Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania
Dowolne daty
Goście
Wielka Brytania nie jest bardzo dużym krajem, biorąc pod uwagę powierzchnię. Ma jednak wiele do zaoferowania. Na terytorium znacznie mniejszym niż Polska znajdują się zarówno wielkie, kosmopolityczne metropolie, jak i małe wsie i miasteczka, w których tempo życia nie zmienia się od dekad.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najpopularniejsze destynacje w Wielkiej Brytanii?

Wielka Brytania: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Wielka Brytania 2
75 m² Dom
2 1
Wielka Brytania
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.703 zł
za 7 dni
Dom Wielka Brytania 6
50 m² Dom
6 3
Wielka Brytania
od 6.374 zł
za 7 dni
Dom Wielka Brytania 3
85 m² Dom
3 2
Wielka Brytania
od 2.446 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Pendeen
wifi
110 m² Dom
6 3
Pendeen, Saint Just, Wielka Brytania
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.550 zł
za 7 dni
Dom wifi West Buckland
wifi
160 m² Dom
5 3
West Buckland, East and West Buckland, Wielka Brytania
od 1.753 zł
za 7 dni
Dom wifi Gardenstown
wifi
120 m² Dom
4 2
Gardenstown, Aberdeenshire, Wielka Brytania
od 1.621 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Dom Ogród Lampeter Velfrey
Ogród
Dom
6 3
Lampeter Velfrey, Pembrokeshire, Wielka Brytania
od 9.879 zł
za 7 dni
Dom Ogród Walney
Ogród
65 m² Dom
2 1
Walney, Barrow-in-Furness, Wielka Brytania
od 2.003 zł
za 7 dni
Dom Ogród Llangollen
Ogród
65 m² Dom
2 1
Llangollen, Denbighshire, Wielka Brytania
od 2.564 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Resort Kuchnia Argyll and Bute
Kuchnia
Resort
4 2
Argyll and Bute, Szkocja, Wielka Brytania
od 4.011 zł
za 7 dni
Apartament Kuchnia Matlock
Kuchnia
55 m² Apartament
3 2
Matlock, Matlock Town, Wielka Brytania
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.831 zł
za 7 dni
Dom Kuchnia Box's Shop
Kuchnia
Dom
2 1
Box's Shop, Poundstock, Wielka Brytania
od 2.049 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Wielkiej Brytanii. Królewska kraina

Ten, kto zdecyduje się na noclegi w Wielkiej Brytanii, będzie mógł oglądać również prawdziwe cuda natury. Dom wakacyjny w Wielkiej Brytanii to zatem propozycja dla każdego turysty i na każdą porę roku.

Dom wakacyjny w Wielkiej Brytanii. Największe i najciekawsze miasta

Nocleg w Wielkiej Brytanii często kojarzy się z wynajęciem luksusowego apartamentu w jednym z dużych miast. Najczęściej na myśl przychodzi nam oczywiście stolica. Tętniący życiem Londyn przyciąga niepowtarzalną atmosferą, wydarzeniami kulturalnymi oraz oczywiście zabytkami. Każdy choć raz powinien zobaczyć Big Bena i gmachy Parlamentu, Tower Bridge, London Eye czy Pałac Buckingham. Londyńskie apartamenty w Wielkiej Brytanii pozwolą jednak przede wszystkim wczuć się w miasto, które ciągle się zmienia, ale zawsze pozostaje tak samo fascynujące. W jakich jeszcze miastach warto spędzić wakacje na Wyspach? Na pewno interesujący jest Liverpool - miasto kojarzone przede wszystkim z zespołem The Beatles i klubem piłkarskim ma też piękne, wpisane na listę UNESCO doki i inne zabytki, chociażby XX-wieczną katedrę. Warto odwiedzić także Manchester, Bristol, Leeds, Newcastle upon Tyne, York czy Birmingham. Wszędzie można tam znaleźć historyczną zabudowę, ale i dużo doskonałej, nowoczesnej architektury. Jednak nocleg w Wielkiej Brytanii przecież nie musi oznaczać wypoczynku w Anglii. Turyści z całego świata uwielbiają szkockie metropolie, takie jak Glasgow czy Edynburg. Także Aberdeen na północy Szkocji ma wielu zwolenników. Jeśli zaś planujesz zwiedzanie zachodniej części kraju, warto rozważyć wizytę w Cardiff. Walijska stolica jest interesująca chociażby z powodu pięknych zabytków, swobodnej atmosfery i bogatej oferty rozrywkowej.

Brytyjski wypoczynek. Uroki prowincji

Wielu znawców kraju uważa, że to nie w Londynie czy innych wielkich miastach można naprawdę poznać Wielką Brytanię. Rozważ wyprawę na brytyjską prowincję! Wiejski domek wakacyjny w Wielkiej Brytanii pozwoli Ci odetchnąć od miejskiego zgiełku, poznać tradycyjne zwyczaje oraz wypić piwo w tradycyjnym, angielskim pubie. Innym pomysłem mogą być kwatery nad morzem, na przykład w Devon na południu kraju. Piękne, klifowe nabrzeże w tym regionie uznawane jest zresztą za jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie. Domki wakacyjne w Wielkiej Brytanii warto również wynająć, by ruszyć szlakiem ikonicznych zabytków. Do najsłynniejszych należy bez wątpienia megalityczna budowla Stonehenge pochodząca z epok neolitu i brązu. Innym słynnym zabytkiem jest rzymski Wał Hadriana z początków II wieku. Ci, którzy preferują górskie wyprawy, powinni wynająć dom wakacyjny w Wielkiej Brytanii w szkockim regionie Highlands. To jeden z najrzadziej zaludnionych terenów na kontynencie, zapewniający za to niepowtarzalne widoki. To tam też mieści się słynne jezioro Loch Ness, znane z rzekomo występującego w głębinach potwora. Piękne, choć nieco niższe góry, można znaleźć także w Irlandii Północnej. Będąc już na Zielonej Wyspie, warto odwiedzić samą Irlandię. To kraj znany z pięknych krajobrazów, ale i wspaniałych miast, by wymienić chociażby Dublin, Cork czy Limerick. Wynajęcie domu wakacyjnego w Wielkiej Brytanii pozwoli Ci lepiej poznać ten nowoczesny, ale i tradycyjny kraj. Każdy, kto uważa, że takie połączenie jest niemożliwe, powinien spędzić nieco czasu na Wyspach.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Wielkiej Brytanii?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Wielkiej Brytanii są hotele i apartamenty. Dzięki ponad 85.792 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Wielkiej Brytanii?

Wyszukując zakwaterowanie w Wielkiej Brytanii z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 242 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: hotele - 26 m², a apartamenty - 83 m².

Pomożemy ci znaleźć noclegi, które pomieszczą grupę osób. Najczęściej hotele są odpowiednie dla 2 gości.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Wielkiej Brytanii. Przeciętnie hotele są idealne dla 2 gości.

image-tag