Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ekerö - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ekerö - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ekerö

Gmina Ekerö
Dowolne daty
Goście
Ekerö to niewielka, szwedzka miejscowośc we wschodniej części jeziora Melar. Zamieszkuje ją niewiele ponad 10 tysiecy mieszkanców. Ekerö oddalone jest od Sztokholmu zaledwie o 20 kilometrów, co sprawia, iż będa mieli Państwo bardzo dobrą sposobnosć do zwiedzenia szwedzkiej stolicy.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Dom  Gmina Ekerö
-17%
2 wrz - 9 wrz
Balkon/Patio
84 m² Dom ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Gmina Ekerö, Sztokholm, Szwecja
od 300 zł 361 zł
za noc
Dom  Gmina Ekerö
-62%
18 lis - 25 lis
Balkon/Patio
150 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 3 sypialnie
Gmina Ekerö, Sztokholm, Szwecja
od 517 zł 1.344 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom  Gmina Ekerö
Przyjazny zwierzętom
185 m² Dom ∙ 14 gości ∙ 4 sypialnie
Gmina Ekerö, Sztokholm, Szwecja
od 1.655 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Gmina Ekerö: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Gmina Ekerö
84 m² Apartament ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Gmina Ekerö, Sztokholm, Szwecja
od 348 zł
za noc
Dom Drottningholm
30 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Drottningholm, Gmina Ekerö, Szwecja
od 577 zł
za noc
Dom Gmina Ekerö
-61%
18 lis - 25 lis
150 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 3 sypialnie
Gmina Ekerö, Sztokholm, Szwecja
od 515 zł 1.335 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domek letniskowy Ekerö – znakomity wypoczynek w pięknej Szwecji

Ekerö powstało z połączenia dwóch mniejszych miast Tappström i Träkvista. Z pewnsoćią jest to miejsce, ktore idealnie nadaje sie dla osób, które poszukują ciszy i spokoju, odpoczynku od hałasu i tłoku. Mnogosć atrakcji turystycznych oraz kierunków podróży sprawia, że jeśli wybiorą Państwo oferowane tanie i komfortowe domki letniskowe Ekerö, to czekać będzie Państwa znakomity wypoczynek w pięknej Szwecji.

Wczasy w Ekerö będą niezapomniane


Bez dwóch zdań Ekerö znajduje się w bardzo bogatym turystycznie regionie. Jeśli postawią Państwo na oferowane domki letniskowe Ekerö i apartamenty Ekerö, to z pewnością będa mieć Państwo niepowtarzalna okazję do zwiedzenia szwedkiej stolicy. Sztokholm to wielkie miasto zamieszkiwane przez przeszło 800 tysiecy osób. Znajduje się w nim spora liczba muzeów, a także liczne obiekty zabytkowe. Zaliczyć do nich możemy między innymi: Kungliga Slottet – Pałac Królewski, katedrę Storkyrkan, Riddarhuset – Dom Rycerstwa i Szlachty, a także ratusz, skansen oraz Vasamuséet – Muzeum Okrętu "Vasa". Dodatkowo w mieście znajduje się spora liczba klimatycznych knajp, barów, kawiarni, czy dyskotek.

Bez wątpienia pobyt w Ekerö nie musi sie ograniczyć wyłącznie do zwiedzania Sztokholmu. To niezwykle ciche i spokojne miejsce otoczone lasami i jeziorami. Dodatkowo w całej okolicy umiejscowione są także inne zabytki, jak choćby Drottningholm – rezydencja królewska leżąca na wyspie Lovön, Rezerwat Birka i Hovgården, w którym umiejscowione są doskonale zachowane pozostałości po kulturze i osadzie Wikingów. Ponadto na całym regionie można uprawiać różnego rodzaju sporty, jak choćby jazdę na rowerze, spacerowanie po ścieżkach turystycznych, pływanie, żeglowanie, gra w golfa, windsurfing. Wobec tego powinni Państwo bez żadnych obaw postawić na apartament w Ekerö, ktory będzie znakomitą okazją do poznania tego atrakcyjnego regionu Szwecji.

Jeżeli szukają Państwo idealego miejsca w Skandynawii, na spokojny i wypoczynek polecamy malowniczą Norwegię. Proponujemy Państwu nasze komfortowe domki letniskowe Gjermundshavn, apartamenty Øygarden oraz wygodne noclegi Lundegrend. Poza tym, równie dobrą propozycją może okazać się wypoczynek w Danii, dlatego zapraszamy Państwa na wakacje Dragsmur, wczasy Ebdrup oraz urlop Egsmark Strand. Polecamy Państwu również nasze wygodne i komfortowe domki letniskowe Sorthat oraz apartamenty Strandmarken.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Ekerö?

Domy i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Ekerö. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Ekerö?

Ceny w Ekerö rozpoczynają się od 259 zł za noc. Warto rozważyć tu domy (138 m²) lub apartamenty (84 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Ekerö. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag