Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tokaju - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tokaju - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tokaju

Tokaj
Dowolne daty
Goście
Tokaj to niewielka miejscowość z bajkowym klimatem, malowniczo położona na zboczu Łysej Góry. Architektura urzeka swoimi kolorami: niewysokie domki i spokojna, sielska atmosfera to tylko niektóre z zalet tego miejsca.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Tokaj
60 m² Apartament ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Tokaj, Węgry
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 360 zł
za noc
Pokój gościnny Balkon/Patio Tokaj
20 m² Pokój gościnny ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Tokaj, Węgry
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 243 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Tokaj
60 m² Apartament ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Tokaj, Węgry
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 290 zł
za noc
Sprawdź inne

Domy wakacyjne z ogrodem

Bed & Breakfast Ogród Tokaj
Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Tokaj, Węgry
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 294 zł
za noc
Pokój gościnny Ogród Tokaj
Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Tokaj, Węgry
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 318 zł
za noc
Pokój gościnny Ogród Tokaj
Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Tokaj, Węgry
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 453 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty w okolicy idealnej na wędkowanie

Apartament Łowienie ryb Tokaj
150 m² Apartament ∙ 7 gości ∙ 2 sypialnie
Tokaj, Węgry
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 411 zł
za noc
Pokój gościnny Łowienie ryb Tokaj
25 m² Pokój gościnny ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Tokaj, Węgry
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 290 zł
za noc
Dom Łowienie ryb Tokaj
100 m² Dom ∙ 14 gości ∙ 4 sypialnie
Tokaj, Węgry
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 2.043 zł
za noc
Zobacz inne

Tokaj: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Tokaj
82 m² Apartament ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Tokaj, Węgry
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 240 zł
za noc
Pokój Tokaj
20 m² Pokój ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Tokaj, Węgry
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 246 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Tokaju - świetna baza wypadowa na węgierski szlak wina

Uliczki są tu bardzo wąskie, dlatego nie ma tu wielu samochodów, co dodatkowo podnosi komfort spacerowania. Miejski domek wakacyjny w Tokaju stanie się dogodną przystanią do bliższych i dalszych wycieczek. Poruszając się po mieście, znajdziemy wiele kameralnych sklepików, głównie sprzedających miejscowy specjał, jakim jest wino - tokaj. Gościnni gospodarze zapraszają do swoich piwniczek, w których chętni mogą zdecydować się na degustację i przyjrzeć z bliska procesowi produkcji oraz dojrzewania trunku. Godna polecenia jest wizyta w słynnych piwnicach Rakoczego, najznamienitszym miejscu tego typu w Tokaju. Znajduje się tu niewielkie muzeum, największe na Węgrzech pomieszczenie, w którym dojrzewa wino, oraz okazała sala degustacyjna. "Nie masz wina nad węgrzyna", mówiło stare polskie przysłowie. Nocleg wakacyjny w Tokaju to świetny pretekst do sprawdzenia tego na własnej skórze!

Dom wakacyjny w Tokaju - wczasy u podnóża Łysej Góry

Miasteczko Tokaj otaczają dwie rzeki: Cisa i Bodrog. Atrakcyjne położenie wśród malowniczych krajobrazów sprzyja spacerom - jest to w rzeczywistości bardzo sielskie i spokojne miejsce. Gęste lasy mieszane i liściaste wprost zapraszają do wędrówek. Warto wybrać się na samą Łysą Górę. Z zabytkowego cmentarza, który mija się w drodze na szczyt, rozciąga się piękny widok na panoramę Tokaju oraz równinę, przez którą przepływają otaczające region rzeki. Po drodze znajdują się zadbane winnice, które także można zwiedzać. Dotarcie na szczyt wzgórza zajmuje około pół godziny. Zwolennicy wakacji na dwóch kółkach mogą wypożyczyć rower i w ten sposób pokonać trasę - jest ona łagodna i podjechanie nie sprawi problemu nawet mniej wytrawnym rowerzystom. Góra jest też miejscem doskonałym do uprawiania sportów zimowych. W sezonie działa tu wyciąg orczykowy. Ciekawostką jest pozostałość po byłej kopalni, czyli krater częściowo zalany wodą. Swoją wędrówkę możemy zakończyć, schodząc do położonej nieopodal miejscowości Tarcal. Warto tam zobaczyć statuę Chrystusa Błogosławionego oraz odwiedzić Muzeum Wina. Komfortowe apartamenty lub domy wakacyjne w Tokaju, z których blisko do malowniczych winnic, są świetnym miejscem na niezapomniane wakacje.

Tokaj - idealna lokalizacja na wakacyjny relaks

Niemniej jednak region Tokaju to nie tylko kraina winem płynąca. Węgry słyną z bursztynowego tokaju, ale znane są też ze swoich uzdrowiskowych kąpielisk. Praktycznie każda węgierska miejscowość posiada gorące źródła i baseny termalne. Bywają one otwarte do późnych godzin wieczornych, tak, aby z tej formy relaksu można było skorzystać również nocą, po całym dniu zwiedzania winnic i kosztowania węgierskich specjałów. Warto z tego skorzystać! Noclegi w Tokaju to także świetna baza wypadowa do miejscowości Miszkolc, która słynie z basenów jaskiniowych. Posiadają one szeroki zakres zdrowotnych właściwości: wpływają korzystnie na stawy i układ krążenia. Miejskie apartamenty i domki wakacyjne w Tokaju to znakomita propozycja zarówno na wakacje w gronie rodziny, jak i najlepszych przyjaciół. Możesz mieć pewność, że Węgrzy są niezwykle gościnnymi gospodarzami. Znajdź zatem wymarzony dom wakacyjny w Tokaju na swoje długo wyczekiwane wczasy i korzystaj ze wszystkich uroków węgierskiego regionu wina!

Kolejne kierunki

Pokaż więcej

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag