Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Vásárosnamény

Vásárosnamény
Dowolne daty
2 gości
Vásárosnamény to niewielkie miasteczko położne w regionie Bereg – ma jednak swój urok i cieszy się popularnością wśród turystów. Historia niewielkiego miasteczka sięga ósmego wieku, choć prawa miejskie otrzymało dopiero w 1978 roku.
DALSZE INFORMACJE »

Wcześniej, przez ponad 200 lat (w okresie 1717 - 1945) należało do rodu Eötvös. Vásárosnamény położone jest w północno - wschodniej części Węgier, około 60 kilometrów od popularnego ośrodka turystycznego, jakim jest Nyiregyhaza. Miasteczko zamieszkuje zaledwie 10 tysięcy ludzi, jednak często miejsce to odwiedzają turyści. Dla nich powstały nowoczesne, dobrze wyposażone i umeblowane noclegi - apartamenty Vasarosnameny i domki letniskowe Vasarosnameny. Turystom oferuje się także wypożyczalnie rowerów czy samochodów, dzięki czemu łatwiej mogą poruszać się po okolicy. W Vásárosnamény są także lokale gastronomiczne, puby, knajpki oraz bank, apteka czy przychodnia lekarska. Apartamenty Vasarosnameny i domki letniskowe Vasarosnameny gwarantują turystom pełną gamę usług, dzięki czemu, z przyjemnością odwiedzają oni miasto położone w komitacie Szabolcs – Szatmár - Bereg.Ciekawym świata polecamy także wyprawę do Estonii! Apartamenty Ida Viru oraz domki letniskowe Tartu zapewnią Państwu niezapomniane przeżycia. Doskonale bawić będą się Państwo także decydując się na noclegi Rakovica w Chorwacji. 

Vasarosnameny - urlop jak z bajki

W zabytkowym osiemnastowiecznym dworku swoją siedzibę ma znane muzeum - Beregi Múzeum. Zgromadzono tam kolekcję przedmiotów z żelaza oraz przedmiotów codziennego użytku, tkaniny, hafty, a także imponujący zbiór pisanek wielkanocnych. W dworku Eotvos urządzono Muzeum Szkoły - Iskolatorteneti Gyűjtemé. Miasteczko wyróżnia także most na Cisie - jeden z dwóch na Węgrzech. U zbiegu Cisy i Szamos znajduje się plaża, chętnie odwiedzana przez turystów, podobnie jak nowoczesny aquapark Atlantika Vízi-Vidámpark oraz kąpielisko Vasarosnamenyi Strandfurdo, ze smażalniami, zapleczem gastronomicznym, mini marketami czy kempingiem.

W okolicy miasteczka Vasarosnameny znajduje się Csaroda – malutka wioska, znana z trzynastowiecznego zabytkowego kościoła. Piękną świątynie charakteryzuje między innymi kolorowe wnętrze, wysmukła wieża i liczne malowidła. Warto odwiedzić to miejsce – bez konieczności poszukiwania noclegu. Apartamenty Vasarosnameny i domki letniskowe Vasarosnameny mogą stanowić dobrą bazę wypadową do podroży w te rejony. Ponadto przez Vásárosnamény przebiega linia kolejowa oraz połączenie drogowe, między innymi z takimi miastami jak Takos i Fehérgyarmat.Latem na Węgry, a zimą odpoczynek w górach? Polecamy: 

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Vásárosnamény?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Vásárosnamény są hotele i domy. Dzięki ponad 2 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Vásárosnamény?

Z Casamundo w Vásárosnamény znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 322 zł za noc. Możesz spodziewać się, że hotele (19 m²) i domy (275 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Vásárosnamény?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Vásárosnamény o średniej cenie 447 zł za noc.

Pomożemy ci znaleźć noclegi, które pomieszczą grupę osób. Najczęściej hotele są odpowiednie dla 3 gości.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Vásárosnamény. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag