Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Värmdö

Gmina Värmdö
Dowolne daty
2 gości
Värmdö to gmina leżąca w południowej Szwecji. Obejmuje ponad 10000 wysp Archipelagu Sztokholmskiego, a jej miastem stołecznym jest Gustavberg. Jest usytuowana na wschód od stolicy kraju i obejmuje najdalsze wyspy Morza Bałtyckiego.
DALSZE INFORMACJE »

Gmina Värmdö: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Gmina Värmdö 4
47 m² Dom
4 2
Gmina Värmdö, Sztokholm, Szwecja
od 1.398 zł
za 1 tydzień
Apartament dwupoziomowy Gmina Värmdö 4
110 m² Apartament dwupoziomowy
4 2
Gmina Värmdö, Sztokholm, Szwecja
3,8 / 2
„Dobry“
od 2.077 zł
za 1 tydzień
Dom Gmina Värmdö 6
145 m² Dom
6 3
Gmina Värmdö, Sztokholm, Szwecja
4,9 / 5
„Znakomity“
od 5.369 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Apartament dwupoziomowy Przyjazny zwierzętom Gmina Värmdö
Przyjazny zwierzętom
110 m² Apartament dwupoziomowy
4 2
Gmina Värmdö, Sztokholm, Szwecja
3,8 / 2
„Dobry“
od 1.470 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Dom Balkon Gmina Värmdö
Balkon
17 m² Dom
2 1
Gmina Värmdö, Sztokholm, Szwecja
4,2 / 3
„Bardzo dobry“
od 3.404 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Gmina Värmdö
Balkon/Patio
145 m² Dom
6 3
Gmina Värmdö, Sztokholm, Szwecja
4,9 / 5
„Znakomity“
od 5.312 zł
za 1 tydzień
Dom Balkon/Patio Gmina Värmdö
Balkon/Patio
120 m² Dom
4 3
Gmina Värmdö, Sztokholm, Szwecja
od 3.318 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne

Populacja rzędu 39000 ludzi wzrasta tu czterokrotnie w okresie letnim, ponieważ wielu turystów wybiera domki letniskowe Värmdö i apartamenty Värmdö na miejsce, w którym spędzą wymarzony urlop. Värmdö oferuje turystom piękne krajobrazy, kilometry wybrzeża oraz historyczną zabudowę. Do Värmdö można dostać się samochodem, autobusem lub łodzią. Większe wyspy połączone są ze stałym lądem mostami, co umożliwia transport kołowy, do mniejszych dostać się można jedynie łodzią.

Niezapomniany wypoczynek w Värmdö


Każdy zakątek Värmdö oferuje liczne możliwośći spędzania wolnego czasu. Wyspy usiane są ścieżkami spacerowymi i rowerowymi, z których będą Państwo mogli podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy archipelagu. W wielu portach i dockach można wypożyczyć rowery. Często dołączane są do nich kosze piknikowe, wystarczy więc zabrać koc i prowiant, i już można cieszyć się leniwym popołudniem na łonie natury. Czy to wśród drzew, na trawiastej polanie, czy na majestatycznej plaży, Värmdö zachwyca bliskością nieujarzmionej, lecz łagodnej północnej przyrody. Apartamenty Värmdö i domki letniskowe Värmdö co roku są także celem dla setek żeglarzy i wędkarzy z całego świata. Wyspiarski region oferuje bliskość morza i wielokilometrowe wybrzeża. Dla żeglarzy oznacza to mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu na wodzie, nawet bez własnego sprzętu - na miejscu bowiem można bezproblemowo wynająć jachty, żaglówki i łodzie wraz z potrzebnym ekwipunkiem. Wędkarzy kuszą zaś rzadkie gatunki morskich ryb i stosunkowo łatwe połowy. Wędkowanie z lądu dozwolone jest wszędzie, co pozwala sprawnie "upolować" rybę na świeży obiad.

Dla tych z Państwa, którzy nie lubią wędkować, liczne restauracje i bary na wyspach oferują smaczne i tanie dania ze świeżych ryb. Z pełnym żołądkiem można ruszyć do zwiedzania okolicznych miast. Stosunkowo młody Gustavsberg znany jest w świecie ze swojej fabryki i towarzyszącej jej industrialnej zabudowy. Poza tym można tam odwiedzić muzeum porcelany. W Ingarö warto zobaczyć zamek Lemshaga, w Stravhas czeka zaś muzeum archipelagu. Jeżeli zatęsknią Państwo za wielkomiejskim zgiełkiem, można także wybrać się autobusem na wycieczkę do Sztokholmu. Piękne krajobrazy oraz liczne możliwości spędzania wolnego czasu sprawiają, że domki letniskowe w Värmdö i apartamenty w Värmdö są idealnym miejscem na wymarzony urlop dla każdego.

Miłośnikom spokojnego wypoczynku w otoczeniu malowniczej przyrody, na pewno spodoba się również w Finlandii, dlatego polecamy Panstwu także nasze komfortowe domki letniskowe w Oulu, przytulne apartamenty w Paltamo oraz wygodne kwatery w Kotka. Poza tym proponujemy Państwu wakacje w Karelien oraz urlop w Kuopio.

Pomożemy ci znaleźć noclegi, które pomieszczą grupę osób. Najczęściej domy są odpowiednie dla 5 gości.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Värmdö. Przeciętnie domy są idealne dla 5 gości.

image-tag