Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Agunnaryd - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Agunnaryd - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Agunnaryd

Agunnaryd
Dowolne daty
Goście
Agunnaryd jest wioską zamieszkałą przez niewiele ponad dwustu mieszkańców. Miejscowość ta położona jest w Szwecji, w rejonie Kronoberg. Okolica ta słynie z założenia znanej marki IKEA.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Agunnaryd
Przyjazny zwierzętom
Dom
10 4
Agunnaryd, Gmina Ljungby, Szwecja
od 423 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Agunnaryd
Balkon/Patio
Dom
8 3
Agunnaryd, Gmina Ljungby, Szwecja
od 454 zł
za noc
Sprawdź inne

Obiekty w okolicy idealnej na wędkowanie

Dom Łowienie ryb Agunnaryd
Łowienie ryb
Dom
8 4
Agunnaryd, Gmina Ljungby, Szwecja
od 477 zł
za noc
Zobacz inne

Agunnaryd: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Agunnaryd
Dom
8 4
Agunnaryd, Gmina Ljungby, Szwecja
od 611 zł
za noc
Dom Agunnaryd
Dom
10 4
Agunnaryd, Gmina Ljungby, Szwecja
od 442 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Agunnaryd – idealne dla miłosników wędkarstwa lub wakacje z dziećmi

Tutaj przepięknie ulokowane pomiędzy drzewami domki letniskowe Agunnaryd oraz apartamenty Agunnaryd sąsiadują z tradycyjną, szwedzką zabudową. Chociaż Agunnaryd jest maleńkie, znajduje się tu szkoła, przedszkole, supermarket, redakcja codziennej gazety i aż cztery drużyny piłkarskie. Miejscowość Agunnaryd położona jest nad przepięknym jeziorem, które jest prawdziwym rajem dla wszystkich miłośników wędkarstwa. Oczywiście woda jest idealna do pływania, żeglarstwa oraz uprawiania innych sportów wodnych. Jezioro łączy się za pomoczą rzeki Helgeå z kolejnym jeziorem, a mianowicie z Möckeln, które jest ulokowane na południu. W pobliżu znajduje się również jezioro Stone. A zatem goście wynajmujący domki letniskowe Agunnaryd oraz apartamenty Agunnaryd mogą wybierać między dwoma akwenami, szukając wakacyjnego miejsca idealnego do plażowania lub wędkowania. W tutejszych wodach żyją głównie okonie i szczupaki oraz wiele gatunków ryb łososiowatych. Wszystkie te jeziora są płytkie, a zatem jest to idealne miejsce na wakacje z dziećmi. Z kolei na wyspie Marsholm położonej w północnej części jeziora Möckeln zobaczą Państwo ciekawy ekspozycję z pięknym ogrodem wystrojem domu zawierającym meble z końca 1800 roku.

Wakacje w Agunnaryd – podziwiaj wspaniałe krajobrazy Szwecji


Jednak tym, co najbardziej urzeka w tej szwedzkiej wiosce są kilometry lasów, idealne do pieszych wędrówek lub rowerowych wycieczek wzdłuż wytyczonych szlaków. Warto przejść lub przejechać się po okolicy, aby obejrzeć zabytki architektury, w tym średniowieczny kościół, wspaniałe wiejskie krajobrazy czy przyjrzeć się florze i faunie tego regionu. Można także udać się na spływ kajakowy rzeką Helgeå. Ponadto w okolicy znajduje się mnóstwo przytulnych kafejek oraz restauracji, a zatem warto się tutaj wybrać, aby podziwiać piękno skandynawskich krajobrazów, niespotykaną w naszym kraju przyrodę oraz spróbować wyśmienitych, szwedzkich potraw. Nie jest przy tym trudno znaleźć zakwaterowanie w jednym z domków letniskowych w Agunnarydoraz licznych apartamentach w Agunnaryd.

Niezdecydowanym polecamy również inne, atrakcyjne miejscowości w Szwecji. Zapraszamy Państwa na wakacje w Söderköping, urlop w Åmål oraz wczasy w Fröseke. Poza tym polecamy nasze wygodne domki letniskowe Färjestaden oraz przytulne apartamenty Ambjörnarp.

image-tag