Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Guernsey - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Guernsey - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Guernsey

Guernsey
Dowolne daty
Goście
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia zjawiskowej wyspy Guernsey. Jesteśmy przekonani, że pobyt na tej wyspie zapewni Państwu wiele wspaniałych doświadczeń i wrażeń, a gotowe do wynajęcia domki letniskowe Guernsey oraz apartamenty Guernsey sprawią, że pobyt na wyspie będzie jeszcze wspanialszy.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Dom wiejski Guernsey
wifi
Dom wiejski ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Guernsey
od 448 zł
za noc
Dom wiejski Guernsey
wifi
Dom wiejski ∙ 6 gości ∙ 1 sypialnia
Guernsey
od 801 zł
za noc
Nocleg Guernsey
wifi
Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Guernsey
3,7 / 5,0
„Dobry“
od 474 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom wiejski Guernsey
Balkon/Patio
Dom wiejski ∙ 6 gości ∙ 1 sypialnia
Guernsey
od 855 zł
za noc
Sprawdź inne

Guernsey: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Guernsey
Apartament ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Guernsey
od 1.016 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Guernsey i apartamenty Guernsey – niezapomniane chwile i udany wypoczynek na Wyspie Guernsey

Wyspa Guernsey jest ulokowana przy francuskim wybrzeżu na Kanale La Manche. Wyspa jest autonomiczna, ale ze względu na tradycję należy do Wielkiej Brytanii, która zapewnia jej ochronę militarną. Guernsey nie należy wprawdzie do Unii Europejskiej, ale mieszkańcy Unii nie potrzebują paszportów, żeby wejść na jej terytorium. Linia brzegowa jest bardzo urozmaicona i zachwyca oko każdego zwiedzającego. Zachodnie wybrzeże składa się z długiej plaży, która zachwyci wszystkich amatorów pływania oraz opalania się w słońcu. Natomiast po stronie południowej rozciąga się wysoki na 100 metrów klif zapewniając zapierające dech w piersiach krajobrazy. Od strony wschodniego brzegu ulokowane jest miasto St Peter Port. Najwyższym punktem na wyspie jest Hautnez, który wznosi się na wysokość 110,6 metrów nad poziomem morza.

Wakacje Guernsey to piękne widoki i aktywny wypoczynek


Ze względu na położenie wyspy występują tutaj łagodny, prawie śródziemnomorski kilmat. Temperatury w zimie bardzo rzadko spadają poniżej zera, natomiast latem temperatura wodny nie przekracza dwudziestu stopni Celcjusza. Nie mniej jednak urok wyspy sprawia, że chce sie ją odwiedzić chociaż jeden raz. Przyjemny pobyt umożliwią Państwu niezwykle wygodne domki letniskowe Guernsey oraz ekskluzywne apartamenty Guernsey. Odpoczywając w nich można zastanowić się nad trasą zwiedzania wyspy. Polecamy Państwu wyprawę do niezwykle pięknego akwarium, które zostało umieszczone w starym, powojennym, niemieckim tunelu. Jest również Little Chapel, jedna z najmniejszych kaplic na świecie, która została wybudowana w roku 1923. Wszystkich amatorów nowoczesnych dóbr kulturalnych powinno zainteresować Beau Sejour. Jest to wspaniałe centrum wypoczynkowe z widokiem na wybrzeże. Można tu zajrzeć do kina, popływać w basenie, pograć w tenisa ziemnego na korcie oraz obejrzeć spektakl teatralny.

Wynajmując, ulokowane w malowniczej okolicy, domki letniskowe Guernsey oraz apartamenty Guernsey, poczują się Państwo jak w domu Wyspa nie należy wprawdzie do największych, ale przyciąga swoimi walorami wszystkich tych, którzy cenią sobie piękne widoki i aktywny wypoczynek. Niezapomniane chwile spędzą tu z pewnością wielbiciele dzikiej przyrody, a licznie występujące tu różne gatunki patków, wprawią w zachwyt nie jednego ornitolga. Zapraszamy Państwa serdecznie na Wyspę Guernsey.

Niezdecydowanym polecamy również inne tereny Wielkiej Brytanii:

 • apartamenty Anglia Północno-Wschodnia
 • noclegi Dumfries i Galloway
 • domki letniskowe Cotswolds
 • wakacje Holywood
 • wczasy Antrim
 • urlop Perthshire
 • wypoczynek Anglesey

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Guernsey?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Guernsey są domek letniskowy i dom wiejski. Dzięki ponad 22 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Guernsey?

Ceny w Guernsey rozpoczynają się od 328 zł za noc. Warto rozważyć tu domek letniskowy (11 m²) lub dom wiejski (11 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Guernsey. Przeciętnie domek letniskowy są idealne dla 3 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag