Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Gorycji

Gorizia
Dowolne daty
Goście
Gorycja jest miastem leżącym na granicy Włoch ze Słowenią, u podnóża Alp Julijskich. Po raz pierwszy zapis o niej widnieje w dokumencie cesarza Ottona III z 1001 roku. Gorycja oskreślone jest tam jako „wieś z językiem słowiańskim”.
DALSZE INFORMACJE »

Gorizia: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Gorizia 5
45 m² Apartament
5 1
Gorizia, Friuli-Wenecja Julijska, Włochy
od 2.232 zł
za 7 dni
Dom Gorizia 2
15 m² Dom
2 1
Gorizia, Friuli-Wenecja Julijska, Włochy
od 2.200 zł
za 7 dni
Agroturystyka Gorizia 2
20 m² Agroturystyka
2 1
Gorizia, Friuli-Wenecja Julijska, Włochy
4,6 / 4
„Wybitny“
od 2.232 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Pokój gościnny Kuchnia Gorizia
Kuchnia
Pokój dwuosobowy typu Deluxe
2 1
Gorizia, Friuli-Wenecja Julijska, Włochy
4,9 / 5
„Znakomity“
od 1.913 zł
za 7 dni
Apartament Kuchnia Gorizia
Kuchnia
60 m² Apartament
6 2
Gorizia, Friuli-Wenecja Julijska, Włochy
4,7 / 4
„Wybitny“
od 2.901 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Agroturystyka Ogród Gorizia
Ogród
28 m² Agroturystyka
2 1
Gorizia, Friuli-Wenecja Julijska, Włochy
4,8 / 5
„Znakomity“
od 3.028 zł
za 7 dni
Agroturystyka Ogród Gorizia
Ogród
20 m² Agroturystyka
2 1
Gorizia, Friuli-Wenecja Julijska, Włochy
4,6 / 4
„Wybitny“
od 2.231 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Zwiedzanie Włoch z domkami letniskowymi i apartamentami Gorycja

Od roku 1500 niemal nieprzerwanie do roku 1918 rządy sprawowali tam przedstawiciele dynastii Habsburgów. Rok 1920 był rokiem, kiedy Gorycja włączona została do Królestwa Włoch. Proponujemy Państwu apartamenty Gorycja oraz domki letniskowe Gorycja jako wymarzony sposób na spędzenie wspaniałego urlopu. Z pewnością każdy z Państwa znajdzie w Gorycji coś, co przykuje uwagę, co zaskoczy, zachwyci i na pewno sprawi, że urlop będzie niezapomnianym przeżyciem. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: urlop Londonderry pokoje Mersch wypoczynek Altenhof kwatery Karlowe Wary

Wakacje Gorycja to wzgórza okalające miasto porośnięte są rozłożystymi winnicami

Gorycja to miasto oferujące, dzięki łagodnemu klimatowi śródziemnomorskiemu, typowo wakacyjne atrakcje. Każdy z Państwa może liczyć tam na odpowiednie dla siebie możliwości spędzenia czasu. Amatorów sportów wodnych zapraszamy na znajdujące się niedaleko miasta plaże. Można tam nie tylko popływać, lecz również oddać się urokowi żagli czy nurkowania. Domki letniskowe Gorycja dadzą Państwu możliwość skorzystania nie tylko z atrakcji wodnych. Wzgórza okalające miasto porośnięte są rozłożystymi winnicami. Produkuje się tam jedne z najlepszych win włoskich. A w gorące letnie dni spacer zacienionymi ścieżkami wśród winnic jest naprawdę zachęcającą perspektywą. Nie należy również zapominać o możliwości degustacji win bezpośrednio w winnicach.

Tym z Państwa, którzy zechcą zapoznać się nieco bliżej z historią miasta i jego okolic – proponujemy zwiedzenie kilku z licznych zabytków Gorycji. Apartamenty Gorycja stanowić będą doskonałą bazę wypadową dla odkrywania zabytków miasta. Jednym z nich jest wspaniały jedenastowieczny zamek, gdzie między innymi można podziwiać kolekcję mebli renesansowych i barokowych. Najważniejszym kościołem Gorycji jest Kościół św. Ignacego Loyoli, zbudowany przez Jezuitów w latach 1680 –1725. Natomiast o wieloetniczności Gorycji świadczyć może znajdująca się tam Synagoga oraz znajdujące się obok niej muzeum, często nazywane „Małym Jeruzalem”. Gorycja jest również gospodarzem międzynarodowych konkursów chóralnych. Warto też wspomnieć, iż jednym z miast partnerskich Gorycji są Kielce. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także: domki letniskowe Motzen, apartamenty Pilterud, wakacje Østre Sømark.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Gorycji?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Gorycji są hotele oraz bed & breakfast. Wyszukujemy spośród ponad 35 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Gorycji?

Ceny w Gorycji rozpoczynają się od 258 zł za noc. Warto rozważyć tu hotele (25 m²) lub bed & breakfast (41 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Gorycji?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Gorycji o średniej cenie 452 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Gorycji. Przeciętnie hotele są idealne dla 2 gości.

image-tag