Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Man - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Man - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspie Man

Man
Dowolne daty
Goście
Mieszkać na wyspie, mieć dookoła wodę i na ląd pływać własną łodzią – to chyba marzenie każdego dziecka.. Dzisiaj chociaż cząstka z tego marzenia może się spęłnić. Prezentujemy Państwu niezwykłe wczasy na równie wspaniałej wyspie Man w Wielkiej Brytanii.
DALSZE INFORMACJE »

Man: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Douglas
12 m² Nocleg
2 1
Douglas, Man
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 348 zł
za noc
Apartament Castletown
Apartament
4 1
Castletown, Man
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 821 zł
za noc
Nocleg Douglas
Nocleg
2 1
Douglas, Man
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 460 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Port Erin
wifi
60 m² Apartament
3 1
Port Erin, Man
3,9 / 5,0
„Dobry“
od 548 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Port Erin
Kuchnia
60 m² Apartament
4 1
Port Erin, Man
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 548 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Wyspa Man i apartamenty Wyspa Man – wymarzone wakacje na wyspie

Z naszą bogatą ofertą domki letniskowe Wyspa Man oraz apartamenty Wyspa Man pobyt będzie bardzo atrakcyjny nie tylko pod względem finansowym ale przede wszystkim podróżniczym. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a na pewno nie będą Państwo żałować.

Wyspa Man położona jest w archipelagu Wysp Brytyjskich. Znajduje się na Morzu Irlandzkim, pomiędzy Irlandią i Wielką Brytanią. Początkowo wyspa zasiedlana była przez Celtów, a od IX wieku stała się siedzibą Normanów. Do pozostałości po pierwotnych kulturach można zaliczyć kamienne ruiny Cashtal yn Ard oraz Meayll Hill, które ciekawie komponują się z obecnym krajobrazem. Oprócz starożytnych zabytków można tu znaleźć dużo nowoczesnych atrakcji. Należy do nich m.in. przejażdżka starodawną kolejką, która została otwarta w 1874 roku.Po aktywnym dniu zwiedzania zapraszamy na wypoczynek do domki letniskowe Wyspa Man oraz apartamenty Wyspa Man, które gwarantują spokój i komfort wszystkim wczasowiczom. Na miłośników sportów motorowych i wyścigów czeka tu niezwykła gratka. Przemierzanie malowniczych okolic quadem może dawać sporo radości.

Wczasy na Wyspie Man to idealne miejsce na aktywny urlop


Domki letniskowe Wyspa Man oraz apartamenty Wyspa Man mają dla Państwa do zaoferowania ciszę, piękne widoki oraz uczucie, że jest się w domu. Taka przyjazna atmosfera połączona z wrażeniem ekskluzywności sprawia, że pobyt na wyspie nabiera pełniejszego znaczenia. Wybierając się na wakacje na Wyspę Man spełnią Państwo swoje dziecięce marzenia o posiadaniu własnej wyspy. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą jak najszybciej.

Jeżeli są Państwo zwolennikami urlopu na wyspie i chcieliby poznać również inne ciekawe miejsca Wielkiej Brytanii polecamy również domki letniskowe Orkady, apartamenty Anglesey oraz noclegi Szetlandy. Zapraszamy na wakacje Wyspa Arran, urlop Wyspa Wight oraz wczasy Jersey.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania na Wyspie Man?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania na Wyspie Man są apartamenty i bed & breakfast. Dzięki ponad 59 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Wyspie Man. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag