Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Szetlandach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Szetlandach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Szetlandach

Wyspy Szetlandzkie
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 19
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Nocleg wifi Lerwick
Nocleg ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Lerwick, Mainland, Wyspy Szetlandzkie
3,9 / 5,0
„Dobry“
od 489 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wyspy Szetlandzkie: Nasze rekomendacje dla ciebie

Wyspy Szetlandzkie: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 374 zł za noc

Nocleg Lerwick
20 m² Nocleg ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Lerwick, Wyspy Szetlandzkie, Wielka Brytania
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 444 zł
za noc
Nocleg Lerwick
25 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Lerwick, Wyspy Szetlandzkie, Wielka Brytania
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 444 zł
za noc
Nocleg Lerwick
20 m² Nocleg ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Lerwick, Wyspy Szetlandzkie, Wielka Brytania
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 444 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Szetlandy i apartamenty Szetlandy – wymarzone wakacje dla całej rodziny

Szetlandy to najdalej wysunięty na północ archipelag Wielkiej Brytanii, położony na Oceanie Atlantyckim. Złożony jest ze stu wysp, z czego zaledwie 15 jest zamieszkanych. Największą wyspą jest Mainland, która stanowi ¾ wszystkich wysp. Warto odwiedzić prehistoryczną osadę Jarlshof oraz latarnię morską z pierwszej połowy XIX wieku. Szetlandy charakteryzują się pagórkowatym krajobrazem, który w połączeniu z malowniczą przyrodą przynosi ukojenie i nastraja pozytywnie. Położenie domki letniskowe Szetlandy oraz apartamenty Szetlandy wśród malowniczych wzniesień z pewnością pozwoli Państwu na wyjątkowy odpoczynek. Niezwykła fauna i flora zachwyci niejedną osobę. Na wyspach znajdą Państwo niezliczoną ilość gatunków ptaków, a wśród nich zachwycające maskonury. Ciekawostką jest również fakt, że na wolności, w swoim naturalnym środowisku żyją tu kucyki szetlandzkie. Na niezaludnionych wyspach, poza licznym ptactwem można też spotkać owce oraz foki i morświny.

Jeżeli spędzają Państwo chętnie urlop wśród pięknych, malowniczych krajobrazów, doskonałym wyborem może okazać się również Chorwacja, dlatego polecamy Państwu nasze komfortowe domki letniskowe Čilipi, apartamenty Blazevo oraz noclegi Bilo (Primošten.

Wczasy Szetlandy – zachwycająca przyroda i odpoczynek od codziennego zgiełku


Wszechobecna zieleń, piękne, piaszczyste plaże oraz zapierające dech w piersiach klify zachęcają do spacerów i wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Panujący tu łagodny klimat sprzyja częstym wycieczkom, również rowerowym, bowiem nie brakuje tu gładkich dróg. Wyspy są również idealnym miejscem dla wędkarzy, można tu wypożyczyć łódź do wędkowania na morzu. Domki letniskowe Szetlandy, a także apartamenty Szetlandy są fantastycznym sposobem na zakwaterowanie w trakcie wakacji. Mogą Państwo korzystać w pełni ze wszystkich proponowanych udogodnień. Sport na wyspach to przede wszystkim golf. Nie brakuje tu niezwykłych pól przeznaczonych do gry w golfa, z których roztacza się wspaniała panorama. Latem będą Państwo świadkami białych nocy, podczas których słońce niemal nie zachodzi.

Pobliskie morze jest też idealnym miejscem do nurkowania. Bardzo dobra widoczność i podwodne krajobrazy z wrakami statków, jaskiniami i klifami stanowią niezwykłą atrakcję dla fotografów i wielbicieli niecodziennych widoków. Woda jest chłodna, jednak nie tak zimna jak w innych miejscach na tej szerokości geograficznej. Doskonała lokalizacja komfortowych apartamenty Szetlandy oraz domki letniskowe Szetlandy pozwoli Państwu na pełne wykorzystanie wszystkich dostępnych atrakcji. Jeżeli szukają Państwo mocnych wrażeń i adrenaliny, mogą Państwo wybrać pływanie kajakami po morzu. Okoliczna sceneria z opustoszałymi plażami i niezwykle urokliwą przyrodą z pewnością na długo zostaną w Państwa pamięci.

Jeżeli spędzają Państwo wakacje chętnie na ciekawych wyspach, polecamy również nasze komfortowe domki letniskowe Wyspa Man, apartamenty Hebrydy Zewnętrzne. Zapraszamy na wakacje Orkady, wczasy Jersey oraz urlop Guernsey. Wybór należy do Państwa.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania na Szetlandach?

Apartamenty i bed & breakfast to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych na Szetlandach. Z ponad 19 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Szetlandach. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag