Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Forli - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Forli - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Forli

Forlì
Dowolne daty
Goście
Włochy to kraj od lat wybierany przez tłumy turystów na miejsce ich letniego wypoczynku.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Pokój wifi Forlì
wifi
22 m² Pokój
3 1
Forlì, Prowincja Forlì-Cesena, Włochy
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 228 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Forlì: Nasze rekomendacje dla ciebie

Pokój Forlì
18 m² Pokój
2 1
Forlì, Prowincja Forlì-Cesena, Włochy
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 229 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi Forli – odwiedź Włochy z Casamundo

Bibione, Florencja, Rzym - niezależnie od tego, czy preferujesz spokojny wypoczynek na plaży czy intensywne zwiedzanie najważniejszych zabytków, na pewno znajdziesz tam coś, co będzie odpowiadało Twoim wymaganiom. Na najbliższy urlop proponujemy Ci odwiedziny w Emilii-Romanii. Bazą wypadową niech będą nasze domki letniskowe Forli. Emilia-Romania, podzielona na 9 prowincji, zachwyca wspaniałą pogodą oraz położeniem nad Adriatykiem. Umiejscowione w jej południowo-wschodniej części Forli to stolica prowincji Forlì-Cesena zamieszkała przez niewiele ponad 100 000 mieszkańców. Urodził się tam miał między innymi święty Peregryn Laziosi, patron chorych na raka. Noclegi Forli pozwolą Ci poczuć iście włoską atmosferę. Koniecznie wybierz się na spacer wąskimi uliczkami i wypij kawę w jednej z licznych kawiarnii na głównym placu w mieście. Warto zahaczyć też o budowle uczelniane. Jeżeli będziesz miał ochotę na lekcję historii, zajrzyj do Musei di San Domenico umieszczonego w trzynastowiecznym kompleksie budynków klasztornych. Zastanawiasz się, jak dotrzeć do domków letniskowych Forli? Masz kilka możliwości. W mieście znajduje się lotnisko Bolonia Forli oraz stacja kolejowa, oddalone od siebie o zaledwie 4 kilometry. Forli to świetny punkt wypadowy do Rimini, Florencji, czy przede wszystkim Bolonii, którą dzielą od tego miasta 65 kilometrów. Bolonii nie trzeba przedstawiać nikomu. Jest punktem obowiązkowym podczas podróży w te rejony. W 1993 roku podpisano Deklarację o Przyjaźni Partnerskiej Płock – Forli. Poznaj miasto, z którym współpracuje nasz kraj. Noclegi Forli czekają na Ciebie.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Forli?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Forli są prywatne pokoje oraz obiekty agroturystyczne. Wyszukujemy spośród ponad 18 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Forli?

Ceny w Forli rozpoczynają się od 206 zł za noc. Warto rozważyć tu prywatne pokoje (20 m²) lub obiekty agroturystyczne (18 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom prywatne pokoje w Forli?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Forli. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 2.209 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Forli. Przeciętnie prywatne pokoje są idealne dla 3 gości.

image-tag