Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kirunie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kirunie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kirunie

Gmina Kiruna
Dowolne daty
Goście
Skandynawia nie jest najczęściej obieranym wakacyjnym kierunkiem. Czas to zmienić! Kopenhaga zachwyca bogactwem zabytków a Oslo to miasto, które jest w stanie zapewnić masę atrakcji o każdej porze roku. Na najbliższy urlop polecamy Szwecję.
DALSZE INFORMACJE »

Gmina Kiruna: Nasze rekomendacje dla ciebie

Domek letniskowy Gmina Kiruna
12 m² Domek letniskowy
2 1
Gmina Kiruna, Norrbotten, Szwecja
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 948 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Domek letniskowy wifi Gmina Kiruna
wifi
12 m² Domek letniskowy
2 1
Gmina Kiruna, Norrbotten, Szwecja
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 952 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi Kiruna – daj się zachwycić!

Choć Sztokholm, jako stolica, jest niezwykle imponujący, to oferujemy Ci coś bardziej kameralnego - apartamenty Kiruna. Kiruna to najbardziej wysunięte na północ szwedzkie miasto położone na terenie szwedzkiej części Laponii. Dzięki takiemu usytuowaniu jego mieszkańcy są świadkami niezwykłych zjawisk takich dzień i noc polarna oraz zorze, które ściągają wielu turystów spragnionych tego niesamowitego widowiska, którego badaniem zajmuje się dziający w Kirunie Instytut Geofizyczny.

Noclegi Kiruna – zachwycająca przyroda oraz ciekawe zabytki

Fani natury nie zawiodą się. Około 90 kilometrów od Kiruny wznosi się najwyższy szwedzki szczyt, Kebnekaise. Widokami zachwyca jezioro Luossajärvi. Nie tak daleko stąd też do Parku Narodowego Abisko, po którym warto się przespacerować.

Apartamenty Kiruna to świetna okazja do odwiedzin w kopalni rud żelaza, która udostępniona jest do zwiedzania. Aktualnie znajduje się w niej muzeum, w którym oglądać można oryginalne, używane przed laty sprzęty. Warto wybrać się też do ratusza czy Muzeum Samów. Do atrakcji turystycznych należy również możliwość przejechania się psim zaprzęgiem.

A dla tych, którzy nie wiedzą, jak dostać się do Kiruny, dobra informacja. Zaledwie 10 kilometrów od miejscowości działa lotnisko, które oferuje loty między innymi ze Sztokholmem. Jeżeli jesteśmy gotowi na podróż z przesiadkami, to Gdańsk oraz Warszawa oferują dogodne połączenia. Noclegi Kiruna czekają na Ciebie!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Kirunie?

Apartamenty i domek letniskowy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Kirunie. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Kirunie?

Z Casamundo w Kirunie znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 933 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (12 m²) i domek letniskowy (52 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Kirunie?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Kirunie. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 822 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Kirunie. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 2 gości.

image-tag