Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Värmdö - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Värmdö - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Värmdö

Gmina Värmdö
Dowolne daty
Goście
Värmdö to gmina leżąca w południowej Szwecji. Obejmuje ponad 10000 wysp Archipelagu Sztokholmskiego, a jej miastem stołecznym jest Gustavberg. Jest usytuowana na wschód od stolicy kraju i obejmuje najdalsze wyspy Morza Bałtyckiego.
DALSZE INFORMACJE »

Gmina Värmdö: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Gmina Värmdö
Dom
4 3
Gmina Värmdö, Sztokholm, Szwecja
od 782 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki z sauną

Dom Sauna Gmina Värmdö
Sauna
120 m² Dom
4 3
Gmina Värmdö, Sztokholm, Szwecja
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 1.047 zł
za noc
Zobacz inne

Domki letniskowe Värmdö – ciesz się leniwym wypoczynkiem na łonie natury

Populacja rzędu 39000 ludzi wzrasta tu czterokrotnie w okresie letnim, ponieważ wielu turystów wybiera domki letniskowe Värmdö i apartamenty Värmdö na miejsce, w którym spędzą wymarzony urlop. Värmdö oferuje turystom piękne krajobrazy, kilometry wybrzeża oraz historyczną zabudowę. Do Värmdö można dostać się samochodem, autobusem lub łodzią. Większe wyspy połączone są ze stałym lądem mostami, co umożliwia transport kołowy, do mniejszych dostać się można jedynie łodzią.

Niezapomniany wypoczynek w Värmdö


Każdy zakątek Värmdö oferuje liczne możliwośći spędzania wolnego czasu. Wyspy usiane są ścieżkami spacerowymi i rowerowymi, z których będą Państwo mogli podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy archipelagu. W wielu portach i dockach można wypożyczyć rowery. Często dołączane są do nich kosze piknikowe, wystarczy więc zabrać koc i prowiant, i już można cieszyć się leniwym popołudniem na łonie natury. Czy to wśród drzew, na trawiastej polanie, czy na majestatycznej plaży, Värmdö zachwyca bliskością nieujarzmionej, lecz łagodnej północnej przyrody. Apartamenty Värmdö i domki letniskowe Värmdö co roku są także celem dla setek żeglarzy i wędkarzy z całego świata. Wyspiarski region oferuje bliskość morza i wielokilometrowe wybrzeża. Dla żeglarzy oznacza to mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu na wodzie, nawet bez własnego sprzętu - na miejscu bowiem można bezproblemowo wynająć jachty, żaglówki i łodzie wraz z potrzebnym ekwipunkiem. Wędkarzy kuszą zaś rzadkie gatunki morskich ryb i stosunkowo łatwe połowy. Wędkowanie z lądu dozwolone jest wszędzie, co pozwala sprawnie "upolować" rybę na świeży obiad.

Dla tych z Państwa, którzy nie lubią wędkować, liczne restauracje i bary na wyspach oferują smaczne i tanie dania ze świeżych ryb. Z pełnym żołądkiem można ruszyć do zwiedzania okolicznych miast. Stosunkowo młody Gustavsberg znany jest w świecie ze swojej fabryki i towarzyszącej jej industrialnej zabudowy. Poza tym można tam odwiedzić muzeum porcelany. W Ingarö warto zobaczyć zamek Lemshaga, w Stravhas czeka zaś muzeum archipelagu. Jeżeli zatęsknią Państwo za wielkomiejskim zgiełkiem, można także wybrać się autobusem na wycieczkę do Sztokholmu. Piękne krajobrazy oraz liczne możliwości spędzania wolnego czasu sprawiają, że domki letniskowe w Värmdö i apartamenty w Värmdö są idealnym miejscem na wymarzony urlop dla każdego.

Miłośnikom spokojnego wypoczynku w otoczeniu malowniczej przyrody, na pewno spodoba się również w Finlandii, dlatego polecamy Panstwu także nasze komfortowe domki letniskowe w Oulu, przytulne apartamenty w Paltamo oraz wygodne kwatery w Kotka. Poza tym proponujemy Państwu wakacje w Karelien oraz urlop w Kuopio.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Värmdö. Przeciętnie domy są idealne dla 4 gości.

image-tag