Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Północnej Nizinie Wągierskiej - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Północnej Nizinie Wągierskiej - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Północnej Nizinie Wągierskiej

Northern Great Plain
Dowolne daty
Goście
We wschodniej części Węgier na granicy z Rumunią i Ukrainą ciągnie się atrakcyjnie przyrodniczy rejon. To Północna Nizina Węgierska.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Pokój gościnny  Tápiószentmárton
Balkon/Patio
Tornácos Holiday Home ∙ 12 gości ∙ 5 sypialni
Tápiószentmárton, Węgry
od 1.377 zł
za noc
Sprawdź inne

Northern Great Plain: Nasze rekomendacje dla ciebie

Pokój gościnny Tápiószentmárton
Tornácos Holiday Home ∙ 12 gości ∙ 5 sypialni
Tápiószentmárton, Węgry
od 1.367 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki na Północnej Nizinie Wągierskiej?

Niezapomniany urlop na Węgrzech - domki letniskowe i apartamenty na Północnej Nizinie Węgierskiej

W samym jej centrum znajduje się miejscowość Hortobágy, będąca tutaj szczególną atrakcją tutrystyczną a domki letniskowe Północna Nizina Węgierska i apartamenty Północna Nizina Węgierska będą dla was niezapomnianym miejscem noclegowy. Warto wybrać się tutaj na popisy konne cziszkoszów czy też pójść na stragany z cepeliadą węgierską. Za dawnych czasów określano Hortobágy obszarem pomiędzy Cisą a Debreczynem. Był on majątkiem należącym do magnatów siedmiogrodzkich po czym przeszedł na własność Debreczyna. Dziś w tym rejonie możecie podziwiać Narodowy Park Hortobágy utowrzony w 1973 roku i będący jednocześnie pierwszym parkiem narodowym na Węgrzech. Wspaniałości przyrody możecie odkryć również w Tatrzańskim Parku Narodowym. Domki letniskowe i apartamenty w Zakopanem także czekają do waszej dyspozycji. Wspaniałą mijscowością leżącą na wschód od Budapesztu jest Debreczyn. To fantastyczne miejsce nadające się szczególnie na wakacje z rodziną czy przyjaciółmi. W tym drugim co do wielkości mieście na Węgrzech znajduje się całorocznie otwarte kąpielisko termalne.To będzie na pewno rajem dla dziecie ale także i dorośli przeżyją tutaj niezapomniane chwile. Domki letniskowe Debreczyn i apartamenty Debreczyn cieszą się tutaj niesamowitą popularnością. Do szczególnych atrakcji miasta należy także Wielki Las (Nagyerdő), ogród skalny, ogród zoologiczny i teatr letni. Wartym obejrzenia jest także budynek Uniwersytetu w Debreczynie Debreceni Egyetem stojący po środku wspaniałego parku.

Poczuj przypływ energii - niezapomniany urlop w północnej części Węgier

Znanne z uzdrowiskowych kąpieli jest także Hajdúszoboszló położone nad jeziorem Halastavak. Ta aczkolwiek mała miejscowość jest bardzo częstym celem urlopowiczów. Wy również możecie znaleźć tutaj gościnność, wypoczynek i co najważniejsze odbudować swoje zdrowie. Nie bez powodu określa się Hajdúszoboszló mianem Mekki reumatyków. Nasze domki letniskowe Północnej Niziny Węgierskiej i apartamenty Północnej Niziny Węgierskiej będą dla was dodatkowo ostoją, w której znajdziecie spokój i ukojenie. Wakacje w Północnej Nizinie Węgierskiej będą dla was niezapomnianym i owocnym czasem. Rejon Północnej Niziny Węgierskiej obejmuje wojwództwo Hajdú-Bihar, który całorocznie zaprasza turystów na wszelakie imprezy i festiwale. Najsłynniejszymi są: Tydzień Karnawałowy, Karnawał Kwiatów, Festiwal Wiosenny, Cívis Korzó, a także Dni Jazzowe i Bale Winobrania. Wybierając sie na urlop w te strony musicie koniecznie spróbować wspaniałej regionalnej kuchni a przede wszystkim słynnej debreczyńskiej kiełbasy, paprykarzu, gulaszu i slambuc. Slambuc jest nazywany potrawą pasterzy. To nic innego jak ziemniaki , słonina i makaron przyrządzane w bogaczy. Region ten, jak widzicie, jest nie tylko odpowiednim miejscem do wypoczynku i odnowy biologicznej czy zdrowotnej ale także daje wam możliwość odkrycia nowej kultury i wspaniałości tradycyjnych potraw. Pozostańmy jeszcze przez chwile w temacie dobrej kuchni. Podobnie jak kuchnia węgierska także i kuchnia chorwacka zaskoczy was pozytywnie swoim smakiem. Chcecie połączyć dwie cudowne sprawy jakimi są wakacje i dobre jedzenie? Proponujemy wam zatem urlop na wyspie Mljet. Warto także zapoznać się z naszą bogatą ofertą domków letniskowych oraz apartamentów na chorwackiej Wyspie Cres lub na Wyspie Hvar.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania na Północnej Nizinie Wągierskiej?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami na Północnej Nizinie Wągierskiej są domy oraz domy. Wyszukujemy spośród ponad 45 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi na Północnej Nizinie Wągierskiej?

Ceny na Północnej Nizinie Wągierskiej rozpoczynają się od 180 zł za noc. Warto rozważyć tu domy (100 m²) lub domy (126 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom domy na Północnej Nizinie Wągierskiej?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania na Północnej Nizinie Wągierskiej. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 341 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Północnej Nizinie Wągierskiej. Przeciętnie domy są idealne dla 12 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag