Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Cotswolds

Cotswolds
Dowolne daty
2 gości
Cotswolds obejmuje obszar wzgórz, głównie w hrabstwach Gloucestershire i Oxfordshire. W większości jest to naturalny, wiejski obszar chroniony, gdzie można znaleźć najbardziej naturalne angielskie krajobrazy. Wieś to ulubione miejsce wypoczynku mieszkańców angielskich miast.
DALSZE INFORMACJE »

Cotswolds: Nasze rekomendacje dla Państwa

Apartament Stow-on-the-Wold 4
69 m² Apartament
4 2
Stow-on-the-Wold, Cotswold, Wielka Brytania
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.877 zł
za 1 tydzień
Dom Blockley 2
69 m² Dom
2 1
Blockley, Cotswold, Wielka Brytania
od 2.483 zł
za 1 tydzień
Dom Bath 13
Dom
13 6
Bath, Bath and North East Somerset, Wielka Brytania
5,0 / 5
„Znakomity“
od 9.204 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Worton
wifi
Dom
5 3
Worton, Wiltshire, Wielka Brytania
5,0 / 5
„Znakomity“
od 7.222 zł
za 1 tydzień
Dom wifi Worton
wifi
Dom
8 4
Worton, Wiltshire, Wielka Brytania
5,0 / 5
„Znakomity“
od 12.162 zł
za 1 tydzień
Dom wifi Kingston Bagpuize
wifi
Dom
12 6
Kingston Bagpuize, Kingston Bagpuize with Southmoor, Wielka Brytania
od 15.675 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z kominkiem

Dom Kominek Blockley
Kominek
60 m² Dom
3 2
Blockley, Cotswold, Wielka Brytania
4,8 / 5
„Znakomity“
od 4.846 zł
za 1 tydzień
Apartament Kominek Cheltenham
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kominek
46 m² Apartament
2 1
Cheltenham, Gloucestershire, Wielka Brytania
4,7 / 4
„Wybitny“
od 4.529 zł
za 1 tydzień
Dom Kominek Burford
Kominek
145 m² Dom
6 3
Burford, West Oxfordshire, Wielka Brytania
4,8 / 5
„Znakomity“
od 7.660 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Wielka Brytania
Kuchnia
Dom
40 12
Wielka Brytania
od 90.800 zł
za 1 tydzień
Dom Kuchnia Wielka Brytania
Kuchnia
Dom
11 6
Wielka Brytania
od 31.492 zł
za 1 tydzień
Dom Kuchnia Gloucestershire
Kuchnia
Dom
22 7
Gloucestershire, Anglia, Wielka Brytania
od 37.790 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Korzystając z apartamenty Cotswolds i domki letniskowe Cotswolds, będziecie mogli Państwo także, bez przeszkód odkrywać uroki sielskiej prowincji. Tutejsze wzgórza, to doskonałe miejsce na wycieczki trekkingowe a miłośnicy turystyki rowerowej odnajdą tu doskonałe trasy. Z uwagi na specyficzny krajobraz angielskiej wsi, można się tu bez przeszkód poruszać korzystając właśnie z rowerów. Wycieczki do dalszych miejsc umożliwia wspaniała brytyjska kolej. Bez przeszkód dotrzecie Państwo w każde miejsce, które zechcecie odwiedzić. Ponadto, do wielkich miast położonych w rejonie Cotswolds, kursują tak zwane „szybkie linie”.

Wczasy Cotswolds – ciekawe legendy, słynni styliści i Harry Potter


Wypoczynek w Cotswolds, to nie tylko uprawiane sportów, czy przyjemne pikniki na łonie przyrody, to także możliwość podziwiana tutejszych zabytków. Apartamenty Cotswolds oraz domki letniskowe Cotswolds, są znakomitą bazą wypadową do wycieczek. Przyjeżdżając tu nie można przegapić atrakcji okolicznych miast i wiosek oraz wspaniałej architektury kamiennych domów, wykonanych z żółtego kamienia wapiennego, zwanego kamieniem z Cotswolds. Biegnąca przez sto sześćdziesiąt cztery kilometry trasa Cotswolds Way, daje możliwość podziwiania licznych zabytków i kontemplowania historii okolic. Trasa ma swój początek w Bath a kończy się w Chipping Campden. Ostatni jej przystanek znajduje się w miasteczku, które ma nie tylko interesującą architekturę ale także niezwykle ciekawą historię morderstwa, którego nie było a które obrosło legendą, by stać się inspiracja dla pisarzy i poetów.

Okolica Cotswolds, ma kilka bardzo pięknych ośrodków miejskich, które także warto zobaczyć. Goszcząc w apartamenty Cotswolds oraz domki letniskowe Cotswolds, z pewnością znajdziecie Państwo czas na to, by odwiedzić Bath, ulubione miejsce wypoczynku angielskiej socjety w okresie regencji. To tutaj Beau Brummell i jego stylizacje zdobyły największy rozgłos czyniąc go najważniejszym stylistą epoki. Historia ta jest o tyle ciekawa, że Brummell stał się stylistą w epoce, która jeszcze nie wykształciła zawodowych stylistów. Bath, było tak modnym miastem, że mogło przez pewien czas konkurować z Londynem. Inną ciekawą miejscowością uzdrowiskową okolicy jest Cheltenham. Znajdują się tu wyjątkowe zabytki architektury, pochodzące także z czasów regencji księcia Jerzego (późniejszego Jerzego IV). W tym mieście nie zabraknie także okazji do bajecznych zakupów, bowiem jest to centrum handlowe rejonu Cotswolds. Kolejnym interesującym miastem położonym na obszarze Cotswolds, jest Gloucester. W znajdującej się tu średniowiecznej katedrze, były kręcone zdjęcia do filmów o Harrym Potterze. Miasto ma dużą ilość zabytków pochodzących ze średniowiecza oraz budynków w stylu tudoriańskim.

Jeżeli są Państwo spragnieni gorących promieni słonecznych, dobrej zabawy i mają ochotę na bierny wypoczynek i relaks na plaży, zapraszamy do Hiszpanii. Wakacje Fuerteventura, urlop Ibiza i wczasy Majorka to na pewno idealne poropozycje na wymarzony wypoczynek. A komfortowe domki letniskowe Minorka oraz przytulne apartamenty Wyspy Kanaryjskie pozwolą Państwu na długo oczekiwany relaks w ciszy i spokoju.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Cotswolds?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Cotswolds są domy oraz hotele. Wyszukujemy spośród ponad 1.286 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Cotswolds?

Z Casamundo w Cotswolds znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 259 zł za noc. Możesz spodziewać się, że domy (141 m²) i hotele (23 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Oczywiście na Casamundo znajdziesz również zakwaterowanie, jeśli podróżujesz w grupie. Przeciętnie domy mieszczą 5 podróżnych.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Cotswolds. Przeciętnie domy są idealne dla 5 gości.

image-tag