Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Budapeszcie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Budapeszcie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Budapeszcie

Budapeszt
Dowolne daty
Goście
Są takie miasta, które mają w sobie coś magicznego, co powoduje, że długo po powrocie się o nich myśli i wspomina panującą w nich atmosferę. Budapeszt bez wątpienia jest takim miejscem.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki w Budapeszcie?

Budapeszt: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Józsefváros
30 m² Apartament
2 1
Józsefváros, Józsefváros, Budapeszt
od 340 zł
za noc
Apartament Ferencváros
80 m² Apartament
4 2
Ferencváros, Ferencváros, Budapeszt
od 607 zł
za noc
Apartament Józsefváros
-23%
6 sty - 13 sty
72 m² Apartament
5 2
Józsefváros, Józsefváros, Budapeszt
od 269 zł 350 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Józsefváros
-30%
8 kwi - 15 kwi
wifi
30 m² Apartament
2 1
Józsefváros, Józsefváros, Budapeszt
od 253 zł 361 zł
za noc
Apartament wifi Ferencváros
wifi
80 m² Apartament
4 2
Ferencváros, Ferencváros, Budapeszt
od 605 zł
za noc
Apartament wifi Józsefváros
-23%
6 sty - 13 sty
wifi
72 m² Apartament
5 2
Józsefváros, Józsefváros, Budapeszt
od 268 zł 348 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Ferencváros
Kuchnia
45 m² Apartament
2 1
Ferencváros, Ferencváros, Budapeszt
od 346 zł
za noc
Apartament Kuchnia Ferencváros
Kuchnia
110 m² Apartament
6 3
Ferencváros, Ferencváros, Budapeszt
od 769 zł
za noc
Apartament Kuchnia Corvin-Negyed
Kuchnia
114 m² Apartament
10 4
Corvin-Negyed, Józsefváros, Budapeszt
od 643 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Apartament Klimatyzacją Inner City
-37%
1 lip - 8 lip
Klimatyzacją
28 m² Apartament
4 1
Inner City, Belváros-Lipótváros, Budapeszt
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 379 zł 605 zł
za noc
Nocleg Klimatyzacją Józsefváros
-58%
13 maj - 20 maj
Klimatyzacją
Nocleg
4 1
Józsefváros, Józsefváros, Budapeszt
3,8 / 5,0
„Dobry“
od 274 zł 656 zł
za noc
Apartament Klimatyzacją Terézváros
-16%
15 kwi - 22 kwi
Klimatyzacją
112 m² Apartament
4 2
Terézváros, Terézváros, Budapeszt
od 720 zł 860 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartament wakacyjny w Budapeszcie - ten pobyt zapamiętasz na długo

To przepiękne, niezwykle bogate pod względem historycznym i architektonicznym miasto przyciąga turystów z całego świata, ciekawych zarówno jego dziejów, jak i kuchni oraz cudownych zabytków. Stolica Węgier jest położona nad Dunajem - drugą pod względem długości rzeką w Europie. Rejsy po Dunaju należą do obowiązkowych punktów każdej wycieczki po Budapeszcie. Trudno się temu dziwić - widok miasta z tej perspektywy na długo zapada w pamięć. Na dzieje i wygląd współczesnego Budapesztu złożyły się wpływy rzymskie, tureckie i austriackie. Ślady panowania różnych dynastii i mocarstw można odnaleźć nie tylko w architekturze, ale też w kulinariach. Jeśli chcesz się tam wybrać, zarezerwuj apartament wakacyjny w Budapeszcie i daj się oczarować temu wspaniałemu miejscu.

Apartament wakacyjny w Budapeszcie - Twoje miejsce na niezapomniany urlop

Jeśli należysz do osób, które najlepiej czują się w wielkim mieście, to pobyt w stolicy Węgier zaliczysz do bardzo udanych. Na nocleg w Budapeszcie bez wątpienia warto się zatrzymać. Co prawda nawet dwa tygodnie mogą okazać się zbyt krótkim czasem, by doświadczyć wszystkich jego uroków, ale jeśli dobrze zaplanujesz sobie czas, to zdążysz zobaczyć najciekawsze miejsca. Na noclegi w Budapeszcie możesz wybrać albo zlokalizowane bliżej centrum komfortowo wyposażone apartamenty, albo usytuowane nieco na uboczu, w spokojniejszych częściach miasta domki wakacyjne w Budapeszcie. Jeśli podróżujesz z najbliższymi i spędzacie wakacje rodzinne, bardziej korzystnym wyborem będzie dom wakacyjny w Budapeszcie. Nie będziesz tam mieć problemu z zaparkowaniem samochodu, co w zatłoczonym centrum może okazać się to kłopotliwe. Pamiętaj, że ze stolicy Węgier całkiem niedaleko jest nad Balaton, więc kiedy Ty i Twoi bliscy zapragniecie nieco odpocząć od miasta, możecie zrobić sobie wycieczkę nad to piękne jezioro. Warto także rozważyć jednodniowe wypady do Egeru lub Miszkolca.

Obowiązkowy przystanek każdego miłośnika węgierskiej kultury

Jeśli w Budapeszcie planujesz spędzić jedynie krótkie wakacje, to warto zaplanować sobie pobyt w tym mieście z wyprzedzeniem, by móc zobaczyć jak najwięcej. Doskonałą bazą wypadową okaże się usytuowany w centrum apartament wakacyjny w Budapeszcie. Do obowiązkowych punktów wycieczki należą Bazylika św. Stefana oraz Muzeum Etnograficzne. Nie można też pominąć imponującego gmachu Parlamentu, ze znajdującą się na obszernym placu przed budynkiem rzeźbą konną Franciszka II Rakoczego. Parlament na każdym odwiedzającym robi ogromne wrażenie. Majestatyczny i zachwycający misternością elementów dekoracyjnych gmach to jedna z pereł tamtejszej architektury. Spacerując dalej promenadą wzdłuż Dunaju, można dotrzeć do mostu łańcuchowego, za którym usytuowane są warte obejrzenia budynki należące do Węgierskiej Akademii Nauk. Stąd już tylko krok do stacji kolejki zębatej, prowadzącej na malownicze Wzgórze Zamkowe, z rozciągającą się stamtąd cudowną panoramą miasta. Smakosze powinni zajrzeć też do pięknie odrestaurowanej centralnej hali targowej i zaopatrzyć się w spory zapas fenomenalnych przypraw, z mnóstwem odmian papryki słodkiej i ostrej na czele. Wspaniałe miejsca można by wymieniać jeszcze długo, ale najlepiej jest po prostu tu przyjechać i zobaczyć wszystko na własne oczy. Na Casamundo bez problemu znajdziesz apartament lub domek wakacyjny w Budapeszcie skrojony na miarę Twoich oczekiwań.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Budapeszcie?

Apartamenty i bed & breakfast to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Budapeszcie. Z ponad 318 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Budapeszcie?

Ceny w Budapeszcie rozpoczynają się od 188 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (50 m²) lub bed & breakfast (23 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Budapeszcie?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Budapeszcie. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 1.256 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Budapeszcie. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag