Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty nad Jeziorem Cisa - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty nad Jeziorem Cisa - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty nad Jeziorem Cisa

Cisa
Dowolne daty
Goście
Jezioro Cisa to pozytywny przykład wpływu człowieka na przyrodę. Dzięki rozbudowie tamy w
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki nad Jeziorem Cisa?

Domy wakacyjne z ogrodem

Bed & Breakfast Ogród Cisa
Ogród
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i prywatną łazienką
2 1
Cisa, Węgry
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 290 zł
za noc
Dom Ogród Cisa
-20%
16 paź - 23 paź
Ogród
Dom
6 2
Cisa, Węgry
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 563 zł 701 zł
za noc
Dom Ogród Cisa
Ogród
25 m² Dom
2 1
Cisa, Węgry
3,9 / 5,0
„Dobry“
od 262 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Cisa
wifi
55 m² Apartament
4 2
Cisa, Węgry
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 280 zł
za noc
Dom wifi Cisa
wifi
80 m² Dom
4 2
Cisa, Węgry
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 611 zł
za noc
Apartament wifi Cisa
wifi
50 m² Apartament
4 2
Cisa, Węgry
od 692 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Apartament Klimatyzacją Cisa
Klimatyzacją
16 m² Apartament
2 1
Cisa, Węgry
3,9 / 5,0
„Dobry“
od 177 zł
za noc
Apartament Klimatyzacją Cisa
Klimatyzacją
30 m² Apartament
3 1
Cisa, Węgry
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 305 zł
za noc
Apartament Klimatyzacją Cisa
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Klimatyzacją
Apartament
15 6
Cisa, Węgry
od 1.109 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny nad jeziorem Cisa - cisza nad Cisą

Pogodzenie interesów człowieka z dobrem przyrody przyciągnęło w te rejony turystów stęsknionych za wypoczynkiem nad wodą oraz zapaleńców wędkowania. Ci ostatni mają czego szukać w jeziorze, ponieważ w szybkim tempie zapełniło się ono rybami. Dom wakacyjny nad jeziorem Cisa to doskonały pomysł na wakacje z wędką w ręku. Ogromną część powierzchni jeziora zajmują liczne wyspy. Piękne widoki i wiele gatunków rzadkiej roślinności czynią to miejsce rajem dla fotografów. Wszystko to czeka na Ciebie, jeśli zdecydujesz się na domek wakacyjny nad jeziorem Cisa. Podczas wizyty warto odwiedzić Ekocentrum w Poroszló. Dostęp do niego zapewniają łódki, wyposażony jest także w liczne wieże widokowe i czatownie, dzięki którym można obserwować ptaki ukryte wśród gęstego trzcinowiska. Trudno o lepsze miejsce na wędkarskie wakacje. Nie czekaj i zaplanuj wymarzony urlop nad bajkowym węgierskim jeziorem. Przymierzasz się do wynajęcia apartamentu nad jeziorem Cisa? Sprawdź więc, jakich wakacji regionu nie możesz pominąć!

Dom wakacyjny nad jeziorem Cisa - wyjątkowe miejsce na wakacje z rodziną

Głównymi ośrodkami dla turystów nad jeziorem Cisa są Poroszló i Tiszafüred. Przygodę warto rozpocząć we wspomnianym wcześniej Ekocentrum w Poroszló. Na turystów czeka tam największy w Europie system akwarystyczny ze słodką wodą, można tu także obserwować podwodny świat dzięki systemowi przeszklonych tuneli. Będzie to ekscytujące przeżycie dla całej rodziny. Punkty z pokazami karmienia zwierząt cieszą się popularnością zwłaszcza wśród najmłodszych turystów. W wolierach dookoła centrum żyją niezliczone gatunki ptaków, można także podziwiać wygrzewające się na słońcu żółwie. Apartamenty w okolicy zbiornika oferują komfort i wygodę wśród dzikiej przyrody. W miejscowości Abadszalok znajdziemy urokliwą plażę. Możemy rozłożyć się na piasku lub wybrać bardziej zacienione miejsce na trawie. Z płytkiej wody skorzystają nawet małe dzieci. Komfortowe domki wakacyjne nad jeziorem Cisa to sposób na wymarzone rodzinne wczasy.

Świetna baza wypadowa - dom wakacyjny nad jeziorem Cisa

Noclegi nad jeziorem Cisa dają możliwość zbadania okolicznych terenów. W odległości około 60 km od Jeziora Cisa położona jest perła północnych Węgier - miasto Eger. Jest to węgierska stolica wina, w której znajdują się niezliczone winiarnie, gdzie możemy oddać się degustacji. Miasteczko położone jest w malowniczej Dolinie Pięknej Pani. Podróżnych z Polski z pewnością ucieszy fakt, że w wielu lokalach obsługa mówi po polsku. Eger jest bogaty w zabytki, na szczególną uwagę zasługuje bazylika egerska. To druga co do wielkości budowla tego typu na Węgrzech, ze sklepieniem pokrytym wyjątkowymi malowidłami. Wzrok przyciąga także górujący nad miastem zamek, w którym odbywają się wystawy sztuki. Warto także udać się do pozostałego po tureckich najazdach minaretu. Po poznaniu wszystkich uliczek Egeru, poszukaj relaksu w jednym z publicznych kąpielisk wypełnionych wodami termalnymi. Bez wątpienia jest to jedna z większych atrakcji regionu. Warto dodać, że niektóre z nich działają do późna. Nocleg nad jeziorem Cisa to świetne miejsce dla tych, którzy poszukują różnorodnych, niezapomnianych wrażeń. Na CASAMUNDO znajdziesz wiele ofert skrojonych na miarę Twoich potrzeb.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania nad Jeziorem Cisa?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania nad Jeziorem Cisa są apartamenty i domy. Dzięki ponad 111 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi nad Jeziorem Cisa?

Wyszukując zakwaterowanie nad Jeziorem Cisa z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 154 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 47 m², a domy - 99 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup nad Jeziorem Cisa. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

image-tag