Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Brevens Bruk - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Brevens Bruk - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Brevens Bruk

Brevens bruk
Dowolne daty
Goście
Szwecja to niezwykle piękny i pełen imponującej natury kraj, do którego warto pojechać choćby raz w życiu. Jeśli jesteś zainteresowany zwiedzeniem jej środkowej części, to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będą domki letniskowe Brevens Bruk.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Brevens bruk
-67%
12 lis - 19 lis
Balkon/Patio
87 m² Dom
4 2
Brevens bruk, Gmina Örebro, Szwecja
3,5 / 5,0
„Dobry“
od 239 zł 728 zł
za noc
Sprawdź inne

Domki letniskowe Brevens Bruk – niezapomniane wakacje w Szwecji

Brevens Bruk to maleńka miejscowość położona w województwie i gminie Örebro. Zamieszkiwana jest przez niespełna stu mieszkańców, dzięki czemu stanowi wręcz idealne miejsce dla osób poszukujących cichego i spokojnego miejsca na wypoczynek. Miejscowość ta słynie przede wszystkim z tradycyjnych szwedzkich uroczystości Nocy Świętojańskiej, kiedy to tysiące ludzi z okolicznych terenów gromadzą się i wspólnie świętują nadejście lata. To właśnie owe uroczystości sprawiły, że ta mała mieścina zyskała rozgłos jako bardzo dobre miejsce do wypoczynku. Oferowane na miejscu noclegi Brevens Bruk dotyczyć będą zarówno komfortowych domków wakacyjnych, jak i apartamentów. Na miejscu warto zobaczyć choćby zabytkowy młyn pochodzący z początku XVIII wieku oraz kościół z 1842 roku, który został zbudowany w klasycznym stylu. Decydując się na domki letniskowe Brevens Bruk, zyskasz także okazję do bliższego poznania okolicy, która jest wręcz wymarzona do spacerów, jazdy na rowerze czy też wędkowania. Chcąc zwiedzić więcej, koniecznie powinieneś wybrać się do oddalonego o kilkadziesiąt kilometrów Örebro, w którym zlokalizowany jest między innymi zamek pochodzący z XIII wieku wraz z wieżą zegarową, Wadköping - starsza część miasta z zabytkowymi drewnianymi domkami, a także okazała wieża ciśnień. Wybrane przez Ciebie noclegi Brevens Bruk w formie apartamentów lub domków drewnianych będą być może wspaniałym zaczątkiem kolejnych wypraw do Szwecji. Jest to kraj, który posiada wiele do zaoferowania pod względem kultury, kuchni, krajobrazów oraz atrakcji turystycznych.

image-tag