Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tyresö - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tyresö - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tyresö

Gmina Tyresö
Dowolne daty
Goście
Tyresö leży 15 km na południowy-wschód od stolicy Szwecji, Sztokholmu. Dystans ten można pokonać w 15 minut samochodem, a w 20 minut środkami komunikacji publicznej (AB Storstockholms Lokaltrafik). Brak połączeń kolejowych. Pierwsi stali osadnicy pojawili się tam jednak dosyć późno.
DALSZE INFORMACJE »

Gmina Tyresö: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Gmina Tyresö 2
21 m² Dom
2 1
Gmina Tyresö, Sztokholm, Szwecja
od 2.141 zł
za 7 dni
Dom Gmina Tyresö 6
300 m² Dom
6 6
Gmina Tyresö, Sztokholm, Szwecja
od 9.387 zł
za 7 dni
Apartament Gmina Tyresö 2
34 m² Apartament
2 1
Gmina Tyresö, Sztokholm, Szwecja
od 2.773 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Willa Basen Gmina Tyresö
-34%
9 sie - 16 sie
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Basen
911 m² Willa
10 5
Gmina Tyresö, Sztokholm, Szwecja
od 137.925 zł 29.634 zł
za 7 dni
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Gmina Tyresö
-29%
21 sie - 28 sie
Przyjazny zwierzętom
21 m² Dom
2 1
Gmina Tyresö, Sztokholm, Szwecja
od 2.162 zł 433 zł
za 7 dni
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Dom Balkon Gmina Tyresö
Balkon
300 m² Dom
6 6
Gmina Tyresö, Sztokholm, Szwecja
od 9.463 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Domy i domki letniskowe Tyresö to udane wakacje dla rodziny i przyjaciól

Do dziś zachowały się jaskinie i pozostałości z tych czasów. Planując wypoczynek w Tyresö macie Państwo do dyspozycji apartamenty Tyresö i domki letniskowe Tyresö. Typowy krajobraz regionu to niskie wzgórza i doliny uformowane w epoce lodowcowej. Najwyższy punkt to Telegrafberget (84 m n.p.m.). Olbrzymi obszar gminy leży na półwyspie Södertörn. Największe z wysp na Morzu Bałtyckim, które należą do Tyresö to Ägnö oraz Härsö. W południowo-wschodniej części jest dużo jezior, które tworząc lokalny system wodny połączony z Bałtykiem. Stanowi on idealne warunki do uprawiania sportów wodnych. To raj dla wioślarzy. Brzegi wielu z nich to wspaniałe miejsca do kąpieli. Kąpieli można także zażywać nad brzegiem Bałtyku, gdzie przystań znaleźli zapaleni windsurfingowcy i żeglarze. Dla miłośników wędrówek pieszych wyznaczono specjalne trasy. Najpiękniejszą i najbardziej popularna z nich jest Sörmlandsleden. Południową część gminy porastają stare lasy, których znaczna część należy do parku narodowego. Na ich terenie powstały także liczne rezerwaty przyrody. W pobliżu można wynająć komfortowe apartamenty Tyresö. Tyresö to wymarzone miejsce do wypoczynku dla miłośników natury i ruchu na łonie przyrody. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: wakacje w Bristolu Kilham noclegi Gozzano urlop Trani

Tyresö zakwaterowanie to wypoczynek w zgodzie z naturą

W części zwanej Starym Tyresö (Gamla Tyresö) warto zwiedzić pochodzące z XVII w. pałac i kościół Tyresö. Zamek mieści w sobie zbiory Biblioteki Nordyckiej. Spory obszar Starej części leży na półwyspie Brevik. Na całym obszarze można wynajmować przez okrągły rok apartamenty Tyresö. Dla tych z Państwa, którzy wolą bardziej sielską i rodzinną atmosferę przygotowano domki letniskowe Tyresö -wolno stojące, bliźniaki i domki otoczone tarasami, z których podziwiać można piękno otaczającej przyrody. Wielka popularnością wśród gości cieszy się farma z lokalnymi zwierzętami, która można odwiedzać w Uddby gård. Zapraszamy do odwiedzenia tego malowniczego zakątka Szwecji. Natomiast dla wszystkich z Państwa, którzy nadal poszukują celu wakacyjnej podróży proponujemy:

  • apartamenty Naregno
  • domki letniskowe Fethiye
  • pokoje wakacyjne San Menaio
  • kwatery Torre Pali

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Tyresö?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Tyresö są domy i bed & breakfast. Dzięki ponad 2 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Tyresö?

Wyszukując zakwaterowanie w Tyresö z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 306 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: domy - 125 m², a bed & breakfast - 28 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Tyresö. Przeciętnie domy są idealne dla 5 gości.

image-tag