Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Çeşme

Çeşme
Dowolne daty
2 gości
Gorące plaże i ciekawe zabytki- czyż to nie idealne połączenie? Do takiego wniosku doszło tysiące przyjeżdżających do, położonego w Turcji, Çeşme turystów, w tym tureckie sławy kina, sportu i polityki.
DALSZE INFORMACJE »

Çeşme: Nasze rekomendacje dla Państwa

Apartament Çeşme 5
90 m² Apartament
5 2
Çeşme, Izmir, Turcja
4,7 / 4
„Wybitny“
od 1.377 zł
za 1 tydzień
Apartament Çeşme 3
50 m² Apartament
3 1
Çeşme, Izmir, Turcja
4,7 / 4
„Wybitny“
od 1.096 zł
za 1 tydzień
Apartament Çeşme 3
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
25 m² Apartament
3 1
Çeşme, Izmir, Turcja
4,7 / 4
„Wybitny“
od 939 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Çeşme
wifi
45 m² Apartament
4 1
Çeşme, Izmir, Turcja
4,2 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.590 zł
za 1 tydzień
Apartament wifi Çeşme
wifi
45 m² Apartament
6 1
Çeşme, Izmir, Turcja
4,2 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.221 zł
za 1 tydzień
Apartament wifi Çeşme
wifi
45 m² Apartament
4 1
Çeşme, Izmir, Turcja
4,2 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.753 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Apartament Klimatyzacją Çeşme
Klimatyzacją
45 m² Apartament
6 1
Çeşme, Izmir, Turcja
4,2 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.221 zł
za 1 tydzień
Dom Klimatyzacją Alaçatı
Klimatyzacją
300 m² Dom
12 7
Alaçatı, Alaçatı Belediyesi, Çeşme
od 14.988 zł
za 1 tydzień
Apartament Klimatyzacją Ildır Köyü
Klimatyzacją
15 m² Apartament
4 1
Ildır Köyü, Çeşme, Turcja
od 1.096 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

W mieście położone są domki letniskowe Çeşme i apartamenty Çeşme, którymi z pewnością nie pogardziliby nawet najznamienitsi. Miejscowość położona na półwyspie o tej samej nazwie, oferuje wszystko co jest potrzebne, żeby uczynić urlop perfekcyjnym czasem. Równie atrakcyjne mogą okazać się wakacje w Göcek, wczasy w Boğazkent oraz urlop w Avsallar. Serdecznie zapraszamy! Çeşme to miejsce, które specjalizuje się w sztuce relaksacji. Zażywanie wypoczynku przybiera tu różne formy. Po pierwsze - leniwie. Należy położyć się na piaszczystej plaży nad brzegiem błękitnego morza, pozwolić łagodnemu wiatrowi łagodnie ochładzać ciało i czerpać przyjemność z błogiej bezczynności. Po drugie - aktywnie. Miejsce, dzięki charakterystycznym dla miejscowości wiatrom jest stworzone do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu. Odnajdą się tu również miłośnicy nurkowania, pływania, kajakarstwa i nart wodnych. Po trzecie - zdrowo. Już od wieków znane są lecznicze właściwości gorących źródeł, których w Çeşme nie brakuje. Zapewnią one chwile głębokiego odprężenia, jednocześnie korzystnie wpływając na organizm. Po czwarte - luksusowo. Ten odnajdziecie Państwo w domki letniskowe Çeşme i apartamenty Çeşme, które pozwolą kontynuować błogie chwile odpoczynku. Kiedy jednak lenistwo przekroczy przyzwoity poziom, skorzystać należy z pozostałych atrakcji. Jedną z nich są rejsy po okolicznych wyspach i zatokach. Na statkach serwowane są posiłki niczym w ekskluzywnych restauracjach i organizowane imprezy nie uchybiające najgorętszym rozrywkowym klubom. W czasie przerw można wskoczyć do wody i chwilę popływać. Pragnących imprezy na lądzie, zachęcić powinny liczne kluby, albo organizowane często Beach Party.

Wakacje godne gwiazd tylko w Çeşme


Do Çeşme zjeżdżają tłumy również z powodu występujących tam zabytków. W samym centrum zachwyca szesnastowieczna twierdza, we wnętrzu której umiejscowione jest muzeum miejskie. Przed nią stoi pomnik Cezayirli Gazi Hasan Paşa, będący oznaką czci dla jego bohaterskiej postawy w bitwie pod Çeşme. Natomiast kościół Ayios Haralambos to imponująca budowla na planie kwadratu. Karawanseraj, szesnastowieczna osmańska budowla, również powinna być ważnym punktem zwiedzania Çeşme. W mieście warto zwiedzić ponadto ruiny starożytnego stadionu. Za to nowoczesny komfort odnajdą Państwo w Çeşme domki letniskowe i apartamenty Çeşme, gdzie można zaznać chwil odpoczynku przed dalszym zwiedzaniem. Następnie kroki należy skierować w stronę Mariny i podziwiać piękną zabudowę oraz zjeść pyszny posiłek w jednej ze znajdujących się tam restauracji. Jak widać powodów, dla których właśnie to miejsce wybierane jest m.in. przez znanych i lubianych, jest wiele. Państwo też możecie poczuć się jak tamtejsza elita i zapewnić sobie wakacje godne gwiazd!

Niezdecydowanych zapaszamy również do Włoch. Jesteśmy pewni, że wakacje spędzone w Toskanii lub Wenecji Euganejskiej będą niezapomnianym przeżyciem. Polecamy Państwu nasze komfortowe domki letniskowe Scardovari oraz apartamenty Occhiobello. Zapraszamy Państwa na wakacje w Baone, wczasy w Canneto (Monteverdi) oraz urlop w Nievole. Życzymy Państwu wspaniałych wczasów!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Çeşme?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Çeşme są hotele oraz apartamenty. Wyszukujemy spośród ponad 18 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Çeşme?

Ceny w Çeşme rozpoczynają się od 134 zł za noc. Warto rozważyć tu hotele (32 m²) lub apartamenty (55 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Çeşme?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Çeşme o średniej cenie 521 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Çeşme. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag