinia Europy. Ściągają tu tłumy turystów. Niezwykłe dzieło sztuki, którego twórcą jest natura wprawiają   w  niemy zachwyt. Jaskinię można zwiedzać tylko z przewodnikiem w jednej  z pięciu grup językowych :  angielskiej ,francuskiej, niemieckiej,włoskiej lub słoweńskiej. Trasa turystyczna prowadzi starym korytem rzeki Pivki. Jej czterokilometrowy odcinek przejeżdża się kolejką, całość trasy wynosi 5.5 kilometra. Oczom Państwa ukażą się wyjątkowe  nacieki skalne o niepowtarzalnych, fantazyjnych kształtach,  W ogromnej  Sali Koncertowej organizowane są koncerty symfoniczne  . Warto również wspomnieć o niezwykłym tutejszym   mieszkańcu  - endemicznym ślepym stworzeniu  nazywanym odmieńcem jaskiniowym. Ten dziwny płaz zamieszkuje tylko podziemne wody krasowe tytejszych gór.Ciekawostka - potrafi żyć ok.70 lat. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: urlop Mirsk pokoje Nordeste wypoczynek Ribeiras urlop Nitrianske Rudno

Zakwaterowanie Postojna to słoweńskie cuda natury i architektury

Zaledwie 10 km od jaskini  , na malowniczym wzgórzu wznosi się  zamek Predjama. Apartamenty Postojna mogą stanowić dla Państwa  świetny punkt wypadowy do tego otoczonego legendą  miejsca. Zamek należał do słynnego  rabusia i awanturnika, bohatera wielu romantycznych opowieści  - barona Erazma Lüggera.Odnowione komnaty zamku  , ich wyposażenie i otoczenie ukazują jak żyli i pracowali niegdyś jego mieszkańcy. Na uwagę zasługuje kolekcja broni i obrazów. Cennym eksponatem jest rzeźba Piety z XIV wieku.Z punktu widokowego nad stromym, skalnym urwiskiem można podziwiać okoliczny krajobraz. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także: domki letniskowe Pezinok, apartamenty Čunovo, wakacje Barano d'Ischia.

Odwiedziny w stolicy Słowenii są obowiązkowym punktem urlopu w tych stronach.Domki letniskowe Postojna znajdują w odległości ok. 50 km od Lublany. Podróż autobusem trwa niecałą godzinę.Spacer po pięknym Starym Mieście, wizyta na zamkowym wzgórzu , przechadzka po słynnym Moście Smoka pozostawią u Państwa niezapomniane wrażenia. Lublana jest również dogodnym  punktem  wypadowym dla amatorów   górskich wędrówek.W sezonie to miasto tętni życiem.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania Postojnej?

Apartamenty i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych Postojnej. Z ponad 37 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi Postojnej?

Z Casamundo Postojnej znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 191 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (46 m²) i domy (63 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty Postojnej?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty Postojnej o średniej cenie 335 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup Postojnej. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag