Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ljugarn - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ljugarn - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ljugarn

Ljugarn
Dowolne daty
Goście
Miejscowość Ljugarn jest położona na wschodnim wybrzeżu szwedzkiej wyspy Gotland. Jest to największa wyspa na Bałtyku, wyróżniająca się dużą ilością dni słonecznych. Gotlandia już w średniowieczu była ważnym ośrodkiem handlowym na Bałtyku i centrum piractwa.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Dom wifi Ljugarn
-62%
16 wrz - 23 wrz
wifi
52 m² Dom
5 2
Ljugarn, Gotlandia, Szwecja
od 446 zł 1.176 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z kominkiem

Dom Kominek Ljugarn
Kominek
Dom
8 5
Ljugarn, Gotlandia, Szwecja
od 1.986 zł
za noc
Sprawdź inne

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Ljugarn
Kuchnia
Apartament
2 1
Ljugarn, Gotlandia, Szwecja
od 272 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Ljugarn: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Ljugarn
Dom
8 5
Ljugarn, Gotlandia, Szwecja
od 1.985 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Z domkami letniskowymi i apartamentami Ljugarn wakacyjna nuda nie wkroczy do Państwa życia

Z niej wywodzą się Wikingowie i dlatego jest również nazywana Wyspą Wikingów. Warto wynająć apartament lub domek letniskowy w Ljugarn, by móc podziwiać piękno tej dzikiej wyspy. Jest wiele miejsc, które należy koniecznie zobaczyć będąc na wyspie Gotland. Przede wszystkim Visby, stolica wyspy, będąca miejscem wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zawdzięcza to pozostałościom średniowiecznego miasta i licznych katedr. Starodawne miasto otoczone było kilkukilometrowym murem o wysokości 11 metrów, z 50 wieżami. Wynajmując apartament lub domek letniskowy w Ljugarn, możecie się tam Państwo udać na jednodniową wycieczkę. Gotlandia, jako Wyspa Wikingów, jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje. Ta bajkowa wyspa wprowadzi dzieci do świata średniowiecznych piratów lub Pippi Langstrump, która również się stąd wywodzi. Jest mnóstwo miejsc, które zainteresują Państwa dzieci, takie jak; skansen, grób wikingów, zabytkowa wioska rybacka, muzeum rybołówstwa i wspaniałe groty. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: wakacje Bois-Colombes obiekty noclegowe Saint-Laurent-d'Aigouze noclegi Krinídhes urlop Pescara

Zakwaterowanie Ljugarn no rodzinny wypoczynek na wyspie Gotland

Wyspa Gotland jest idealnym miejscem dla osób aktywnych, lubiących rowerowe wycieczki. Wspaniale przygotowane ścieżki rowerowe i nieduże odległości zachęcają do takiej aktywności. Rowery można wynająć bez problemu w Ljugarn, jeżeli wynajmiecie Państwo tam apartament Ljugarn lub domek letniskowy. Dzieki temu, bedziecie Państwo mogli podziwiać wspaniałe krajobrazy na wyspie, piękne skaliste wybrzeże zbudowane z wapiennych skał o przedziwnych kształtach. W ciepłe, letnie dni, możecie Państwo również spędzić czas na plażowaniu i kąpielach morskich w Bałtyku. Piaszczyste plaże zachęcają do opalania, jak i do długich spacerów, połączonych z obserwacją pięknych zachodów słońca.

Nie będziecie się Państwo nudzić, wynajmując domek letniskowy lub apartament w Ljugarn na szwedzkiej wyspie Gotland, bo skrywa ona wiele atrakcji. Jest też oczywiście, całe mnóstwo restauracji, w których możecie Państwo spróbować przysmaków miejscowej kuchni. Specjalnością regionalnej kuchni jest baranina i oczywiście ryby. Natomiast dla wszystkich z Państwa, którzy nadal poszukują celu wakacyjnej podróży proponujemy:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Ljugarn?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Ljugarn są bed & breakfast oraz domy. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Ljugarn?

Wyszukując zakwaterowanie w Ljugarn z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 271 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: bed & breakfast - 22 m², a domy - 52 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Ljugarn. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 2 gości.

image-tag