Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Genewie - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Genewie - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Genewie

Genewa
Dowolne daty
Goście
Już po przybyciu do Genewy podróżnych ujmuje wyjątkowo kosmopolityczna atmosfera. Nie jest to zresztą tylko wrażenie - ponad połowa mieszkańców Genewy ma zagraniczny paszport. Miasto jest w końcu siedzibą wielu instytucji międzynarodowych, w tym ONZ.
DALSZE INFORMACJE »

Genewa: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Le Mervelet 2
26 m² Nocleg
2 1
Le Mervelet, Servette - Petit-Saconnex, Szwajcaria
od 6.502 zł
za 7 dni
Nocleg Pâquis Navigation 2
28 m² Nocleg
2 1
Pâquis Navigation, Pâquis-Nations, Szwajcaria
od 2.773 zł
za 7 dni
Nocleg Le Mervelet 2
22 m² Nocleg
2 1
Le Mervelet, Servette - Petit-Saconnex, Szwajcaria
od 6.502 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Bed & Breakfast wifi Grand-Saconnex
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
Apartament typu Junior Suite z kominkiem
3 1
Grand-Saconnex, Genève, Genewa
4,7 / 4
„Wybitny“
od 5.900 zł
za 7 dni
Apartament wifi Contamines
wifi
45 m² Apartament
4 1
Contamines, Champel, Szwajcaria
4,3 / 3
„Bardzo dobry“
od 4.037 zł
za 7 dni
Dom wifi Grand-Saconnex
wifi
250 m² Dom
8 3
Grand-Saconnex, Genève, Genewa
4,4 / 3
„Bardzo dobry“
od 13.617 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Mont-Blanc
-22%
7 wrz - 14 wrz
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kuchnia
50 m² Apartament
4 1
Mont-Blanc, Pâquis-Nations, Szwajcaria
4,8 / 5
„Znakomity“
od 15.127 zł 2.784 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Motel Ogród Ornex
Ogród
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
2 1
Ornex, Ain, Francja
3,9 / 2
„Dobry“
od 2.468 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Apartament wakacyjny w Genewie - mieście szyku i luksusu

Oczywiście, nie to jednak najbardziej przyciąga turystów. Dom wakacyjny w Genewie nie tylko pozwoli zobaczyć wspaniałe zabytki i wczuć się w niepowtarzalny klimat tej części Szwajcarii. Odpowiedni apartament wakacyjny w Genewie może być także świetną bazą wypadową w Alpy. Na przykład, aby dotrzeć do Mont Blanc, najwyżej położonego szczytu Europy, wystarczy z centrum Genewy przejechać 90 kilometrów.

Apartament wakacyjny w Genewie. Najpiękniejsze zabytki

Co zatem warto zobaczyć, gdy już zamówi się nocleg w Genewie i trafi się do miasta? Turyści zwykle na początku kierują się nad Jezioro Genewskie. Blisko jego nabrzeża znajduje się efektowna fontanna Jet d'Eau. Sprawia na wskroś nowoczesne wrażenie, choć została zainstalowana już w 1886 roku. Wygląda imponująco o każdej porze, ale najlepiej zobaczyć ją wieczorem, gdy włączone zostają iluminacje. Za jeden z najciekawszych budynków w mieście uznaje się klasycystyczny Pałac Narodów z 1929 roku. Dziś należy on do ONZ i jest otwarty dla zwiedzających. Najpiękniejszym kościołem w mieście jest z kolei prawdopodobnie bazylika Notre-Dame z połowy XIX wieku. Godna uwagi jest także gotycka katedra St. Pierre, której początki datuje się nawet na IV wiek. Nad brzegiem można zobaczyć również wyjątkowo imponujące mauzoleum księcia Brunszwiku z XIX wieku. Zdecydowanie warto odwiedzić Muzeum Czerwonego Krzyża, jak i interaktywną wystawę Microcosm w centrum badawczym CERN. Ze względu na charakter miasta, można liczyć na luksusowe zakwaterowanie. Warto pamiętać, że Genewa to również miasto festiwali. Co roku w lato odbywa się Fêtes de Genève z pokazami imponujących fajerwerków.

Wypoczynek w Genewie. Co robić w okolicach?

Domek wakacyjny w Genewie pozwoli odkryć nie tylko uroki tego eleganckiego miasta, ale też jego malowniczych okolic. Nie trzeba przy tym jechać aż pod szczyt Mont Blanc - górę przy dobrej pogodzie nieraz widać z samego miasta. Genewa znajduje się zaraz przy granicy z Francją i to po tamtej stronie są wspaniałe atrakcje, na przykład park narodowy Haut-Jura z dziką przyrodą. W pobliżu znajdują się też ośrodki narciarskie, więc można łatwo połączyć zwiedzanie z białym szaleństwem. Okolice świetnie nadają się także na wakacje rowerowe, chociaż raczej dla tych bardziej zaawansowanych kolarzy, gdyż górskie trasy do łatwych nie należą. Domki wakacyjne w Genewie warto również wykorzystać, by poznać nieco zachód Szwajcarii. Dla przykładu, przepiękna Lozanna jest oddalona zaledwie o 60 kilometrów od Genewy. Niecałe 100 kilometrów dzieli natomiast miasto od Montreux, jednego z najbardziej znanych kurortów w całym kraju. Noclegi w Genewie to propozycja dla tych, którzy uwielbiają luksusowe zakupy. W niewielu miejscach jest tyle butików i sklepów znanych marek. Zakupom sprzyja dyskretna, ale i kosmopolityczna atmosfera miasta. A co, jeśli nasz pobyt w apartamencie wakacyjnym w Genewie dobiega końca? Warto zobaczyć największe miasto Szwajcarii, czyli Zurych. Jest on położony w niemieckojęzycznej części kraju, a nie we francuskojęzycznej, tak jak Genewa. Miasta mają także zupełnie inny klimat i wbrew pozorom bardzo różnią się od siebie. Te odmienności są kolejnym dowodem na to, jak bardzo fascynującym krajem jest Szwajcaria.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Genewie?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Genewie są hotele oraz apartamenty. Wyszukujemy spośród ponad 673 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Genewie?

Ceny w Genewie rozpoczynają się od 344 zł za noc. Warto rozważyć tu hotele (33 m²) lub apartamenty (68 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Genewie?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Genewie. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 2.035 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Genewie. Przeciętnie hotele są idealne dla 2 gości.

image-tag