Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Vásárosnamény - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Vásárosnamény - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Vásárosnamény

Vásárosnamény
Dowolne daty
Goście
Vásárosnamény to niewielkie miasteczko położne w regionie Bereg – ma jednak swój urok i cieszy się popularnością wśród turystów. Historia niewielkiego miasteczka sięga ósmego wieku, choć prawa miejskie otrzymało dopiero w 1978 roku.
DALSZE INFORMACJE »

Vásárosnamény: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Vásárosnamény
100 m² Dom
8 3
Vásárosnamény, Węgry
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 261 zł
za noc
Bed & Breakfast Vásárosnamény
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Pokój Dwuosobowy z balkonem
2 1
Vásárosnamény, Węgry
od 184 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Vásárosnamény
Przyjazny zwierzętom
100 m² Dom
8 3
Vásárosnamény, Węgry
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 180 zł
za noc
Dom Przyjazny zwierzętom Vásárosnamény
Przyjazny zwierzętom
160 m² Dom
12 3
Vásárosnamény, Węgry
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 506 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Bed & Breakfast Balkon/Patio Vásárosnamény
Balkon/Patio
Apartament typu Suite
2 1
Vásárosnamény, Węgry
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 230 zł
za noc
Sprawdź inne

Vasarosnameny urlop - apartamenty Vasarosnameny

Wcześniej, przez ponad 200 lat (w okresie 1717 - 1945) należało do rodu Eötvös. Vásárosnamény położone jest w północno - wschodniej części Węgier, około 60 kilometrów od popularnego ośrodka turystycznego, jakim jest Nyiregyhaza. Miasteczko zamieszkuje zaledwie 10 tysięcy ludzi, jednak często miejsce to odwiedzają turyści. Dla nich powstały nowoczesne, dobrze wyposażone i umeblowane noclegi - apartamenty Vasarosnameny i domki letniskowe Vasarosnameny. Turystom oferuje się także wypożyczalnie rowerów czy samochodów, dzięki czemu łatwiej mogą poruszać się po okolicy. W Vásárosnamény są także lokale gastronomiczne, puby, knajpki oraz bank, apteka czy przychodnia lekarska. Apartamenty Vasarosnameny i domki letniskowe Vasarosnameny gwarantują turystom pełną gamę usług, dzięki czemu, z przyjemnością odwiedzają oni miasto położone w komitacie Szabolcs – Szatmár - Bereg.Ciekawym świata polecamy także wyprawę do Estonii! Apartamenty Ida Viru oraz domki letniskowe Tartu zapewnią Państwu niezapomniane przeżycia. Doskonale bawić będą się Państwo także decydując się na noclegi Rakovica w Chorwacji. 

Vasarosnameny - urlop jak z bajki

W zabytkowym osiemnastowiecznym dworku swoją siedzibę ma znane muzeum - Beregi Múzeum. Zgromadzono tam kolekcję przedmiotów z żelaza oraz przedmiotów codziennego użytku, tkaniny, hafty, a także imponujący zbiór pisanek wielkanocnych. W dworku Eotvos urządzono Muzeum Szkoły - Iskolatorteneti Gyűjtemé. Miasteczko wyróżnia także most na Cisie - jeden z dwóch na Węgrzech. U zbiegu Cisy i Szamos znajduje się plaża, chętnie odwiedzana przez turystów, podobnie jak nowoczesny aquapark Atlantika Vízi-Vidámpark oraz kąpielisko Vasarosnamenyi Strandfurdo, ze smażalniami, zapleczem gastronomicznym, mini marketami czy kempingiem.

W okolicy miasteczka Vasarosnameny znajduje się Csaroda – malutka wioska, znana z trzynastowiecznego zabytkowego kościoła. Piękną świątynie charakteryzuje między innymi kolorowe wnętrze, wysmukła wieża i liczne malowidła. Warto odwiedzić to miejsce – bez konieczności poszukiwania noclegu. Apartamenty Vasarosnameny i domki letniskowe Vasarosnameny mogą stanowić dobrą bazę wypadową do podroży w te rejony. Ponadto przez Vásárosnamény przebiega linia kolejowa oraz połączenie drogowe, między innymi z takimi miastami jak Takos i Fehérgyarmat.Latem na Węgry, a zimą odpoczynek w górach? Polecamy: 

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Vásárosnamény?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Vásárosnamény są apartamenty i hotele. Dzięki ponad 5 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Vásárosnamény?

Z Casamundo w Vásárosnamény znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 180 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (53 m²) i hotele (17 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Vásárosnamény. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 8 gości.

image-tag