Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wielkiej Brytanii - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wielkiej Brytanii - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania
Dowolne daty
Goście
Wielka Brytania nie jest bardzo dużym krajem, biorąc pod uwagę powierzchnię. Ma jednak wiele do zaoferowania. Na terytorium znacznie mniejszym niż Polska znajdują się zarówno wielkie, kosmopolityczne metropolie, jak i małe wsie i miasteczka, w których tempo życia nie zmienia się od dekad.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki w Wielkiej Brytanii?

Wielka Brytania: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom wiejski Gwernaffield
-40%
11 lis - 18 lis
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
105 m² Dom wiejski
2 1
Gwernaffield, Flintshire, Wielka Brytania
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 398 zł 661 zł
za noc
Apartament Edynburg
60 m² Apartament
4 2
Edynburg, Szkocja, Wielka Brytania
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 449 zł
za noc
Dom wiejski Newtonmore
-58%
11 mar - 18 mar
90 m² Dom wiejski
4 1
Newtonmore, Highland, Wielka Brytania
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 232 zł 555 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Apartament Klimatyzacją Londyn
Klimatyzacją
35 m² Apartament
6 2
Londyn, Wielki Londyn, Wielka Brytania
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 1.062 zł
za noc
Domek w stylu alpejskim Klimatyzacją Boulge
-48%
4 lis - 11 lis
Klimatyzacją
24 m² Domek w stylu alpejskim
2 1
Boulge, Suffolk, Wielka Brytania
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 484 zł 926 zł
za noc
Apartament Klimatyzacją Cardiff
-79%
4 mar - 11 mar
Klimatyzacją
60 m² Apartament
2 1
Cardiff, Walia, Wielka Brytania
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 610 zł 2.850 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki z sauną

Dom Sauna St Leonards
-58%
2 gru - 9 gru
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Sauna
74 m² Dom
6 3
St Leonards, Saint Leonards and St. Ives, Wielka Brytania
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 536 zł 1.263 zł
za noc
Domek w stylu alpejskim Sauna Fritton and St Olaves
-67%
7 paź - 14 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Sauna
150 m² Domek w stylu alpejskim
4 2
Fritton and St Olaves, Great Yarmouth District, Wielka Brytania
od 471 zł 1.429 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi z wifi

Apartament wifi Edynburg
wifi
60 m² Apartament
4 2
Edynburg, Szkocja, Wielka Brytania
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 447 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Wielkiej Brytanii. Królewska kraina

Ten, kto zdecyduje się na noclegi w Wielkiej Brytanii, będzie mógł oglądać również prawdziwe cuda natury. Dom wakacyjny w Wielkiej Brytanii to zatem propozycja dla każdego turysty i na każdą porę roku.

Dom wakacyjny w Wielkiej Brytanii. Największe i najciekawsze miasta

Nocleg w Wielkiej Brytanii często kojarzy się z wynajęciem luksusowego apartamentu w jednym z dużych miast. Najczęściej na myśl przychodzi nam oczywiście stolica. Tętniący życiem Londyn przyciąga niepowtarzalną atmosferą, wydarzeniami kulturalnymi oraz oczywiście zabytkami. Każdy choć raz powinien zobaczyć Big Bena i gmachy Parlamentu, Tower Bridge, London Eye czy Pałac Buckingham. Londyńskie apartamenty w Wielkiej Brytanii pozwolą jednak przede wszystkim wczuć się w miasto, które ciągle się zmienia, ale zawsze pozostaje tak samo fascynujące. W jakich jeszcze miastach warto spędzić wakacje na Wyspach? Na pewno interesujący jest Liverpool - miasto kojarzone przede wszystkim z zespołem The Beatles i klubem piłkarskim ma też piękne, wpisane na listę UNESCO doki i inne zabytki, chociażby XX-wieczną katedrę. Warto odwiedzić także Manchester, Bristol, Leeds, Newcastle upon Tyne, York czy Birmingham. Wszędzie można tam znaleźć historyczną zabudowę, ale i dużo doskonałej, nowoczesnej architektury. Jednak nocleg w Wielkiej Brytanii przecież nie musi oznaczać wypoczynku w Anglii. Turyści z całego świata uwielbiają szkockie metropolie, takie jak Glasgow czy Edynburg. Także Aberdeen na północy Szkocji ma wielu zwolenników. Jeśli zaś planujesz zwiedzanie zachodniej części kraju, warto rozważyć wizytę w Cardiff. Walijska stolica jest interesująca chociażby z powodu pięknych zabytków, swobodnej atmosfery i bogatej oferty rozrywkowej.

Brytyjski wypoczynek. Uroki prowincji

Wielu znawców kraju uważa, że to nie w Londynie czy innych wielkich miastach można naprawdę poznać Wielką Brytanię. Rozważ wyprawę na brytyjską prowincję! Wiejski domek wakacyjny w Wielkiej Brytanii pozwoli Ci odetchnąć od miejskiego zgiełku, poznać tradycyjne zwyczaje oraz wypić piwo w tradycyjnym, angielskim pubie. Innym pomysłem mogą być kwatery nad morzem, na przykład w Devon na południu kraju. Piękne, klifowe nabrzeże w tym regionie uznawane jest zresztą za jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie. Domki wakacyjne w Wielkiej Brytanii warto również wynająć, by ruszyć szlakiem ikonicznych zabytków. Do najsłynniejszych należy bez wątpienia megalityczna budowla Stonehenge pochodząca z epok neolitu i brązu. Innym słynnym zabytkiem jest rzymski Wał Hadriana z początków II wieku. Ci, którzy preferują górskie wyprawy, powinni wynająć dom wakacyjny w Wielkiej Brytanii w szkockim regionie Highlands. To jeden z najrzadziej zaludnionych terenów na kontynencie, zapewniający za to niepowtarzalne widoki. To tam też mieści się słynne jezioro Loch Ness, znane z rzekomo występującego w głębinach potwora. Piękne, choć nieco niższe góry, można znaleźć także w Irlandii Północnej. Będąc już na Zielonej Wyspie, warto odwiedzić samą Irlandię. To kraj znany z pięknych krajobrazów, ale i wspaniałych miast, by wymienić chociażby Dublin, Cork czy Limerick. Wynajęcie domu wakacyjnego w Wielkiej Brytanii pozwoli Ci lepiej poznać ten nowoczesny, ale i tradycyjny kraj. Każdy, kto uważa, że takie połączenie jest niemożliwe, powinien spędzić nieco czasu na Wyspach.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Wielkiej Brytanii?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Wielkiej Brytanii są apartamenty i bed & breakfast. Dzięki ponad 17.512 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Wielkiej Brytanii?

Wyszukując zakwaterowanie w Wielkiej Brytanii z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 232 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 84 m², a bed & breakfast - 23 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Wielkiej Brytanii. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag