Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wielkiej Brytanii - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wielkiej Brytanii - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania
Dowolne daty
Goście
Wielka Brytania nie jest bardzo dużym krajem, biorąc pod uwagę powierzchnię. Ma jednak wiele do zaoferowania. Na terytorium znacznie mniejszym niż Polska znajdują się zarówno wielkie, kosmopolityczne metropolie, jak i małe wsie i miasteczka, w których tempo życia nie zmienia się od dekad.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najpopularniejsze destynacje w Wielkiej Brytanii?

Wielka Brytania: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Wielka Brytania 2
105 m² Dom
2 1
Wielka Brytania
4,8 / 5
„Znakomity“
od 2.014 zł
za 7 dni
Dom Great Paxton 6
95 m² Dom
6 2
Great Paxton, Huntingdonshire, Wielka Brytania
od 6.725 zł
za 7 dni
Dom Anglia 4
130 m² Dom
4 2
Anglia, Wielka Brytania, Wielka Brytania
od 3.256 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Gardenstown
-45%
30 paź - 6 lis
wifi
120 m² Dom
4 2
Gardenstown, Aberdeenshire, Wielka Brytania
od 2.064 zł 535 zł
za 7 dni
Dom wifi Great Paxton
wifi
95 m² Dom
6 2
Great Paxton, Huntingdonshire, Wielka Brytania
od 7.395 zł
za 7 dni
Dom wifi Cylch-y-Garn
-45%
30 paź - 6 lis
wifi
150 m² Dom
6 3
Cylch-y-Garn, Anglesey, Wielka Brytania
od 3.262 zł 848 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Dom Ogród St Leonards
-50%
4 gru - 11 gru
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Ogród
74 m² Dom
6 3
St Leonards, Saint Leonards and St. Ives, Wielka Brytania
od 3.000 zł 858 zł
za 7 dni
Dom Ogród Hythe
-31%
8 sty - 15 sty
Ogród
Dom
4 2
Hythe, Shepway, Wielka Brytania
4,8 / 5
„Znakomity“
od 4.344 zł 902 zł
za 7 dni
Apartament Ogród Dartmouth
-53%
8 sty - 15 sty
Ogród
Apartament
4 2
Dartmouth, South Hams District, Wielka Brytania
3,6 / 2
„Dobry“
od 2.256 zł 679 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Nevern
-68%
5 lis - 12 lis
Kuchnia
80 m² Dom
4 2
Nevern, Pembrokeshire, Wielka Brytania
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.185 zł 982 zł
za 7 dni
Dom Kuchnia Mousehole
-18%
26 lis - 3 gru
Kuchnia
85 m² Dom
3 2
Mousehole, Penzance, Wielka Brytania
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.741 zł 648 zł
za 7 dni
Dom Kuchnia Towednack
-49%
6 lis - 13 lis
Kuchnia
85 m² Dom
3 2
Towednack, Kornwalia, Wielka Brytania
od 2.876 zł 811 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Wielkiej Brytanii. Królewska kraina

Ten, kto zdecyduje się na noclegi w Wielkiej Brytanii, będzie mógł oglądać również prawdziwe cuda natury. Dom wakacyjny w Wielkiej Brytanii to zatem propozycja dla każdego turysty i na każdą porę roku.

Dom wakacyjny w Wielkiej Brytanii. Największe i najciekawsze miasta

Nocleg w Wielkiej Brytanii często kojarzy się z wynajęciem luksusowego apartamentu w jednym z dużych miast. Najczęściej na myśl przychodzi nam oczywiście stolica. Tętniący życiem Londyn przyciąga niepowtarzalną atmosferą, wydarzeniami kulturalnymi oraz oczywiście zabytkami. Każdy choć raz powinien zobaczyć Big Bena i gmachy Parlamentu, Tower Bridge, London Eye czy Pałac Buckingham. Londyńskie apartamenty w Wielkiej Brytanii pozwolą jednak przede wszystkim wczuć się w miasto, które ciągle się zmienia, ale zawsze pozostaje tak samo fascynujące. W jakich jeszcze miastach warto spędzić wakacje na Wyspach? Na pewno interesujący jest Liverpool - miasto kojarzone przede wszystkim z zespołem The Beatles i klubem piłkarskim ma też piękne, wpisane na listę UNESCO doki i inne zabytki, chociażby XX-wieczną katedrę. Warto odwiedzić także Manchester, Bristol, Leeds, Newcastle upon Tyne, York czy Birmingham. Wszędzie można tam znaleźć historyczną zabudowę, ale i dużo doskonałej, nowoczesnej architektury. Jednak nocleg w Wielkiej Brytanii przecież nie musi oznaczać wypoczynku w Anglii. Turyści z całego świata uwielbiają szkockie metropolie, takie jak Glasgow czy Edynburg. Także Aberdeen na północy Szkocji ma wielu zwolenników. Jeśli zaś planujesz zwiedzanie zachodniej części kraju, warto rozważyć wizytę w Cardiff. Walijska stolica jest interesująca chociażby z powodu pięknych zabytków, swobodnej atmosfery i bogatej oferty rozrywkowej.

Brytyjski wypoczynek. Uroki prowincji

Wielu znawców kraju uważa, że to nie w Londynie czy innych wielkich miastach można naprawdę poznać Wielką Brytanię. Rozważ wyprawę na brytyjską prowincję! Wiejski domek wakacyjny w Wielkiej Brytanii pozwoli Ci odetchnąć od miejskiego zgiełku, poznać tradycyjne zwyczaje oraz wypić piwo w tradycyjnym, angielskim pubie. Innym pomysłem mogą być kwatery nad morzem, na przykład w Devon na południu kraju. Piękne, klifowe nabrzeże w tym regionie uznawane jest zresztą za jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie. Domki wakacyjne w Wielkiej Brytanii warto również wynająć, by ruszyć szlakiem ikonicznych zabytków. Do najsłynniejszych należy bez wątpienia megalityczna budowla Stonehenge pochodząca z epok neolitu i brązu. Innym słynnym zabytkiem jest rzymski Wał Hadriana z początków II wieku. Ci, którzy preferują górskie wyprawy, powinni wynająć dom wakacyjny w Wielkiej Brytanii w szkockim regionie Highlands. To jeden z najrzadziej zaludnionych terenów na kontynencie, zapewniający za to niepowtarzalne widoki. To tam też mieści się słynne jezioro Loch Ness, znane z rzekomo występującego w głębinach potwora. Piękne, choć nieco niższe góry, można znaleźć także w Irlandii Północnej. Będąc już na Zielonej Wyspie, warto odwiedzić samą Irlandię. To kraj znany z pięknych krajobrazów, ale i wspaniałych miast, by wymienić chociażby Dublin, Cork czy Limerick. Wynajęcie domu wakacyjnego w Wielkiej Brytanii pozwoli Ci lepiej poznać ten nowoczesny, ale i tradycyjny kraj. Każdy, kto uważa, że takie połączenie jest niemożliwe, powinien spędzić nieco czasu na Wyspach.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Wielkiej Brytanii?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Wielkiej Brytanii są hotele i apartamenty. Dzięki ponad 175.118 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Wielkiej Brytanii?

Wyszukując zakwaterowanie w Wielkiej Brytanii z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 215 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: hotele - 25 m², a apartamenty - 81 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Wielkiej Brytanii. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag