Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Isle of Lewis and Harris - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Isle of Lewis and Harris - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Isle of Lewis and Harris

Lewis and Harris
Dowolne daty
Goście
Chciałbyś uciec od tłumów i zgiełku dnia codziennego? Nie mogłeś lepiej trafić! Apartamenty Wyspa Lewis i Harris zapewnią Ci możliwość wyciszenia się i odpoczyku wśród natury.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Dom wiejski wifi Hebrydy Zewnętrzne
-19%
18 lis - 25 lis
wifi
105 m² Dom wiejski
4 2
Hebrydy Zewnętrzne, Szkocja, Wielka Brytania
od 304 zł 374 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Lewis and Harris: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom wiejski Hebrydy Zewnętrzne
105 m² Dom wiejski
4 2
Hebrydy Zewnętrzne, Szkocja, Wielka Brytania
od 376 zł
za noc
Dom wiejski Cromore
90 m² Dom wiejski
4 1
Cromore, Lewis and Harris, Wielka Brytania
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 432 zł
za noc
Dom wiejski Stornoway
130 m² Dom wiejski
5 3
Stornoway, Lewis and Harris, Wielka Brytania
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 446 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi Wyspa Lewis i Harris – urlop na łonie naturyLewis and Harris jest jedną z około 500 wysepek znajdujących się w archipelagu Hebryd Zewnętrznych. Tylko 15 z nich jest zamieszkanych (jak na przykład Isle of Benbecula). Noclegi Wyspa Lewis i Harris, usytuowane na tej największej z nich, przyciągają turystów białym piaskiem plaż, turkusowym morzem, niesamowitymi formacjami skalnymi i zapierającą dech w piersiach przyrodą. Są to widoki, które trzeba zobaczyć.

Niech Cię nie zmyli podwójna nazwa! Isle of Harris i Isle of Lewis to jedna wyspa. Ta pierwsza część, podzielona przez dwa jeziora na części kolejne -północną i południową - jest uważana za bardziej górzystą, druga – za równinną.

Apartamenty Wyspa Lewis i Harris – odpoczynek od dnia codziennego

Wyspę można zwiedzać samochodem, rowerem lub pieszo. Każda z tych opcji ma swoje plusy. Co należy zobaczyć? Na pewno główną miejscowość, Stornoway, do której można się dostać za pomocą promu samochodowego płynącego do do Ullapool. Tam też warto skorzystać z naszej oferty noclegi Wyspa Lewis i Harris. Miasto ujmie Cię malutkim portem oraz tamtejszym muzeum. Callanish z kolei zachwyci Cię czymś na kształ kamiennego miasta. Mówi się, że kamienie zostały postawione około 1800 lat p.n.e..

Jeżeli zafascynuje Cię klimat tej szkockiej wysepki, połącz tę wycieczkę z wyprawą na Wyspę Skye i zwiedź urokliwe miasteczko Portree. Dostaniesz się tam za pomocą promu kursującego z Uig.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Isle of Lewis and Harris?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Isle of Lewis and Harris są apartamenty i domy. Dzięki ponad 31 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Isle of Lewis and Harris?

Z Casamundo w Isle of Lewis and Harris znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 304 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (42 m²) i domy (53 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Isle of Lewis and Harris. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 2 gości.

image-tag