Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Hebrydach Zewnętrznych - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Hebrydach Zewnętrznych - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Hebrydach Zewnętrznych

Hebrydy Zewnętrzne
Dowolne daty
Goście
Wypoczynek na Hebrydach Zewnętrznych może być znakomitym pomysłem dla osób znudzonych tradycyjnymi ofertami turystycznymi i pragnących niezwykłej odmiany. Wspaniałe, czyste palże Hebrydów i ich biały piasek przywodzą na myśl Karaiby, jednak klimat jest tu zdecydowanie chłodniejszy.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki na Hebrydach Zewnętrznych?

Hebrydy Zewnętrzne: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom wiejski Cromore
-18%
4 lut - 11 lut
90 m² Dom wiejski
4 1
Cromore, Lewis and Harris, Hebrydy Zewnętrzne
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 731 zł 894 zł
za noc
Dom wiejski Hebrydy Zewnętrzne
-34%
4 lut - 11 lut
105 m² Dom wiejski
4 2
Hebrydy Zewnętrzne, Szkocja, Wielka Brytania
od 281 zł 423 zł
za noc
Dom wiejski Hebrydy Zewnętrzne
-27%
20 sty - 27 sty
130 m² Dom wiejski
6 3
Hebrydy Zewnętrzne, Szkocja, Wielka Brytania
od 587 zł 802 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Dom wiejski Ogród Cromore
-20%
4 mar - 11 mar
Ogród
90 m² Dom wiejski
4 1
Cromore, Lewis and Harris, Hebrydy Zewnętrzne
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 729 zł 909 zł
za noc
Dom wiejski Ogród Hebrydy Zewnętrzne
Ogród
130 m² Dom wiejski
6 3
Hebrydy Zewnętrzne, Szkocja, Wielka Brytania
od 597 zł
za noc
Dom wiejski Ogród Hebrydy Zewnętrzne
-22%
11 lut - 18 lut
Ogród
105 m² Dom wiejski
4 2
Hebrydy Zewnętrzne, Szkocja, Wielka Brytania
od 310 zł 397 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Hebrydy Zewnętrzne oraz apartamenty Hebrydy Zewnętrzne – te wakacje na zawsze pozostaną w pamięci

Wypoczywając w apartamenty Hebrydy Zewnętrzne oraz w domki letniskowe Hebrydy Zewnętrzne, z całą pewnością natrafią Państwo na wiele atrakcji niedostępnych w innych miejscach świata. Klimat wysp zalicza się do łagodnych, oceanicznych. Hyebrydy są chętnie odwiedzane przez turystów, ze względu na wyjątkowe krajobrazy oraz mnóstwo możliwości wypoczynku czynnego jakie zapewniają. To idealne miejsce dla poszukiwaczy przygód i miłośników wszelkiego rodzaju sportów.

Wakacje Hebrydy Zewnętrzne to doskonałe miejsce dla każdego poszukiwacza przygód i miłośnika przyrody


Wakacje na Hebrydach Zewnętrznych będziecie Państwo mogli zaliczyć do wyjątkowo udanych jeśli odwiedzicie South Uist i znajdujący się tu rezerwat przyrody, będący częścią szkockiego dziedzictwa narodowego. Na terenie rezerwatu znajduje się ponad dwieście różnych gatunków roślin kwitnących oraz najwięcej różnych gatunków roślin wodnych na terenie całej Wielkiej Brytanii. Wypoczywając w domki letniskowe Hebrydy Zewnętrzne oraz w apartamenty Hebrydy Zewnętrzne, będziecie Państwo mieli wiele okazji, by podziwiać piękno tutejszej przyrody. Wędkarze, powinni zaopatrzyć się w sprzęt do wędkowania, bo jest tu całe mnóstwo miejsc gdzie będą mogli oddawać się swoim pasjom. Zapaleni piechurzy i rowerzyści także nie będą mogli narzekać na nudę. Zwiedzanie okolicy może być wspaniałą przygodą.

W trakcje urlopu na Hebrydach Zewnętrznych nie należy także zapominać o chwili wytchnienia jakie dają spokojne spacery nad brzegami jezior i na tutejszych plażach. Udany wypoczynek w apartamenty Hebrydy Zewnętrzne oraz domki letniskowe Hebrydy Zewnętrzne, z pewnością zapewni także dobra baza gastronomiczna. Wyspy, szczególnie ta największa - Lewis and Harris - są miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów, dlatego nie należy się obawiać braku zaopatrzenia lub braku dobrych restauracji. Odwiedzając Hebrydy Zewnętrzne najlepiej zaopatrzyć się w przewodnik turystyczny. Choć tutejsi mieszkańcy są bardzo sympatyczni i z pewnością uczynni, mogą wystąpić pewne problemy komunikacyjne w związku z tym, że duża część mieszkańców Hebryd Zewnętrznych posługuje się dialektem szkocko-gaelickim.

Ciekawych świata, zapraszamy również do Norwegii:

Jeżeli chcieliby Państwo poznać inne regiony Wielkiej Brytanii zapraszamy serdecznie do Irlandii Północnej w naszych komfortowuch domkach letniskowych Londonderry oraz apartamentach Belfast na pewno spędzą Państwo udany urlop. Wakacji w Douglas lub wczasów w Cardiff też nie będą Państwo żałować.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania na Hebrydach Zewnętrznych?

Dom wiejski i bed & breakfast to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych na Hebrydach Zewnętrznych. Z ponad 34 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi na Hebrydach Zewnętrznych?

Wyszukując zakwaterowanie na Hebrydach Zewnętrznych z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 284 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: dom wiejski - 88 m², a bed & breakfast - 22 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Hebrydach Zewnętrznych. Przeciętnie dom wiejski są idealne dla 5 gości.

image-tag