Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Modenie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Modenie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Modenie

Modena
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 31

Noclegi z wifi

Apartament  Modena
-22%
10 sie - 17 sie
wifi
25 m² Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Modena, Emilia-Romania, Włochy
od 617 zł 787 zł
za noc
Apartament  Modena
wifi
50 m² Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Modena, Emilia-Romania, Włochy
od 673 zł
za noc
Apartament  Modena
wifi
25 m² Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Modena, Emilia-Romania, Włochy
od 621 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom  Modena
-18%
11 lis - 18 lis
Kuchnia
50 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Modena, Emilia-Romania, Włochy
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 809 zł 988 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Modena: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Modena
Dom ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Modena, Emilia-Romania, Włochy
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 631 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi Modena- sposób na udane wakacje.

Modena jest miastem leżącym na północy Włoch w regionie Emilia- Romania, na północny- wschód od Bolonii i na południe od Mirandoli. 10 km. Na południe stąd zaczynają się Apeniny Toskańsko- Emiliańskie. Historia miasta sięga zamierzchłych czasów, bo już pierwsze osady zakładane były tutaj we wczesnej epoce żelaza. Jednak nie jest znana dokładna data założenia miasta. Polecamy, dostępne w naszej ofercie, noclegi Modena, które zagwarantują Państwu udany wypoczynek. Długa historia miasta pozostawiła po sobie wiele wspaniałych zabytków, które dziś można zwiedzać.

Zabytki i atrakcje turystyczne Modeny.

Do najważniejszych zabytków miasta należy bez wątpienia Katedra w Modenie, czyli wł: Cattedrale Metropolitana di Santa Maria Assunta in Cielo e San Geminiano. Wybudowana została ona w 1099 roku, na miejscu kościoła pochodzącego z V wieku. Tę wspaniałą świątynię znajdziecie Państwo w centrum miasta, czyli przy placu Piazza Grande. Zostala ona wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Noclegi Modena, dostępne w naszej ofercie, to najlepszy wybór. Wspomniany wyżej plac Piazza Grande również został wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Znajduje się na nim krzywa wieża Torre Ghirlandina, pochodząca z XIV wieku, a także Ratusz miejski, który może pochwalić się przepięknymi salami obrad. Jeśli lubicie Państwo zwiedzać muzea, to polecamy wybrać się do Palazzo dei Muzei, w którym znajduje się wiele cennych dzieł sztuki. Apartamenty Modena-polecamy. A jeśli spodoba się Państwu we Włoszech i zapragniecie Państwo zwiedzić jeszcze inne miejsca tego wspaniałego kraju, to polecamy:
wczasy Lukka oraz wakacje Padwa. Apartamenty Modena- gwarancja zadowolenia.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Modenie?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Modenie są obiekty agroturystyczne oraz apartamenty. Wyszukujemy spośród ponad 31 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Modenie?

Wyszukując zakwaterowanie w Modenie z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 300 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: obiekty agroturystyczne - 41 m², a apartamenty - 51 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom obiekty agroturystyczne w Modenie?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Modenie o średniej cenie 750 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Modenie. Przeciętnie obiekty agroturystyczne są idealne dla 3 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag