Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Agunnaryd - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Agunnaryd - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Agunnaryd

Agunnaryd
Dowolne daty
Goście
Agunnaryd jest wioską zamieszkałą przez niewiele ponad dwustu mieszkańców. Miejscowość ta położona jest w Szwecji, w rejonie Kronoberg. Okolica ta słynie z założenia znanej marki IKEA.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom  Agunnaryd
-68%
2 gru - 9 gru
Przyjazny zwierzętom
85 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Agunnaryd, Gmina Ljungby, Szwecja
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 127 zł 395 zł
za noc
Dom  Agunnaryd
-63%
9 gru - 16 gru
Przyjazny zwierzętom
212 m² Dom ∙ 10 gości ∙ 4 sypialnie
Agunnaryd, Gmina Ljungby, Szwecja
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 327 zł 896 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Agroturystyka  Agunnaryd
-20%
15 cze - 22 cze
Balkon/Patio
185 m² Agroturystyka ∙ 8 gości ∙ 3 sypialnie
Agunnaryd, Gmina Ljungby, Szwecja
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 567 zł 713 zł
za noc
Dom  Agunnaryd
-57%
9 gru - 16 gru
Balkon/Patio
162 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 4 sypialnie
Agunnaryd, Gmina Ljungby, Szwecja
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 288 zł 675 zł
za noc
Sprawdź inne

Domy wakacyjne z ogrodem

Dom  Agunnaryd
Ogród
80 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Agunnaryd, Gmina Ljungby, Szwecja
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 443 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Agunnaryd – idealne dla miłosników wędkarstwa lub wakacje z dziećmi

Tutaj przepięknie ulokowane pomiędzy drzewami domki letniskowe Agunnaryd oraz apartamenty Agunnaryd sąsiadują z tradycyjną, szwedzką zabudową. Chociaż Agunnaryd jest maleńkie, znajduje się tu szkoła, przedszkole, supermarket, redakcja codziennej gazety i aż cztery drużyny piłkarskie. Miejscowość Agunnaryd położona jest nad przepięknym jeziorem, które jest prawdziwym rajem dla wszystkich miłośników wędkarstwa. Oczywiście woda jest idealna do pływania, żeglarstwa oraz uprawiania innych sportów wodnych. Jezioro łączy się za pomoczą rzeki Helgeå z kolejnym jeziorem, a mianowicie z Möckeln, które jest ulokowane na południu. W pobliżu znajduje się również jezioro Stone. A zatem goście wynajmujący domki letniskowe Agunnaryd oraz apartamenty Agunnaryd mogą wybierać między dwoma akwenami, szukając wakacyjnego miejsca idealnego do plażowania lub wędkowania. W tutejszych wodach żyją głównie okonie i szczupaki oraz wiele gatunków ryb łososiowatych. Wszystkie te jeziora są płytkie, a zatem jest to idealne miejsce na wakacje z dziećmi. Z kolei na wyspie Marsholm położonej w północnej części jeziora Möckeln zobaczą Państwo ciekawy ekspozycję z pięknym ogrodem wystrojem domu zawierającym meble z końca 1800 roku.

Wakacje w Agunnaryd – podziwiaj wspaniałe krajobrazy Szwecji


Jednak tym, co najbardziej urzeka w tej szwedzkiej wiosce są kilometry lasów, idealne do pieszych wędrówek lub rowerowych wycieczek wzdłuż wytyczonych szlaków. Warto przejść lub przejechać się po okolicy, aby obejrzeć zabytki architektury, w tym średniowieczny kościół, wspaniałe wiejskie krajobrazy czy przyjrzeć się florze i faunie tego regionu. Można także udać się na spływ kajakowy rzeką Helgeå. Ponadto w okolicy znajduje się mnóstwo przytulnych kafejek oraz restauracji, a zatem warto się tutaj wybrać, aby podziwiać piękno skandynawskich krajobrazów, niespotykaną w naszym kraju przyrodę oraz spróbować wyśmienitych, szwedzkich potraw. Nie jest przy tym trudno znaleźć zakwaterowanie w jednym z domków letniskowych w Agunnarydoraz licznych apartamentach w Agunnaryd.

Niezdecydowanym polecamy również inne, atrakcyjne miejscowości w Szwecji. Zapraszamy Państwa na wakacje w Söderköping, urlop w Åmål oraz wczasy w Fröseke. Poza tym polecamy nasze wygodne domki letniskowe Färjestaden oraz przytulne apartamenty Ambjörnarp.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag