Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Goteborgu - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Goteborgu - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Goteborgu

Goteborg
Dowolne daty
Goście
Jeżeli szukasz inspiracji na interesującą podróż do miasta, w którym możesz spędzić niezapomniane chwile, jak w Paryżu czy w Londynie, takie wrażenia z pewnością zapewni Ci weekend spędzony w Göteborgu.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Dom  Hjuvik
wifi
140 m² Dom ∙ 7 gości ∙ 2 sypialnie
Hjuvik, Goteborg, Szwecja
od 812 zł
za noc
Dom  Styrsö
wifi
120 m² Dom ∙ 10 gości ∙ 3 sypialnie
Styrsö, Goteborg, Szwecja
od 828 zł
za noc
Dom  Askim
-69%
6 sty - 13 sty
wifi
188 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Askim, Goteborg, Szwecja
od 525 zł 1.709 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom  Utby
-61%
9 wrz - 16 wrz
Balkon/Patio
120 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 4 sypialnie
Utby, Goteborg, Szwecja
od 435 zł 1.122 zł
za noc
Dom  Hjuvik
-32%
2 wrz - 9 wrz
Balkon/Patio
163 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 4 sypialnie
Hjuvik, Goteborg, Szwecja
od 787 zł 1.161 zł
za noc
Sprawdź inne

Goteborg: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Askim
-66%
6 sty - 13 sty
188 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Askim, Goteborg, Szwecja
od 525 zł 1.531 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Göteborg- noclegi, które zapewnią Ci moc wrażeń

Göteborg to miasto położone w Szwecji Zachodniej nad cieśniną Kattegat u ujścia rzeki Göta i jest drugim co do wielkości w Szwecji. Jest to miejscowość, w której niezwykle dobrze rozwinięty jest przemysł. To tutaj swoją siedzibę mają dwa gigantyczne koncerny Volvo AB oraz SKF. Domki letniskowie w Göteborg to świetna propozycja dla fanów nowoczesnych, zadbanych, dużych miast, w których zawsze gdzieś coś się dzieje. Göteborg jest miestem relatywnie nowym, został bowiem założony w pierwszej połowie XVII wieku przez holenderskich architektów. Celem założenia miasta było uniezależnienie szwedzkiego handlu od ceł pobieranych w Cieśninach Duńskich. Od XIX wieku Göteborg rozwdomki letniskowe Göteborg- szybka rezerwacja online! Wybieraj i rezerwuj już teraz domki online- łatwo, tanio. Darmowa pomoc w dziale obsługi klientaijał się dalej jako ważny ośrodek przemysłowy, którym pozostał do dziś. W tym samym okresie w mieście założone zostały dwa prestiżowe szwedzkie uniwersytety: Uniwerystet Technologiczny Chalmers oraz Uniwerystet w Göteborgu.

Domki letniskowe w Göteborg to kultura i rozrywka przez całą dobę

Pomimo iż Göteborg jest miastem dość młodym, znajduje się tutaj niezwykle dużo ciekawych zabytków wartych odwiedzenia. Wśród nich wymienieć należy arsenał miejski pochodzący z pierwszej połowy XVII wieku, plac z Posejdonem, ratusz miejski, kościół niemiecki, warownię obronną na wyspie i parę innych. Göteborg noclegi to oferta interesująca również dla fanów zwiedzania muzeów. W mieście tym znajduje się ich aż osiem, a każde z nich jest niezwykle intersujące. Göteborg zaprasza do odwiedzenia: Muzeum Miejskiego, Muzeum Sztuki, Muzeum Kultury Światowej, Muzeum Morskiego, Muzeum Sportu, muzeum wzronctwa i sztuki użytkowej, Muzeum Historii Naturalnej oraz Muzeum Volvo.

Göteborg noclegi to propozycja dla entuzjastów turystyki miejskiej. By zapoznać się ze wszystkimi atrakcjami tegoż intersującego miejsca trzeba uzbroić się w cierpliwość i poświęcić sporo czasu, jednak stuprocentowo nie będzie to czas zmarnowany.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Goteborgu?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Goteborgu są domy i noclegi na łodzi. Dzięki ponad 21 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Goteborgu?

Z Casamundo w Goteborgu znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 203 zł za noc. Możesz spodziewać się, że domy (122 m²) i noclegi na łodzi (19 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom domy w Goteborgu?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: domek letniskowy to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Goteborgu. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 680 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Goteborgu. Przeciętnie domy są idealne dla 7 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag