Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ystad - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ystad - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Ystad

Ystad
Dowolne daty
Goście
Gdy popłyniecie Państwo promem do Szwecji, być może fale Bałtyku zawiodą Was do znanego miasta portowego na południu kraju, uroczego Ystad. Czekają tam doskonale wyposażone domki letniskowe Ystad i apartamenty Ystad.
DALSZE INFORMACJE »

Ystad: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Ystad
-29%
20 sie - 27 sie
83 m² Dom
4 2
Ystad, Skania, Szwecja
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 580 zł 812 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Ystad
wifi
250 m² Dom
12 5
Ystad, Skania, Szwecja
od 447 zł
za noc
Bed & Breakfast wifi Ystad
wifi
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i prywatną łazienką
2 1
Ystad, Skania, Szwecja
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 396 zł
za noc
Bed & Breakfast wifi Ystad
wifi
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i wspólną łazienką
2 1
Ystad, Skania, Szwecja
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 332 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Ystad to wypoczynek w Szwecji jakiego nie znacie

Bogata oferta bazy noclegowej powoduje, że można swobodnie korzystać z wolnego czasu w Ystad. To niewielkie miasteczko leży na ważnym szlaku komunikacyjnym. Stąd wypływają promy do Świnoujścia i Rønne. Ystad łączy drogą morską i lądową państwa skandynawskie z Europą Środkową i Południową, a także kraje nadbałtyckie z zachodem Europy. Ciekawa zabudowa ceglana powoduje, że miasto znalazło się na szlaku Europejskiego Gotyku Ceglanego. Średniowieczna architektura z jednej strony i nowoczesne domki letniskowe Ystad oraz apartamenty Ystad, z drugiej. Oto wizytówka tego ciekawego miasta, leżącego w regionie Skania. Warto tu zawitać, by poznać miłych ludzi i przyjemne otoczenie. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: urlop Dimbach pokoje Oberwang wypoczynek Cugnon kwatery Trjawna Omszałe i tajemnicze domy z czerwonej cegły, wybrukowane kręte uliczki oraz inne zabytki zapraszają obieżyświatów do zwiedzania Ystad. Na starym placu Stortorget pnie się w górę historyczny kościół NMP. Mieszkańcy komfortowych obiektów wakacyjnych: domki letniskowe Ystad i apartamenty Ystad zwiedzając wnętrze kościoła, powinni zatrzymać się przy XVII wiecznej zabytkowej ambonie, pod którą znajduje się wyrzeźbiona twarz o dziwnym, przerażającym wyrazie. Jak tradycja każe, co kwadrans trębacz z wieży kościoła gra uroczysty hejnał. Słuchają go mieszkańcy i turyści, a echo niesie tony znanej melodii po pruskich murach wielu domów w Ystad.

Zakwaterowanie Ystad to jedno z miast szlaku Europejskiego Gotyku Ceglanego

Na placu Stortoget spotykamy XIII wieczny interesujący gmach klasztoru Franciszkanów. W nim obecnie mieści się warte poznania muzeum z eksponatami poświęconymi sztuce regionalnej. Po trudach zwiedzania wynajmujący domki letniskowe Ystad z przyjemnością odpoczną w przyklasztornym ogrodzie, w którym znajduje się urocze jeziorko. Będąc w Ystad trzeba koniecznie zobaczyć ceglany gotycki kościół św. Piotra. Amatorzy literatury natomiast, a zwłaszcza kryminałów, znajdą w Ystad także coś dla siebie. W miasteczku znajduje się ulubiony hotel, dom i kwiaciarnia związana z Kurtem Wallanderem - bohaterem bestsellerowej serii kryminałów Mankella. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

  • apartamenty Bras-Haut
  • domki letniskowe Selo Popgrigorovo
  • kwatery Waidhofen an der Ybbs

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Ystad?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Ystad są hotele oraz campingi. Wyszukujemy spośród ponad 95 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Ystad?

Z Casamundo w Ystad znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 138 zł za noc. Możesz spodziewać się, że hotele (24 m²) i campingi (41 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Ystad?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Ystad o średniej cenie 743 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Ystad. Przeciętnie hotele są idealne dla 2 gości.

image-tag