Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Harkány - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Harkány - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Harkány

Harkány
Dowolne daty
Goście
Harkany to miejscowość uzdrowiskowa na Węgrzech, najbardziej słoneczne miejsce w tym regionie. Przyciąga turystów termalnym kąpieliskiem, którego temperatura wody sięga sześćdziesięciu dwóch stopni Celsjusza.
DALSZE INFORMACJE »

Domy wakacyjne z ogrodem

Nocleg Ogród Harkány
Ogród
Nocleg
2 1
Harkány, Komitat Baranya, Węgry
od 99 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Harkány: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Harkány
Nocleg
2 1
Harkány, Komitat Baranya, Węgry
od 99 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Urlop na Węgrzech to rodzinne chwile spędzone w apartamentach Harkany i domach letniskowych Harkany

Siarkowa woda ma właściwości lecznicze wszystkich narządów ruchu i dostępna jest w odnowionym spa, w ciągu całego roku. Na terenie kąpieliska znajdą Państwo nie tylko baseny, ale także saunę i solarium. Do swojej dyspozycji mają Państwo również nowocześnie wyposażone centrum lecznicze, które wspomaga leczenie, między innymi stawów, bóli mięśni, chorób skóry czy nieżytu gardła. W okolicy Harkany apartamenty czy Harkany noclegi, na uwagę zasługują malownicze, zabytkowe miasteczka takie jak Pećs czy Siklos, w którym mieści się datowany na czternasty wiek zamek obronny. Kolejną czekającą na Państwa atrakcją jest znajdujące się na świeżym powietrzu muzeum rzeźby w Nagyharsany. W licznych ogrodach herbacianych i restauracjach czekają na Państwa wyśmienite dania lokalnej kuchni, między innymi, dziczyzna, gulasz, gołąbki, ryby czy naleśniki Suzette. Dzięki swojemu naturalnemu urokowi, miejscowość ta, stała się popularnym miejscem odwiedzin turystów, którzy szukają nie tylko w Harkany noclegi, ale przede wszystkim miejsca prawdziwego wypoczynku. Harkány posiada duże hale sportowe, które wraz ze Spa stanowią zaplecze treningowe wielu klubów sportowych. Ta uzdrowiskowa miejscowość ma w swojej ofercie wiele innych, atrakcyjnych i wartych odwiedzenia miejsc. Do dyspozycji są pensjonaty z pełnym wyposażeniem, grillem i placem zabaw dla dzieci. Wszystkie te atrakcje jak i wiele wiecej oferują także proponowane przez nas dom letniskowy Maribor , domek letniskowy Styria jak i kwatery Prvic Luka.

Wakacje w Harkanach na Węgrzech to noclegi Harkany dla ciała i ducha


Liczne hotele położone są nieopodal bardzo znanego kąpieliska termalnego i oferują przytulne Harkany apartamenty, z całkowicie wyposażoną kuchnią. Najczęściej z przylegającym ogrodem, oferującym ciszę i wypoczynek. Regionalne restauracje węgierskie serwują śniadania, lunch, kolacje i liczne przekąski oraz lokalną rozrywkę. Pizzerie i winiarnie serwują słynne węgierskie czerwone wina, najbardziej popularne w miejscowości Villány. Przy pomocy roweru lub wybierając się na spacer dotrą Państwo, bez trudu do wszystkich atrakcji miasta. W większości apartamenty Harkany znajdują się niedaleko Spa Harkany. Centralna lokalizacja umożliwia dotarcie pieszo do licznych sklepów, przystanku autobusowego, a także amfiteatru. Miejscowość oferuje Harkany apartamenty wśród, których znajduje się oferta dla nowożeńców - Rosa Apartament, jak i podróżujących, aktywnie spędzających czas. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Harkány?

Apartamenty i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Harkány. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Harkány?

Ceny w Harkány rozpoczynają się od 99 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (25 m²) lub domy (72 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Harkány. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 3 gości.

image-tag