Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Chicago - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Chicago - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Chicago

Chicago
Dowolne daty
Goście
Chicago, jest drugim po Polsce, największym skupiskiem Polaków na całym świecie. Położone jest na północy Stanów Zjednoczonych nad malowniczym jeziorem Michigan w stanie Illinois.
DALSZE INFORMACJE »

Chicago: Nasze rekomendacje dla ciebie

Kurort Printer's Row
Kurort
4 1
Printer's Row, Chicago, Illinois, Stany Zjednoczone
od 1.333 zł
za noc
Apartament Roscoe Village
120 m² Apartament
6 1
Roscoe Village, Chicago, Illinois, Stany Zjednoczone
od 890 zł
za noc
Apartament Loop
49 m² Apartament
3 1
Loop, Chicago, Illinois, Stany Zjednoczone
od 454 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Lake View East
wifi
46 m² Apartament
2 1
Lake View East, Chicago, Illinois, Stany Zjednoczone
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 622 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia West Garfield Park
Kuchnia
232 m² Apartament
16 4
West Garfield Park, Chicago, Illinois, Stany Zjednoczone
od 1.877 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Indian Village
-27%
10 gru - 17 gru
Balkon/Patio
46 m² Apartament
3 1
Indian Village, Chicago, Illinois, Stany Zjednoczone
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 643 zł 879 zł
za noc
Dom Balkon/Patio Magnolia Glen
-32%
8 sty - 15 sty
Balkon/Patio
28 m² Dom
2 1
Magnolia Glen, Chicago, Illinois, Stany Zjednoczone
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 524 zł 770 zł
za noc
Bed & Breakfast Balkon/Patio Magnolia Glen
Balkon/Patio
Queen Room 2
2 1
Magnolia Glen, Chicago, Illinois, Stany Zjednoczone
od 580 zł
za noc
Sprawdź inne

Wietrzne miasto

Jest też największym miastem tej części Stanów oraz głównym centrum biznesowym, kulturalnym i naukowym Środkowego Zachodu. Miasto posiada również największy węzeł komunikacyjny w tej części USA, co ułatwia odwiedzenie wszystkich najważniejszych miejsc w Chicago. Apartamenty Chicago znajdują się w samym centrum tego pięknego miasta, pozwalając delektować się urokliwym widokiem na ogromne jezioro Michigan.

Polskie miasto

Chicago zamieszkuje ponad milion Polaków i Amerykanów, deklarujących polskie pochodzenie. Kiedyś zamieszkiwali znana w całym Chicago dzielnice zwana Polish Village. Przez Polaków nazywana jest Jackowem, od parafialnego kościoła św. Jacka znajdującego się w okolicy. W tej dzielnicy na każdym rogu i w każdej uliczce znajdziemy polskie sklepy oferujące produkty pochodzące z ojczyzny, sprzedawane głównie przez rodaków. W Chicago odbywa się również wiele wydarzeń kulturalnych i sportowych, które gromadzą polonię. Najbardziej hucznie obchodzone to na przykład parady z okazji obchodów Trzeciego Maja, coroczny przegląd filmów polskich czy też finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas pobytu w domku wakacyjnym w Chicago warto wybrać się na jedno z takich wydarzeń i zobaczyć, jak celebruje się polskie tradycje nie tylko w Polsce. Z Chicago znajdziemy codziennie kilkanaście połączeń do wartych zwiedzenia miast jak Nowy Jork, Boston czy Ocean City nad Oceanem Atlantyckim.

Miasto innowacyjnych rozwiązań

Pierwszy na świecie drapacz chmur został zbudowany w Chicago w 1885. W zachowanym do dziś drapaczu chmur zastosowano nowatorskie rozwiązania, które na świecie przyjęły się dopiero w kilkadziesiąt lat później. W centrum miasta znajdziemy wiele interesujących budynków i miejsc, w którym można spędzić czas wraz z cala rodziną. Warto z bliska zobaczyć słynne miejsca jak Willis Tower, Art Institute of Chicago z bogatymi zbiorami impresjonistów, Planetarium Adlera, czy Akwarium Shedda. Tu znajduje się też stadion sportowy Soldier Field, na którym mecze rozgrywa zespół futbolu amerykańskiego Chicago Bears. Apartament Chicago gwarantują niezapomniany urlop nad największym jeziorem USA.
 

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Chicago?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Chicago są hotele oraz apartamenty. Wyszukujemy spośród ponad 2.858 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Chicago?

Wyszukując zakwaterowanie w Chicago z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 322 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: hotele - 40 m², a apartamenty - 129 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Chicago?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Chicago. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 1.462 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Chicago. Przeciętnie hotele są idealne dla 4 gości.

image-tag