Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Malmo

Malmo
Dowolne daty
Goście
Malmo jest szwedzkim miastem o średniej wielkości, gdyż mieszka tu trzysta tysięcy ludzi. Miasto jest położone nad cieśniną Sund niedaleko Danii, dzięki czemu mogła powstać tu tak wyjątkowa konstrukcja jak ogromny Most Oresund.
DALSZE INFORMACJE »

Malmo: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Malmo 4
25 m² Dom
4 1
Malmo, Skania, Szwecja
od 2.265 zł
za 7 dni
Dom Malmo 4
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
25 m² Dom
4 2
Malmo, Skania, Szwecja
od 2.255 zł
za 7 dni
Dom Malmo 3
30 m² Dom
3 1
Malmo, Skania, Szwecja
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.018 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Pokój Balkon Malmo
Balkon
13 m² Pokój
2 1
Malmo, Skania, Szwecja
4,6 / 4
„Wybitny“
od 5.188 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Malmo
Balkon/Patio
70 m² Apartament
2 1
Malmo, Skania, Szwecja
od 3.619 zł
za 7 dni
Apartament Balkon/Patio Malmo
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon/Patio
50 m² Apartament
4 2
Malmo, Skania, Szwecja
4,5 / 4
„Wybitny“
od 4.339 zł
za 7 dni
Apartament Balkon/Patio Malmo
Balkon/Patio
37 m² Apartament
4 1
Malmo, Skania, Szwecja
3,9 / 2
„Dobry“
od 3.453 zł
za 7 dni
Sprawdź inne

Domy wakacyjne z ogrodem

Apartament Ogród Malmo
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Ogród
32 m² Apartament
4 1
Malmo, Skania, Szwecja
4,6 / 4
„Wybitny“
od 3.081 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Wspaniały relaks i wypoczynek zapewnią Państwu tylko apartamenty i wille Malmö

Jeżeli wynajmą Państwo domki letniskowe Malmoe lub zdecydują się na apartamenty Malmoe to będą mogli na własne oczy się przekonać o tym jak wielkie wrażenie robi ta licząca aż osiem kilometrów długości konstrukcja, łącząca Malmo z duńską Kopenhagą. Natomiast osoby preferujące podziemne budowle powinny zainteresować się równie nowoczesnym, sześciokilometrowym tunelem prowadzącym do dzielnicy Hyllie. Inną nowoczesną budowlą którą warto zobaczyć w Malmoe jest wieżowiec Turning Torso który osiąga wysokość stu dziewięćdziesięciu metrów. Ma on bardzo ciekawą architekturę, a niezwykłe jest szczególnie to że tak wysoki budynek nie jest biurowcem, lecz znajdują się w nim mieszkania. Niewątpliwie warto zobaczyć ten cud współczesnej architektury, jeżeli odwiedzą Państwo domki letniskowe Malmoe, czy też zamieszkają w apartamenty Malmoe. Dla amatorów nowoczesnego miejskiego życia przeznaczony jest też odbywający się tu corocznie pod koniec sierpnia festiwal Malmöfestivalen, który trwa nieprzerwanie przez 8 dni i nocy, a uczestniczy mogą cieszyć się atrakcyjnymi imprezami muzycznymi, sportowymi oraz bogatym zapleczem kulinarnym. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: urlop Cope pokoje Roda wypoczynek Dalen zakwaterowanie Elea (Kyrenia)

Wakacje Malmoe to miasto tysiącletniej historii stawiające na nowoczesność

W Malmoe znajdą coś dla siebie również miłośnicy historii, aczkolwiek jest to dosyć specyficzne miasto, gdzie pomimo tysiącletniej historii nie ma tradycyjnej starówki. Na wszystkich tych którzy skuszą się na domki letniskowe Malmoe albo zarezerwują apartamenty Malmoe czeka tu jednak kilka wartych obejrzenia zabytków. Takich jak choćby renesansowy zamek Malmöhus stanowiący dziś muzeum. Jest to robiąca spore wrażenie piętnastowieczna budowla, która co ciekawe została wybudowana nie przez Szwedów ale panujących wówczas nad tym obszarem Duńczyków. Warto też zobaczyć ciekawy szesnastowieczny ratusz czy też zbudowany w całości z czerwonej cegły kościół św Piotra. Interesującym budynkiem jest też magazyn kupiecki Flengsburska huset oraz domy mieszczańskie składające się wraz z kilkoma innymi obiektami na zabytkowy Kwartał Świętej Gertrudy. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

  • apartamenty Midlaren
  • domki letniskowe Dromineer
  • kwatery Pörtschach am Wörthersee

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Malmo?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Malmo są hotele oraz apartamenty. Wyszukujemy spośród ponad 29 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Malmo?

Z Casamundo w Malmo znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 310 zł za noc. Możesz spodziewać się, że hotele (23 m²) i apartamenty (44 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Malmo?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Malmo o średniej cenie 573 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Malmo. Przeciętnie hotele są idealne dla 2 gości.

image-tag