Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lund - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lund - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lund

Lund
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 15

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Lund
Dom ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Lund, Skania, Szwecja
od 254 zł
za noc
Apartament Kuchnia Lund
Apartament ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Lund, Skania, Szwecja
od 535 zł
za noc
Dom Kuchnia Lund
Dom ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Lund, Skania, Szwecja
od 290 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Lund
Apartament ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Lund, Skania, Szwecja
od 544 zł
za noc
Dom wifi Lund
Dom ∙ 8 gości ∙ 4 sypialnie
Lund, Skania, Szwecja
od 1.683 zł
za noc
Dom wifi Lund
Dom ∙ 12 gości ∙ 8 sypialni
Lund, Skania, Szwecja
od 1.683 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi Lund - pomysł na wspaniałe wakacje

Lund jest miastem leżącym w południowo-zachodniej części Szwecji. Nie tak daleko stąd, na południowy-zachód od Lund, leży Malmö, które również warto odwiedzić. Samo Lund jest miastem akademickim, dlatego duża część jego populacji to młodzi i wykształceni ludzie. Zarezerwuj noclegi Lund i udaj się do rejonu, w którym życie kulturalne oraz nocne kwitną! Przypuszcza się, że Lund powstało około X wieku. Już w średniowieczu znajdował się tu ośrodek handlu i rzemiosła. Mieściła się tu również siedziba arcybiskupstwa, której podlegała cała Skandynawia. Na naszej stronie znajdziecie Państwo duży wybór domków letniskowych Lund, które sprawią, że Państwa urlop na pewno będzie należał do udanych. A co warto zwiedzić będąc w Lund?

Noclegi Lund zapewnią Ci masę atrakcji

Najbardziej znanym i chyba najważniejszym zabytkiem Lund jest katedra. Historia tego wspaniałego kościoła jest bardzo interesująca. Do 1658 roku teren, na którym leży miasto, należał do Danii. Budowa tej katedry rozpoczęła się już w latach osiemdziesiątych XI wieku, a finansowana była przez króla duńskiego Kanuta IV. W roku 1234 katedra został zniszczona przez pożar, po czym została odbudowana. W katedrze można zobaczyć unikatowy zegar astronomiczny, jak również sześć organów, z których te znajdujące się na chórze, zbudowane zostały w latach 1932-1934. Domki letniskowe Lund to także okazja do odwiedzin w budynku uniwersytetu, który jest jednym z największych i najważniejszych w Szwecji, a także w całej Skandynawii. A jeśli nie jesteście jeszcze Państwo pewni co do planów wakacyjnych, to polecamy zapoznanie się z ofertami noclegów w innych europejskich rejonach. Czekają na Państwa noclegi Rabac oraz apartamenty Madryt. Życzymy niezapomnianego urlopu!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Lund?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Lund są bed & breakfast oraz apartamenty. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Lund?

Wyszukując zakwaterowanie w Lund z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 254 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: bed & breakfast - 21 m², a apartamenty - 33 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom bed & breakfast w Lund?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Lund. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 1.350 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Lund. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 3 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag