Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Tokaju

Tokaj
Dowolne daty
2 gości
Tokaj to niewielka miejscowość z bajkowym klimatem, malowniczo położona na zboczu Łysej Góry. Architektura urzeka swoimi kolorami: niewysokie domki i spokojna, sielska atmosfera to tylko niektóre z zalet tego miejsca.
DALSZE INFORMACJE »

Tokaj: Nasze rekomendacje dla Państwa

Apartament Tokaj 5
150 m² Apartament
5 2
Tokaj, Węgry
4,7 / 4
„Wybitny“
od 3.270 zł
za 1 tydzień
Apartament Tokaj 6
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
82 m² Apartament
6 2
Tokaj, Węgry
4,9 / 5
„Znakomity“
od 1.620 zł
za 1 tydzień
Dom Tokaj 12
150 m² Dom
12 4
Tokaj, Węgry
4,6 / 4
„Wybitny“
od 2.679 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Apartament Balkon Tokaj
Balkon
60 m² Apartament
6 2
Tokaj, Węgry
4,6 / 4
„Wybitny“
od 1.869 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Uliczki są tu bardzo wąskie, dlatego nie ma tu wielu samochodów, co dodatkowo podnosi komfort spacerowania. Miejski domek wakacyjny w Tokaju stanie się dogodną przystanią do bliższych i dalszych wycieczek. Poruszając się po mieście, znajdziemy wiele kameralnych sklepików, głównie sprzedających miejscowy specjał, jakim jest wino - tokaj. Gościnni gospodarze zapraszają do swoich piwniczek, w których chętni mogą zdecydować się na degustację i przyjrzeć z bliska procesowi produkcji oraz dojrzewania trunku. Godna polecenia jest wizyta w słynnych piwnicach Rakoczego, najznamienitszym miejscu tego typu w Tokaju. Znajduje się tu niewielkie muzeum, największe na Węgrzech pomieszczenie, w którym dojrzewa wino, oraz okazała sala degustacyjna. "Nie masz wina nad węgrzyna", mówiło stare polskie przysłowie. Nocleg wakacyjny w Tokaju to świetny pretekst do sprawdzenia tego na własnej skórze!

Dom wakacyjny w Tokaju - wczasy u podnóża Łysej Góry

Miasteczko Tokaj otaczają dwie rzeki: Cisa i Bodrog. Atrakcyjne położenie wśród malowniczych krajobrazów sprzyja spacerom - jest to w rzeczywistości bardzo sielskie i spokojne miejsce. Gęste lasy mieszane i liściaste wprost zapraszają do wędrówek. Warto wybrać się na samą Łysą Górę. Z zabytkowego cmentarza, który mija się w drodze na szczyt, rozciąga się piękny widok na panoramę Tokaju oraz równinę, przez którą przepływają otaczające region rzeki. Po drodze znajdują się zadbane winnice, które także można zwiedzać. Dotarcie na szczyt wzgórza zajmuje około pół godziny. Zwolennicy wakacji na dwóch kółkach mogą wypożyczyć rower i w ten sposób pokonać trasę - jest ona łagodna i podjechanie nie sprawi problemu nawet mniej wytrawnym rowerzystom. Góra jest też miejscem doskonałym do uprawiania sportów zimowych. W sezonie działa tu wyciąg orczykowy. Ciekawostką jest pozostałość po byłej kopalni, czyli krater częściowo zalany wodą. Swoją wędrówkę możemy zakończyć, schodząc do położonej nieopodal miejscowości Tarcal. Warto tam zobaczyć statuę Chrystusa Błogosławionego oraz odwiedzić Muzeum Wina. Komfortowe apartamenty lub domy wakacyjne w Tokaju, z których blisko do malowniczych winnic, są świetnym miejscem na niezapomniane wakacje.

Tokaj - idealna lokalizacja na wakacyjny relaks

Niemniej jednak region Tokaju to nie tylko kraina winem płynąca. Węgry słyną z bursztynowego tokaju, ale znane są też ze swoich uzdrowiskowych kąpielisk. Praktycznie każda węgierska miejscowość posiada gorące źródła i baseny termalne. Bywają one otwarte do późnych godzin wieczornych, tak, aby z tej formy relaksu można było skorzystać również nocą, po całym dniu zwiedzania winnic i kosztowania węgierskich specjałów. Warto z tego skorzystać! Noclegi w Tokaju to także świetna baza wypadowa do miejscowości Miszkolc, która słynie z basenów jaskiniowych. Posiadają one szeroki zakres zdrowotnych właściwości: wpływają korzystnie na stawy i układ krążenia. Miejskie apartamenty i domki wakacyjne w Tokaju to znakomita propozycja zarówno na wakacje w gronie rodziny, jak i najlepszych przyjaciół. Możesz mieć pewność, że Węgrzy są niezwykle gościnnymi gospodarzami. Znajdź zatem wymarzony dom wakacyjny w Tokaju na swoje długo wyczekiwane wczasy i korzystaj ze wszystkich uroków węgierskiego regionu wina!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Tokaju?

Apartamenty i bed & breakfast to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Tokaju. Z ponad 9 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Tokaju?

Wyszukując zakwaterowanie w Tokaju z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 144 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 47 m², a bed & breakfast - 20 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Tokaju?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Tokaju o średniej cenie 186 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Tokaju. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag