Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Północnej Nizinie Wągierskiej - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Północnej Nizinie Wągierskiej - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Północnej Nizinie Wągierskiej

Northern Great Plain
Dowolne daty
Goście
We wschodniej części Węgier na granicy z Rumunią i Ukrainą ciągnie się atrakcyjnie przyrodniczy rejon. To Północna Nizina Węgierska.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki na Północnej Nizinie Wągierskiej?

Northern Great Plain: Nasze rekomendacje dla ciebie

Pokój gościnny Tápiószentmárton
Tornácos Holiday Home
12 5
Tápiószentmárton, Węgry
od 1.444 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Pokój gościnny Balkon/Patio Tápiószentmárton
Balkon/Patio
Tornácos Holiday Home
12 5
Tápiószentmárton, Węgry
od 1.442 zł
za noc
Sprawdź inne

Niezapomniany urlop na Węgrzech - domki letniskowe i apartamenty na Północnej Nizinie Węgierskiej

W samym jej centrum znajduje się miejscowość Hortobágy, będąca tutaj szczególną atrakcją tutrystyczną a domki letniskowe Północna Nizina Węgierska i apartamenty Północna Nizina Węgierska będą dla was niezapomnianym miejscem noclegowy. Warto wybrać się tutaj na popisy konne cziszkoszów czy też pójść na stragany z cepeliadą węgierską. Za dawnych czasów określano Hortobágy obszarem pomiędzy Cisą a Debreczynem. Był on majątkiem należącym do magnatów siedmiogrodzkich po czym przeszedł na własność Debreczyna. Dziś w tym rejonie możecie podziwiać Narodowy Park Hortobágy utowrzony w 1973 roku i będący jednocześnie pierwszym parkiem narodowym na Węgrzech. Wspaniałości przyrody możecie odkryć również w Tatrzańskim Parku Narodowym. Domki letniskowe i apartamenty w Zakopanem także czekają do waszej dyspozycji. Wspaniałą mijscowością leżącą na wschód od Budapesztu jest Debreczyn. To fantastyczne miejsce nadające się szczególnie na wakacje z rodziną czy przyjaciółmi. W tym drugim co do wielkości mieście na Węgrzech znajduje się całorocznie otwarte kąpielisko termalne.To będzie na pewno rajem dla dziecie ale także i dorośli przeżyją tutaj niezapomniane chwile. Domki letniskowe Debreczyn i apartamenty Debreczyn cieszą się tutaj niesamowitą popularnością. Do szczególnych atrakcji miasta należy także Wielki Las (Nagyerdő), ogród skalny, ogród zoologiczny i teatr letni. Wartym obejrzenia jest także budynek Uniwersytetu w Debreczynie Debreceni Egyetem stojący po środku wspaniałego parku.

Poczuj przypływ energii - niezapomniany urlop w północnej części Węgier

Znanne z uzdrowiskowych kąpieli jest także Hajdúszoboszló położone nad jeziorem Halastavak. Ta aczkolwiek mała miejscowość jest bardzo częstym celem urlopowiczów. Wy również możecie znaleźć tutaj gościnność, wypoczynek i co najważniejsze odbudować swoje zdrowie. Nie bez powodu określa się Hajdúszoboszló mianem Mekki reumatyków. Nasze domki letniskowe Północnej Niziny Węgierskiej i apartamenty Północnej Niziny Węgierskiej będą dla was dodatkowo ostoją, w której znajdziecie spokój i ukojenie. Wakacje w Północnej Nizinie Węgierskiej będą dla was niezapomnianym i owocnym czasem. Rejon Północnej Niziny Węgierskiej obejmuje wojwództwo Hajdú-Bihar, który całorocznie zaprasza turystów na wszelakie imprezy i festiwale. Najsłynniejszymi są: Tydzień Karnawałowy, Karnawał Kwiatów, Festiwal Wiosenny, Cívis Korzó, a także Dni Jazzowe i Bale Winobrania. Wybierając sie na urlop w te strony musicie koniecznie spróbować wspaniałej regionalnej kuchni a przede wszystkim słynnej debreczyńskiej kiełbasy, paprykarzu, gulaszu i slambuc. Slambuc jest nazywany potrawą pasterzy. To nic innego jak ziemniaki , słonina i makaron przyrządzane w bogaczy. Region ten, jak widzicie, jest nie tylko odpowiednim miejscem do wypoczynku i odnowy biologicznej czy zdrowotnej ale także daje wam możliwość odkrycia nowej kultury i wspaniałości tradycyjnych potraw. Pozostańmy jeszcze przez chwile w temacie dobrej kuchni. Podobnie jak kuchnia węgierska także i kuchnia chorwacka zaskoczy was pozytywnie swoim smakiem. Chcecie połączyć dwie cudowne sprawy jakimi są wakacje i dobre jedzenie? Proponujemy wam zatem urlop na wyspie Mljet. Warto także zapoznać się z naszą bogatą ofertą domków letniskowych oraz apartamentów na chorwackiej Wyspie Cres lub na Wyspie Hvar.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania na Północnej Nizinie Wągierskiej?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami na Północnej Nizinie Wągierskiej są apartamenty oraz domy. Wyszukujemy spośród ponad 55 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi na Północnej Nizinie Wągierskiej?

Ceny na Północnej Nizinie Wągierskiej rozpoczynają się od 141 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (46 m²) lub domy (133 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty na Północnej Nizinie Wągierskiej?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania na Północnej Nizinie Wągierskiej. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 689 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Północnej Nizinie Wągierskiej. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag