Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Szwecji Północnej - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Szwecji Północnej - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Szwecji Północnej

Szwecja Północna
Dowolne daty
Goście
Prowincje Dalarna, Norrbotten, Jämtland, Gävleborg, Västernorrland, Västerbotten są najbardziej wysuniętymi na północ prowincjami Szwecji. Odległość od południowych krańców Dalarny do miejsca w prowincji Norrbotten, w którym spotykają się granice Szwecji, Finlandii i Norwegii to ponad 1500 km.
DALSZE INFORMACJE »

Szwecja Północna: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Forsnäs
-65%
15 kwi - 22 kwi
90 m² Dom
8 2
Forsnäs, Norrbotten, Szwecja
od 299 zł 842 zł
za noc
Dom Tårrajaur
-65%
1 kwi - 8 kwi
80 m² Dom
5 1
Tårrajaur, Norrbotten, Szwecja
od 314 zł 883 zł
za noc
Apartament Gmina Överkalix
-50%
15 kwi - 22 kwi
250 m² Apartament
15 8
Gmina Överkalix, Norrbotten, Szwecja
od 808 zł 1.600 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki z sauną

Dom Sauna Forsnäs
-63%
15 kwi - 22 kwi
Sauna
90 m² Dom
8 2
Forsnäs, Norrbotten, Szwecja
od 299 zł 800 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi z kominkiem

Dom Kominek Tårrajaur
-65%
1 kwi - 8 kwi
Kominek
80 m² Dom
5 1
Tårrajaur, Norrbotten, Szwecja
od 314 zł 883 zł
za noc
Sprawdź inne

Domki letniskowe Dalarna i Schwecja Północna – zapraszamy do Skandynawii

W związku z tym różnorodność krajobrazów i form geograficznych jest ogromna. Pierwotne ogromne lasy, wielkie rzeki oraz niezliczona liczba jezior to cechy charakterystyczne tych regionów. Tereny te są też zdecydowanie rzadziej zaludnione, a miasta zdecydowanie bardziej od siebie oddalone. Urlop w tych regionach to propozycja dla osób szukających ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku oraz nie przerażają ich surowe warunki klimatyczne. Wspaniałe „Ulica Reniferów”, „Złota Droga”, „Srebrna Droga”, „Ulica Dziczy”, to tylko kilka z wielu tras turystycznych, które można eksplorować na północy Szwecji. Co powiecie Państwo na noclegi Dalarna i Schwecja Północna, czyli nasz komfortowy domek letniskowy Dalarna i Schwecja Północna lub apartament Dalarna i Schwecja Północna, który będzie wspaniałym lokum podczas urlopu w Skandynawii. Jeśli po urlopie w Dalarnie i Schwecji Północnej mają Państwo ochotę na inne ciekawe miejsca w Europie, to polecamy Państwu nasze wygodne domki letniskowe i apartamenty: okolice Jeziora Zuryskiego w Szwajacarii, wyspa Mando w Danii, wschodnie rejony Islandii, stan Minnesota na północy Stanów Zjednoczonych lub okolice jeziora Ijseelmeer i prowincja Flevonland w Holandii.

Apartamenty Dalarna i Schwecja Północna – odkryjcie Państwo środkowo-północne regony Szwecji


Jedną z wielu atrakcji na północy Szwecji jest najdłuższa na świecie kolej gondolowa w miejscowości Örträsk. Warto także odwiedzić Muzeum Motocykli w miejscowości Dikanäs. W pobliżu miejscowości Gäddede będziecie Państwo mogli podziwiać przepiękny kanion. Doświadczonym obieżyświatom z odpowiednim wyposażeniem polecamy tereny parków narodowych "Padjelanta", "Stora Sjöfallet", "Sarek" lub "Abisko”, w których będą oni mogli delektować się surową przyrodą Skandynawii i eksplorować tereny, na których człowiek jest rzadkim gościem. Nasze przytulne domki letniskowe Dalarna i Schwecja Północna i apartamenty Dalarna i Schwecja Północna będą dla Państwa idealną bazą wypadową do zwiedzania miasta i wycieczek po okolicy. Inną wspaniałą atrakcją jest jezioro Siljan, które powstało w miejscu uderzenia meteorytu. Po niezapomnianym urlopie w Dalarnie i Schwecji Północnej chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze domki letniskowe i apartamenty w innych wspaniałych regionach Europy: wyspa Brac w Chorwacji, region Umbria we Włoszech, wyspa Madera w Portugalii, północne regiony Cypru lub wyspa Fuertaventura w Hiszpanii. Rezerwacji będziecie Państwo mogli dokonać przy pomocy wygodnego menu wyboru na naszej stronie internetowej lub dzwoniąc pod bezpłatny numer naszej infolinii, pod którym siedem dni w tygodniu dyżurują nasze konsultantki.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Szwecji Północnej?

Domy i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Szwecji Północnej. Z ponad 69 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Szwecji Północnej?

Ceny w Szwecji Północnej rozpoczynają się od 237 zł za noc. Warto rozważyć tu domy (80 m²) lub apartamenty (69 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Szwecji Północnej. Przeciętnie domy są idealne dla 5 gości.

image-tag