Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Eksjö - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Eksjö - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Eksjö

Eksjö
Dowolne daty
Goście
Eksjö to tak zwane miasto z drewna w spokojnej i urokliwej Smalandii - krainie w Szwecji, które w 1997 roku zostało odznaczone Dyplomem Europa Nostra. Odwiedzających domki letniskowe Eksjö i apartamenty Eksjö czekają niezapomniane chwile w prawdziwym skansenie starego miasta z duszą.
DALSZE INFORMACJE »

Eksjö: Nasze rekomendacje dla ciebie

Pokój gościnny Eksjö 2
Pokój dwuosobowy typu Deluxe
2 1
Eksjö, Jönköping, Szwecja
4,2 / 3
„Bardzo dobry“
od 4.622 zł
za 7 dni
Kamping Eksjö 5
Domek
5 1
Eksjö, Jönköping, Szwecja
4,5 / 4
„Wybitny“
od 3.251 zł
za 7 dni
Dom Eksjö 4
85 m² Dom
4 2
Eksjö, Jönköping, Szwecja
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.013 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Eksjö
-55%
11 wrz - 18 wrz
Balkon/Patio
120 m² Dom
6 3
Eksjö, Jönköping, Szwecja
od 1.290 zł 408 zł
za 7 dni
Sprawdź inne

Domy wakacyjne z ogrodem

Dom Ogród Eksjö
-24%
11 wrz - 18 wrz
Ogród
85 m² Dom
4 2
Eksjö, Jönköping, Szwecja
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.100 zł 584 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Bed & Breakfast wifi Eksjö
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
2 1
Eksjö, Jönköping, Szwecja
4,4 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.101 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Domek letniskowy w Eksjö – wypocznij w przyjaznej Smalandii

Brukowane ulice z kamiennymi schodkami, kolorowe kwietniki na oknach, drewniane domki i obejścia, i życie tętniące na każdym skwerku - to atmosfera Eksjö. Swojski klimat starych budynków i pensjonatów czekających na gości z otwartymi drzwiami doskanale łączy się ze sztuką uliczną. Pomniniki i rzeźby można spotkać tu przy każdej restauracji i przy każdym skrzyżowaniu malowniczych uliczek. Stare centrum miasta przyciąga wesołym gwarem mieszkańców i podróżnych a jego zakamarki wabią ciekawych i zachęcają do odkrywania coraz to nowszych szczegółów drewnianego muzeum.

Wakacje w Eksjö będą niezapomniane


Co konkretnie mogą zobaczyć osoby wynajmujące domki letniskowe Eksjö i apartamenty Eksjö? Warto wybrać się na duży plac pośrodku miasta, by obejrzeć konny pomnik Hussara i stare "stepping stones" w Małym Rynku. W poblizu Eksjö znajduje się miasteczko Mariannelund słynące z fabryki cukierków wyrabianych według prastarych receptur oraz Muzeum Zabawek i Lalek - warto pojechać tam na wycieczkę całą rodziną. Natomiast w niedalekim Bruzaholm można zwiedzić Muzeum Przemysłu i poznać jego historię od XVII wieku. Godne polecenia są także imprezy organizowane w jednym z najstarszych drewnianych miasteczek, jakim jest Eksjö, na przykład Dzień Huzarów, turnieje i rycerskie i gry jeździeckie oraz Noc Walpurgii w Sjöängen (z symboliczną bitwą między zimą i latem).

Goście odwiedzający domki letniskowe Eksjö i apartamenty Eksjö mogą korzystać także z niezwykłych szweckich darów natury. Ukojenie i wytchnienie dadzą piesze wycieczki przez lasy sosnowe ciągnące się wzdłuż klifów Smalandii a ci, którzy wejdą na Skuruhatt, jedno z najwyższych wzniesień w tym rejonie (337 metrów nad poziomem morza) doświadczą niezwykłych widoków całej okolicy. Podczas wędrówki leśnymi ścieżkami można ugasić pragnienie wodami potoku Pohjankuru. Z kolei liczne jeziora w okolicy (na przykład w Solgen) zachęcają do zażywania kąpieli, pływania łodziami lub kajakami i wędkarstwa.

Zapraszamy Państwa również na wczasy na Mazurach. Jesteśmy przekonani, że wakacje spędzone w Morągu, urlop w Majdach lub wczasy w Giżycku na długo zapiszą się w Państwa pamięci.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Eksjö?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Eksjö są hotele i domy. Dzięki ponad 22 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Eksjö?

Wyszukując zakwaterowanie w Eksjö z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 431 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: hotele - 20 m², a domy - 20 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Eksjö?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Eksjö. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 731 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Eksjö. Przeciętnie hotele są idealne dla 2 gości.

image-tag