Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Cotswolds - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Cotswolds - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Cotswolds

Cotswolds
Dowolne daty
Goście
Cotswolds obejmuje obszar wzgórz, głównie w hrabstwach Gloucestershire i Oxfordshire. W większości jest to naturalny, wiejski obszar chroniony, gdzie można znaleźć najbardziej naturalne angielskie krajobrazy. Wieś to ulubione miejsce wypoczynku mieszkańców angielskich miast.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Apartament wifi City Centre
-40%
11 cze - 18 cze
wifi
107 m² Apartament
4 2
City Centre, Bath, Wielka Brytania
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 1.108 zł 1.851 zł
za noc
Dom wifi Winchcombe
-66%
28 paź - 4 lis
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
90 m² Dom
4 2
Winchcombe, Tewkesbury District, Wielka Brytania
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 954 zł 2.812 zł
za noc
Dom wiejski wifi Royal Wootton Bassett
-21%
4 lis - 11 lis
wifi
36 m² Dom wiejski
2 1
Royal Wootton Bassett, Wiltshire, Wielka Brytania
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 392 zł 497 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Dom Ogród Highnam
-70%
13 sty - 20 sty
Ogród
Dom
4 2
Highnam, Tewkesbury District, Wielka Brytania
od 716 zł 2.350 zł
za noc
Dom wiejski Ogród Enstone
-30%
30 wrz - 7 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Ogród
150 m² Dom wiejski
4 2
Enstone, West Oxfordshire, Wielka Brytania
od 575 zł 821 zł
za noc
Nocleg Ogród Bath
Ogród
Nocleg
2 1
Bath, Bath and North East Somerset, Wielka Brytania
3,8 / 5,0
„Dobry“
od 438 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Camden
-16%
30 wrz - 7 paź
Kuchnia
56 m² Apartament
2 1
Camden, Bath and North East Somerset, Wielka Brytania
od 748 zł 890 zł
za noc
Apartament Kuchnia City Centre
-18%
23 lip - 30 lip
Kuchnia
56 m² Apartament
2 1
City Centre, Bath, Wielka Brytania
od 749 zł 912 zł
za noc
Apartament Kuchnia Banbury
Kuchnia
40 m² Apartament
2 1
Banbury, Cherwell, Wielka Brytania
od 621 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Cotswolds: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Pershore
37 m² Apartament
2 1
Pershore, Wychavon, Wielka Brytania
od 431 zł
za noc
Apartament Banbury
40 m² Apartament
2 1
Banbury, Cherwell, Wielka Brytania
od 620 zł
za noc
Dom Evesham
Dom
4 2
Evesham, Wychavon, Wielka Brytania
od 816 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Cotswolds i apartamenty Cotswolds – wymarzony urlop na Wyspach Brytyjskich

Korzystając z apartamenty Cotswolds i domki letniskowe Cotswolds, będziecie mogli Państwo także, bez przeszkód odkrywać uroki sielskiej prowincji. Tutejsze wzgórza, to doskonałe miejsce na wycieczki trekkingowe a miłośnicy turystyki rowerowej odnajdą tu doskonałe trasy. Z uwagi na specyficzny krajobraz angielskiej wsi, można się tu bez przeszkód poruszać korzystając właśnie z rowerów. Wycieczki do dalszych miejsc umożliwia wspaniała brytyjska kolej. Bez przeszkód dotrzecie Państwo w każde miejsce, które zechcecie odwiedzić. Ponadto, do wielkich miast położonych w rejonie Cotswolds, kursują tak zwane „szybkie linie”.

Wczasy Cotswolds – ciekawe legendy, słynni styliści i Harry Potter


Wypoczynek w Cotswolds, to nie tylko uprawiane sportów, czy przyjemne pikniki na łonie przyrody, to także możliwość podziwiana tutejszych zabytków. Apartamenty Cotswolds oraz domki letniskowe Cotswolds, są znakomitą bazą wypadową do wycieczek. Przyjeżdżając tu nie można przegapić atrakcji okolicznych miast i wiosek oraz wspaniałej architektury kamiennych domów, wykonanych z żółtego kamienia wapiennego, zwanego kamieniem z Cotswolds. Biegnąca przez sto sześćdziesiąt cztery kilometry trasa Cotswolds Way, daje możliwość podziwiania licznych zabytków i kontemplowania historii okolic. Trasa ma swój początek w Bath a kończy się w Chipping Campden. Ostatni jej przystanek znajduje się w miasteczku, które ma nie tylko interesującą architekturę ale także niezwykle ciekawą historię morderstwa, którego nie było a które obrosło legendą, by stać się inspiracja dla pisarzy i poetów.

Okolica Cotswolds, ma kilka bardzo pięknych ośrodków miejskich, które także warto zobaczyć. Goszcząc w apartamenty Cotswolds oraz domki letniskowe Cotswolds, z pewnością znajdziecie Państwo czas na to, by odwiedzić Bath, ulubione miejsce wypoczynku angielskiej socjety w okresie regencji. To tutaj Beau Brummell i jego stylizacje zdobyły największy rozgłos czyniąc go najważniejszym stylistą epoki. Historia ta jest o tyle ciekawa, że Brummell stał się stylistą w epoce, która jeszcze nie wykształciła zawodowych stylistów. Bath, było tak modnym miastem, że mogło przez pewien czas konkurować z Londynem. Inną ciekawą miejscowością uzdrowiskową okolicy jest Cheltenham. Znajdują się tu wyjątkowe zabytki architektury, pochodzące także z czasów regencji księcia Jerzego (późniejszego Jerzego IV). W tym mieście nie zabraknie także okazji do bajecznych zakupów, bowiem jest to centrum handlowe rejonu Cotswolds. Kolejnym interesującym miastem położonym na obszarze Cotswolds, jest Gloucester. W znajdującej się tu średniowiecznej katedrze, były kręcone zdjęcia do filmów o Harrym Potterze. Miasto ma dużą ilość zabytków pochodzących ze średniowiecza oraz budynków w stylu tudoriańskim.

Jeżeli są Państwo spragnieni gorących promieni słonecznych, dobrej zabawy i mają ochotę na bierny wypoczynek i relaks na plaży, zapraszamy do Hiszpanii. Wakacje Fuerteventura, urlop Ibiza i wczasy Majorka to na pewno idealne poropozycje na wymarzony wypoczynek. A komfortowe domki letniskowe Minorka oraz przytulne apartamenty Wyspy Kanaryjskie pozwolą Państwu na długo oczekiwany relaks w ciszy i spokoju.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Cotswolds?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Cotswolds są apartamenty oraz bed & breakfast. Wyszukujemy spośród ponad 723 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Cotswolds?

Z Casamundo w Cotswolds znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 358 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (62 m²) i bed & breakfast (23 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Cotswolds. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag