Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Yosemite Village - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Yosemite Village - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Yosemite Village

Yosemite Village
Dowolne daty
Goście
Yosemite Village to miasto położone w Kalifornii, znajdujące się 44 mile na północny wschód od Mariposa. Miasto słynie z Yosemite Falls, największego wodospadu w Północnej Ameryce. Wodospad ten znajduje się Parku Narodowym Yosemite.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi w Yosemite Village

Park Narodowy Yosemite obok Gran Canion w Kolorado, parku Narodowego Yellowstone w stanie Montana, Alaski, Everglades na Florydzie i wodospadu Niagara należy do najchętniej zwiedzanych miejsc w Stanach Zjednoczonych. W 1984 roku Park Narodowy w Yosemite został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.

Park Narodowy Yosemite

Noclegi w Yosemite Village to idealna baza wypadowa na zwiedzanie tego niesamowitego parku. Park Narodowy Yosemite położony jest na zachodnich zboczach gór Sierra Nevada. Jego powierzchnia wynosi 3030 km². Charakterystyczne dla parku granitowe urwiska, wodospady i czyste potoki zachwacą każdego kto, zdecyduje się na noclegi w Yosemite Village. Prawie 3,6 miliony turystów zwiedzaja co roku ten robiący ogromne wrażnie park. Dużą popularnością wśród turystów cieszy się Dolina Yosemite. Dolina charakteryzuje się licznymi formacjami skalnymi a także wodospadami. Wynamując apartamenty w Yosemite Village, oprócz sławnego wodospadu Yosemite, warto również zobaczyć reprezentatywne wodospady jak Snow Creek, Ribbon, Sentinel i Birdalveil. Spędzając noclegi w Yosemite Village koniecznie trzeba odwiedzić San Francisco i Sacramento, San Jose i Santa Barbara. Turyści wynajmujący apartamenty w Yosemite Village mogą podziwiać wspaniałą i niepowtarzalną faunę Parku Norodowego Yosemite. Na obszarze parku żyje 400 gatunków kręgowców. Po za tym można spotkać tu między innymi lisy rude, szpaki zwyczajne, sikory górskie i rysie rude. W parku rośnie także słynny okaz sekwoi Grizzly Giant, liczący prawie 3 tysiące lat.

Spędzając wakacje w Yosemite Village, warto zwiedzić okolice i pojechać do San Jose i Santa Barbara.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Yosemite Village?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Yosemite Village są hotele oraz domy. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Yosemite Village?

Z Casamundo w Yosemite Village znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 76 zł za noc. Możesz spodziewać się, że hotele (130 m²) i domy (130 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Yosemite Village. Przeciętnie hotele są idealne dla 4 gości.

image-tag