Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Akersberga - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Akersberga - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Akersberga

Åkersberga
Dowolne daty
Goście
Åkersberga to średniej wielkości miejscowość położona we wschodniej części Szwecji. Zamieszkuje ją ponad 28 tysięcy mieszkańców. Åkersberga znajduje się niewiele ponad 30 kilometrów od stolicy kraju, czyli miasta Sztokholm.
DALSZE INFORMACJE »

Åkersberga: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Åkersberga
Dom
8 4
Åkersberga, Gmina Österåker, Szwecja
od 827 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Åkersberga
-25%
17 cze - 24 cze
Balkon/Patio
80 m² Dom
4 3
Åkersberga, Gmina Österåker, Szwecja
4,1 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 523 zł 702 zł
za noc
Dom Balkon/Patio Åkersberga
-35%
9 wrz - 16 wrz
Balkon/Patio
75 m² Dom
8 2
Åkersberga, Gmina Österåker, Szwecja
od 501 zł 766 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Åkersberga
-68%
14 paź - 21 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon/Patio
100 m² Apartament
7 2
Åkersberga, Gmina Österåker, Szwecja
od 346 zł 1.087 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi z kominkiem

Dom Kominek Åkersberga
Kominek
65 m² Dom
4 1
Åkersberga, Gmina Österåker, Szwecja
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 664 zł
za noc
Dom Kominek Åkersberga
Kominek
35 m² Dom
3 1
Åkersberga, Gmina Österåker, Szwecja
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 860 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Åkersberga
-20%
19 sie - 26 sie
Przyjazny zwierzętom
96 m² Dom
8 4
Åkersberga, Gmina Österåker, Szwecja
od 728 zł 915 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Domek letniskowy Åkersberga – wymarzone wczasy w przepięknej Szwecji

Wiadomo, że zamieszkiwały te rejony plemiona jeszcze za czasów epoki brązu. Przez setki lat Åkersberga stanowiła jedynie niewielką osadę trudniącą się rolnictwem i rybołówstwem. Na początku XX wieku jednak poprowadzono tyutaj linie kolejową, łącząca miejscowość ze Sztokholmem. W wyniku tego bardzo szybko zyskała ona na znaczeniu i rozwinęła się osiągając rozmiary średniego miasta. Wakacje w tym miejscu będą niesamowitą okazją do odpoczynku w cichym i spokojnym miejscu, jak i znakomitą sposobnością do zwiedzenia stolicy Szwecji. Dlatego powinni Państwo postawić na tanie i komfortowe domki letniskowe Åkersberga.

Wczasy w Åkersberga to nie miejsce na nudę


Bez dwóch zdań Szwecja to niezwykle piękny kraj, który odznacza się naturalnością. Wiele terenów wokół opisywanego miasta to piękne lasy i jeziora. W związku z czym będzie to znakomite miejsce na wycieczki krajoznawcze. Oferowane domki letniskowe Åkersberga i apartamenty Åkersberga staną się znakomita okazją do uprawiania wielu sportów w tym miejscu. Będą mogli Państwo wędkować, jeździć na rowerze, grać w golfa, żeglować po jeziorach i morzu. W czasie lata będzie to także znakomita okazja do zbierania grzybów i jagód w okolicznych lasach. Ponadto bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura sprawi, że bezproblemowo dojadą Państwo w kilkanaście, kilkadziesiąt minut do Sztokholmu. A w tym pięknym mieście położonym na kilku wyspach można zwiedzić miedzy innymi rezydencje królewską, wiele muzeów, zabytkowe kościoły i zabudowania, ratusz, siedzibę komitetu przyznającego Nagrodę Nobla. Co ciekawe w muzeach można pooglądać polskie skarby, które zostały skradzione w czasie wojny polsko-szwedzkiej.

Oferowane dla Państwa w Åkersberga apartamenty mogą być także znakomitą sposobnością do poznania kultury i obyczajów, jakie panują w Szwecji. A trzeba powiedzieć, iż wiele z nich jest odmiennych od typowo polskich. ponadto w lokalnych restauracjach można spróbować narodowych potraw szwedzkich, wśród których królują ryby i owoce morza.

Polecamy również inne, ciekawe miejscowości w okolicy Sztokholmu. Proponujemy wakacje Bromma, wczasy Ekerö oraz urlop Norrtälje. Niezdecydowanym polecamy również wypoczynek w Finaldnii. Polecamy nasze komfortowe aparatementy Vuokatti oraz przytulne domki letniskowe Taivalkoski. Zapraszamy także na wczasy Ruka oraz wakacje Espoo.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Akersberga?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Akersberga są bed & breakfast oraz domy. Wyszukujemy spośród ponad 20 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Akersberga?

Z Casamundo w Akersberga znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 347 zł za noc. Możesz spodziewać się, że bed & breakfast (13 m²) i domy (52 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom bed & breakfast w Akersberga?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Akersberga o średniej cenie 580 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Akersberga. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 3 gości.

image-tag