Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Cotswolds - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Cotswolds - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Cotswolds

Cotswolds
Dowolne daty
Goście
Cotswolds obejmuje obszar wzgórz, głównie w hrabstwach Gloucestershire i Oxfordshire. W większości jest to naturalny, wiejski obszar chroniony, gdzie można znaleźć najbardziej naturalne angielskie krajobrazy. Wieś to ulubione miejsce wypoczynku mieszkańców angielskich miast.
DALSZE INFORMACJE »

Cotswolds: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom City Centre
-49%
7 sty - 14 sty
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
175 m² Dom
13 6
City Centre, Bath, Wielka Brytania
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 1.432 zł 2.807 zł
za noc
Dom City Centre
-22%
30 sty - 6 lut
186 m² Dom
6 3
City Centre, Bath, Wielka Brytania
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 2.418 zł 3.114 zł
za noc
Dom Shotteswell
110 m² Dom
4 2
Shotteswell, Stratford-on-Avon, Wielka Brytania
od 1.054 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z kominkiem

Dom wiejski Kominek Snowshill
-41%
8 sty - 15 sty
Kominek
120 m² Dom wiejski
6 3
Snowshill, Tewkesbury District, Wielka Brytania
od 1.726 zł 2.936 zł
za noc
Willa Kominek City Centre
-67%
2 sty - 9 sty
Kominek
190 m² Willa
10 5
City Centre, Bath, Wielka Brytania
3,8 / 5,0
„Dobry“
od 1.975 zł 5.920 zł
za noc
Dom Kominek Camden
-50%
13 sty - 20 sty
Kominek
232 m² Dom
16 1
Camden, Bath and North East Somerset, Wielka Brytania
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 1.881 zł 3.737 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi z wifi

Apartament wifi Broadway
-17%
12 sty - 19 sty
wifi
55 m² Apartament
4 2
Broadway, Wychavon, Wielka Brytania
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 812 zł 975 zł
za noc
Dom wifi Shotteswell
wifi
110 m² Dom
4 2
Shotteswell, Stratford-on-Avon, Wielka Brytania
od 1.059 zł
za noc
Apartament wifi Bath
-15%
8 sty - 15 sty
wifi
62 m² Apartament
5 3
Bath, Bath and North East Somerset, Wielka Brytania
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 709 zł 838 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Apartament Ogród Bath
-17%
8 sty - 15 sty
Ogród
75 m² Apartament
6 3
Bath, Bath and North East Somerset, Wielka Brytania
od 1.173 zł 1.416 zł
za noc
Dom Ogród Fairford
Ogród
600 m² Dom
8 5
Fairford, Cotswold, Wielka Brytania
od 3.017 zł
za noc
Apartament Ogród Hawkesbury
Ogród
Apartament
20 6
Hawkesbury, South Gloucestershire, Wielka Brytania
od 6.901 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Cotswolds i apartamenty Cotswolds – wymarzony urlop na Wyspach Brytyjskich

Korzystając z apartamenty Cotswolds i domki letniskowe Cotswolds, będziecie mogli Państwo także, bez przeszkód odkrywać uroki sielskiej prowincji. Tutejsze wzgórza, to doskonałe miejsce na wycieczki trekkingowe a miłośnicy turystyki rowerowej odnajdą tu doskonałe trasy. Z uwagi na specyficzny krajobraz angielskiej wsi, można się tu bez przeszkód poruszać korzystając właśnie z rowerów. Wycieczki do dalszych miejsc umożliwia wspaniała brytyjska kolej. Bez przeszkód dotrzecie Państwo w każde miejsce, które zechcecie odwiedzić. Ponadto, do wielkich miast położonych w rejonie Cotswolds, kursują tak zwane „szybkie linie”.

Wczasy Cotswolds – ciekawe legendy, słynni styliści i Harry Potter


Wypoczynek w Cotswolds, to nie tylko uprawiane sportów, czy przyjemne pikniki na łonie przyrody, to także możliwość podziwiana tutejszych zabytków. Apartamenty Cotswolds oraz domki letniskowe Cotswolds, są znakomitą bazą wypadową do wycieczek. Przyjeżdżając tu nie można przegapić atrakcji okolicznych miast i wiosek oraz wspaniałej architektury kamiennych domów, wykonanych z żółtego kamienia wapiennego, zwanego kamieniem z Cotswolds. Biegnąca przez sto sześćdziesiąt cztery kilometry trasa Cotswolds Way, daje możliwość podziwiania licznych zabytków i kontemplowania historii okolic. Trasa ma swój początek w Bath a kończy się w Chipping Campden. Ostatni jej przystanek znajduje się w miasteczku, które ma nie tylko interesującą architekturę ale także niezwykle ciekawą historię morderstwa, którego nie było a które obrosło legendą, by stać się inspiracja dla pisarzy i poetów.

Okolica Cotswolds, ma kilka bardzo pięknych ośrodków miejskich, które także warto zobaczyć. Goszcząc w apartamenty Cotswolds oraz domki letniskowe Cotswolds, z pewnością znajdziecie Państwo czas na to, by odwiedzić Bath, ulubione miejsce wypoczynku angielskiej socjety w okresie regencji. To tutaj Beau Brummell i jego stylizacje zdobyły największy rozgłos czyniąc go najważniejszym stylistą epoki. Historia ta jest o tyle ciekawa, że Brummell stał się stylistą w epoce, która jeszcze nie wykształciła zawodowych stylistów. Bath, było tak modnym miastem, że mogło przez pewien czas konkurować z Londynem. Inną ciekawą miejscowością uzdrowiskową okolicy jest Cheltenham. Znajdują się tu wyjątkowe zabytki architektury, pochodzące także z czasów regencji księcia Jerzego (późniejszego Jerzego IV). W tym mieście nie zabraknie także okazji do bajecznych zakupów, bowiem jest to centrum handlowe rejonu Cotswolds. Kolejnym interesującym miastem położonym na obszarze Cotswolds, jest Gloucester. W znajdującej się tu średniowiecznej katedrze, były kręcone zdjęcia do filmów o Harrym Potterze. Miasto ma dużą ilość zabytków pochodzących ze średniowiecza oraz budynków w stylu tudoriańskim.

Jeżeli są Państwo spragnieni gorących promieni słonecznych, dobrej zabawy i mają ochotę na bierny wypoczynek i relaks na plaży, zapraszamy do Hiszpanii. Wakacje Fuerteventura, urlop Ibiza i wczasy Majorka to na pewno idealne poropozycje na wymarzony wypoczynek. A komfortowe domki letniskowe Minorka oraz przytulne apartamenty Wyspy Kanaryjskie pozwolą Państwu na długo oczekiwany relaks w ciszy i spokoju.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Cotswolds?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Cotswolds są hotele oraz bed & breakfast. Wyszukujemy spośród ponad 6.183 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Cotswolds?

Z Casamundo w Cotswolds znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 300 zł za noc. Możesz spodziewać się, że hotele (24 m²) i bed & breakfast (21 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Cotswolds. Przeciętnie hotele są idealne dla 2 gości.

image-tag