Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Augusta - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Augusta - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Augusta

Augusta
Dowolne daty
Goście
Augusta jest bogatym, uprzemysłowionym miastem południa Stanów Zjednoczonych, którego historia sięga początków osiemnastego wieku.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Dom wifi Goodale Landing
168 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 1 sypialnia
Goodale Landing, Augusta, Georgia, Stany Zjednoczone
od 921 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Augusta: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Goodale Landing
168 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 1 sypialnia
Goodale Landing, Augusta, Georgia, Stany Zjednoczone
od 670 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Augusta i apartamenty Augusta - niezapomniane wakacje w pięknej Georgii

Tradycyjna południowa gościnność stała się podstawą do zbudowania doskonałej klasy bazy noclegowej i gastronomicznej, zdolnej zadowolić najbardziej wybredne gusta klientów. Zarówno apartamenty Augusta, jak i domki letniskowe Augusta, gotowe są na przyjazd turystów o każdej porze roku. Miasto ma wiele atrakcji, jednak szeroko znane, jest głównie ze względu na odbywające się tu mistrzostwa w golfie zawodowym. Turniej Masters, przyciąga ogromną ilość wielbicieli sportu i w tym okresie roku, mogą nawet wystąpić trudności, ze znalezieniem odpowiedniego miejsca zakwaterowania.

Wakacje Augusta – urlop dla dużych i małych

Szczególną chlubą Augusty są jej zabytki. Spacerując po dzielnicach historycznych: Summerville czy Broad Streed, z pewnością zauważycie Państwo, wpływy różnych stylów architektonicznych i różnych kultur. Ten typ zabudowy, jest jednak bardzo charakterystyczny dla miast południa, gdzie współczesność mocno splata się z przeszłością a stare tradycje i kultura nadal są pielęgnowane, przez wielu członków miejscowych społeczności. Wypoczynek w apartamenty Augusta i w domki letniskowe Augusta, pozwoli Państwu poznać Stany Zjednoczone Ameryki, od nieco innej strony. Takie miejsca jak Augusta, pozwalają zrozumieć skomplikowaną historię, tego wielonarodowego kraju, który zasłynął w świecie promując i walcząc o wolność w każdym jej przejawie.

Augusta ma klimat wilgotny subtropikalny. Przeciętne temperatury roczne wynoszą około dwudziestu stopni Celsjusza. Lata są wilgotne i gorące, natomiast zimy łagodne, ze stosunkowo niewielką ilością opadów. Miasto zapewnia turystom wszelkie rozrywki, charakterystyczne dla wypoczynku w wielkich aglomeracjach: nieograniczony dostęp do różnego rodzaju sklepów, kuchnia międzynarodowa na najwyższym poziomie, kluby nocne, eleganckie, przytulne kawiarnie, kina, teatry oraz wiele rozrywek o charakterze kulturalnym. Wypoczynek w apartamenty Augusta oraz w domki letniskowe Augusta, to wspaniały pomysł na rodzinne wakacje. Dzieciom z pewnością spodobają się tutejsze parki zabaw, przeznaczone specjalnie dla najmłodszych. Miejski Park Augusty oraz Canal Augusta, to ulubione miejsca spacerów zarówno mieszkańców jak i przyjeżdżających tu turystów. Warto również odwiedzić Park Przyrody Phinizy Swamp.

Dla zafascynowanych kulturą i historią USA mamy również wiele innych ciekawych ofert. Szczególnie polecamy: apartamenty Queens, wakacje Karolina Południowa, urlop Alabama, wczasy Mississippi oraz domki letniskowe Wirginia Zachodnia.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Augusta. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag