Noclegi i apartamenty wakacyjne w Puszta - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Puszta - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Puszta

Pusztaszer
Dowolne daty
Goście
Pusztaszer
Dowolne daty
Goście
Puszta należy do jednego z największych trawiastych stepów Europy i pokrywa ogromną, bo aż 80 tysięczną ha płaszczyznę. Większą część stanowi park narodowy, który wpisany jest na listę dziedzctwa narodowego UNESCO. Można tu zaobserwowac 342 przeróżne gatunki ptaków takich jak na przykład: bieliki, orły, dropie czy żurawie.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Niezapomniane wczasy na bezleśnym stepie - domki letniskowe Puszta i apartamenty Puszta

Fantastycznym zjawiskiem jest ich odlot na jesieni gdzie prawie niemożliwe jest dostrzeżenie wolnego kawałka nieba. Nie sposób sobie wyobrazić, że jeszcze w średniowieczu obszar ten porastał gęsty las. Tutejsza ludność zajmowała się przede wszystkim hodowlą bydła i uprawą roli. W pierwszej połowie XVI z powodu wiele wojen a następnie karczowania rejon przekształcił się w teren bagnisty i nie był już tym wspaniałym jak niegdyś. Stał się niegościnny i opustoszały i dlatego zaczęto nazywać go pusztą. Dziś jest to miejsce uwielbiane przez turystów poszukujących zarazem wrażeń ale także i spokoju. Podczas upalnych letnich wieczorów to właśnie w Puszcie możecie przeżyć fatamorganę, czyli złudzenie optyczne. Jeżeli ktoś z was już zna Węgry i chce poznać i zwiedzić coś zupełnie innego to proponujemy wczasy na wyspie Rab nad Adriatykiem. Polecamy także zapoznanie się z naszą szeroką ofertą apartamentów i domków letniskowych w Dalmacji Środkowej.

Wypocznij w dorzeczu Cisy - wakacje na Węgrzech

Puszta jest niesamowicie ciekawym miejscem. Domki letniskowe Puszta i apartamenty Puszta, które wam oferujemy, będą najodpowiedniejszym miejscem noclegowym. Zwiedzając Pusztę warto zanowtować sobie najważniejsze miejscowości turystyczne i ich walory. Jeżeli chcecie skosztować najlepszej zupy rybnej to warto odwiedzić Baję. Tutaj też znajdują się wody lecznicze i winnice. Dla miłośników jazdy konnej proponujemy miejscowość Kiskunmajsa. Będziecie mogli zakupić tu również wspaniałe, własnoręcznie dziergane koronki. A wiecie skąd pochodzi papryka w proszku, będąca podstawową przyprawą w kuchni węgierskiej?- Z miejscowości Kolacsa, która gościnnością swoich mieszkańców zaprosi was do zwiedzenia. Smakoszy trunków zapraszamy serdecznie do Kecskemét słynącego z produkcji węgierskiej, owocowej wódki palinki. Największym miastem w tym regionie jest Szeged nazywane często miastem pałaców. Znajduje się tutaj pałac kąpieliskowy działający już od 1896 roku. Te przystosowane do wszelakich kuracji regiony na pewno pomogą wam odnaleźć spokój ducha i wewnętrzną równowagę a domki letniskowe Puszta i apartamenty Puszta sprawią, że poczujesz się jak u siebie w domu. Wybierając się na urlop ważnym aspektem jest niezależność. Jesteśmy zatem przekonani, że tę niezależność uda wam się dzięki naszym bogatym ofertom stworzyć. Puszta jest rajem dla kobiet spragnionych wellness i zabiegów kosmetycznych. Możecie tu znaleźć bowiem mnóstwo gabinetów odnowy, rehabilitacji i fizjoterapi. To także centrum kulturalne i rozrywkowe. Jesteśmy przekonani, że ten region Węgier na pewno przypadnie wam do gustu a z urlopu wrócicie wypoczęci i zrelaksowani. Zrelaksować możecie się również w górach. Polecamy wam wypoczynek w Tyrolu.
 

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag