Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Egerze

Eger
Dowolne daty
Goście
Wynajem domu wakacyjnego w Egerze niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim od najbliższej piwniczki z winem rzadko dzieli go więcej niż kilometr. Po drugie Węgry to właściwie jedno olbrzymie uzdrowisko.
DALSZE INFORMACJE »

Eger: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Eger 12
130 m² Apartament
12 3
Eger, Powiat Eger, Węgry
od 4.417 zł
za 7 dni
Dom Eger 2
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
12 m² Dom
2 1
Eger, Powiat Eger, Węgry
4,7 / 4
„Wybitny“
od 1.006 zł
za 7 dni
Dom Eger 2
30 m² Dom
2 1
Eger, Powiat Eger, Węgry
4,6 / 4
„Wybitny“
od 1.089 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Dom Basen Eger
Basen
840 m² Dom
10 4
Eger, Powiat Eger, Węgry
4,9 / 5
„Znakomity“
od 6.781 zł
za 7 dni
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Eger
Przyjazny zwierzętom
45 m² Dom
4 2
Eger, Powiat Eger, Węgry
4,7 / 4
„Wybitny“
od 2.177 zł
za 7 dni
Dom Przyjazny zwierzętom Eger
Przyjazny zwierzętom
90 m² Dom
8 3
Eger, Powiat Eger, Węgry
4,9 / 5
„Znakomity“
od 2.369 zł
za 7 dni
Apartament Przyjazny zwierzętom Eger
Przyjazny zwierzętom
50 m² Apartament
4 2
Eger, Powiat Eger, Węgry
4,8 / 5
„Znakomity“
od 2.145 zł
za 7 dni
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Dom Balkon Eger
Balkon
100 m² Dom
9 3
Eger, Powiat Eger, Węgry
4,7 / 4
„Wybitny“
od 2.401 zł
za 7 dni
Apartament Balkon Eger
Balkon
95 m² Apartament
6 3
Eger, Powiat Eger, Węgry
4,9 / 5
„Znakomity“
od 1.121 zł
za 7 dni
Apartament Balkon Eger
Balkon
42 m² Apartament
4 1
Eger, Powiat Eger, Węgry
4,7 / 4
„Wybitny“
od 1.985 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Egerze - SPA, wino i śpiew

Ciepłe źródła wybijają tutaj niemal wszędzie, gdzie się uderzy kijem w ziemię. I Węgrzy bardzo chętnie z tego faktu korzystają. SPA, aquaparki i kąpieliska są niezwykle popularne i stały się pełnoprawną częścią węgierskiego życia. Z wszechobecnych uzdrowisk korzystać możemy też i my, niezależnie od tego, czy przyjeżdżamy do Egeru na krótki urlop, czy na dłuższe wakacje. Nie należy też zapominać o kolejnej bardzo ważnej zalecie tego miasta - jego niewątpliwej urodzie. Kojąco na nasze nerwy będzie działała nie tylko ciepła woda, ale też wszechobecny, spokojny krajobraz.

Wynajmij dom wakacyjny w Egerze i spędź urlop z węgrzynem

Właściwie o każdej porze roku zobaczymy długie sznury samochodów ciągnące z Polski do Doliny Egeru. Węgry kuszą na wiele sposobów. Przede wszystkim tutejsze wina posiadają wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny. Po drugie, nie jest to odległy pod względem dystansu kraj, a jednocześnie jego kultura jest mocno odmienna od naszej. Jadąc do kraju naszych ""bratanków"" możemy zatem zaznać mieszanki egzotyki i swojskości. Wiele rzeczy zapewne nas zadziwi, a nawet zszokuje, a przy tym dalej będziemy mieli poczucie, że znajdujemy się w dobrze znanej Europie Środkowo-Wschodniej. Jadąc do Egeru autem, możemy też zwiedzić interesujące miejsca po drodze - na przykład słowackie Koszyce, które w 2013 były Europejską Stolicą Kultury, a także malowniczy Miszkolc z basenami termalnymi na obrzeżach. Bez wątpienia wakacje w Dolinie Egeru mogą być wypełnione przyjemnościami od świtu do zmierzchu. Oprócz znakomitego wina możemy także skosztować palinki - mocnej, owocowej wódki. Po degustacji liczne restauracje zapraszają na langosze i pörkölty. Jedzenie z kolei umilać będą bardzo popularne tutaj węgierskie i cygańskie kapele.

Wakacje w węgierskim SPA - noclegi w Egerze

Eger to nie tylko jedna ze stolic węgierskiego wina, ale też popularne uzdrowisko. W mieście i jego okolicach możemy skorzystać z licznych gorących źródeł. Jeśli dobrze poszukamy, znajdziemy też zakwaterowanie ze SPA. Najpopularniejszy basen w mieście znajdziemy bez problemu. Wyrasta przy nim wieża mocno przypominająca kościelną dzwonnicę. I właśnie ze względu na ten element, obiekt bywa nazywany ""świątynią pływania"". Jeśli chcemy korzystać ze SPA w bardziej kameralnej atmosferze, możemy przejrzeć inne domki wakacyjne w Egerze. Będzie to świetny pomysł zarówno na wakacje w gronie rodziny, jak i grupy przyjaciół! Wiele okolicznych wiosek i miasteczek oferuje zarówno kąpieliska, jak i piwnice z winem. Na uwagę zdecydowanie zasługuje także uzdrowisko Egerszalók - nazywane węgierskim Pamukkale. I tutaj gorąca woda spływa po niezwykle malowniczych, białych skałach.

Domek wakacyjny w Egerze dla miłośników pieszych wędrówek

Dom wakacyjny w Egerze da nam szansę do kontaktu z węgierską historią. Miasteczko ma przepiękną barokową starówkę, nad którą wznosi się zamek zajmujący bardzo ważne miejsce w dziejach tego regionu. W szesnastym wieku miała tutaj miejsce brawurowa obrona przed Turkami. Zdarzenia te pod koniec XIX wieku zostały opisane w węgierskiej powieści patriotycznej Gezy Gardonyiego ""Gwiazdy Egeru"". Jeśli już jednak znudzi nam się zwiedzanie miasteczka, to okolica ta zaoferuje nam wiele możliwości na piesze wycieczki. Góry Bukowe dostrzeżemy już z murów egerskiego zamku. Warto je jednak zobaczyć także z bliska. Masyw jest zaskakująco wysoki jak na tę część Europy i ma w sobie coś z Bieszczad. Zadziwiająco oryginalnych Bieszczad, bo na szlakach usłyszymy tutaj melancholijny język węgierski, a schroniska będą nas częstowały przede wszystkim wyśmienitym gulaszem.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Egerze?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Egerze są apartamenty i hotele. Dzięki ponad 276 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Egerze?

Z Casamundo w Egerze znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 142 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (46 m²) i hotele (27 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Egerze?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Egerze. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 380 zł za noc.

Pomożemy ci znaleźć noclegi, które pomieszczą grupę osób. Najczęściej apartamenty są odpowiednie dla 4 gości.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Egerze. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag