Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Gorycji - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Gorycji - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Gorycji

Gorizia
Dowolne daty
Goście
Gorycja jest miastem leżącym na granicy Włoch ze Słowenią, u podnóża Alp Julijskich. Po raz pierwszy zapis o niej widnieje w dokumencie cesarza Ottona III z 1001 roku. Gorycja oskreślone jest tam jako „wieś z językiem słowiańskim”.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Apartament  Gorizia
wifi
45 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Gorizia, Friuli-Wenecja Julijska, Włochy
od 509 zł
za noc
Apartament  Gorizia
wifi
45 m² Apartament ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
Gorizia, Friuli-Wenecja Julijska, Włochy
od 509 zł
za noc
Apartament  Gorizia
-62%
7 paź - 14 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
70 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Gorizia, Friuli-Wenecja Julijska, Włochy
od 555 zł 1.448 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Apartament  Gorizia
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Klimatyzacją
Apartament ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
Gorizia, Friuli-Wenecja Julijska, Włochy
od 1.163 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament  Gorizia
Kuchnia
90 m² Apartament ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Gorizia, Friuli-Wenecja Julijska, Włochy
od 476 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Gorizia: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Gorizia
45 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Gorizia, Friuli-Wenecja Julijska, Włochy
od 507 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Zwiedzanie Włoch z domkami letniskowymi i apartamentami Gorycja

Od roku 1500 niemal nieprzerwanie do roku 1918 rządy sprawowali tam przedstawiciele dynastii Habsburgów. Rok 1920 był rokiem, kiedy Gorycja włączona została do Królestwa Włoch. Proponujemy Państwu apartamenty Gorycja oraz domki letniskowe Gorycja jako wymarzony sposób na spędzenie wspaniałego urlopu. Z pewnością każdy z Państwa znajdzie w Gorycji coś, co przykuje uwagę, co zaskoczy, zachwyci i na pewno sprawi, że urlop będzie niezapomnianym przeżyciem. Dla tych z Państwa którzy chcą poszerzyć własny horyzont alternatywą proponowaną przez nas są: urlop Londonderry pokoje Mersch wypoczynek Altenhof kwatery Karlowe Wary

Wakacje Gorycja to wzgórza okalające miasto porośnięte są rozłożystymi winnicami

Gorycja to miasto oferujące, dzięki łagodnemu klimatowi śródziemnomorskiemu, typowo wakacyjne atrakcje. Każdy z Państwa może liczyć tam na odpowiednie dla siebie możliwości spędzenia czasu. Amatorów sportów wodnych zapraszamy na znajdujące się niedaleko miasta plaże. Można tam nie tylko popływać, lecz również oddać się urokowi żagli czy nurkowania. Domki letniskowe Gorycja dadzą Państwu możliwość skorzystania nie tylko z atrakcji wodnych. Wzgórza okalające miasto porośnięte są rozłożystymi winnicami. Produkuje się tam jedne z najlepszych win włoskich. A w gorące letnie dni spacer zacienionymi ścieżkami wśród winnic jest naprawdę zachęcającą perspektywą. Nie należy również zapominać o możliwości degustacji win bezpośrednio w winnicach.

Tym z Państwa, którzy zechcą zapoznać się nieco bliżej z historią miasta i jego okolic – proponujemy zwiedzenie kilku z licznych zabytków Gorycji. Apartamenty Gorycja stanowić będą doskonałą bazę wypadową dla odkrywania zabytków miasta. Jednym z nich jest wspaniały jedenastowieczny zamek, gdzie między innymi można podziwiać kolekcję mebli renesansowych i barokowych. Najważniejszym kościołem Gorycji jest Kościół św. Ignacego Loyoli, zbudowany przez Jezuitów w latach 1680 –1725. Natomiast o wieloetniczności Gorycji świadczyć może znajdująca się tam Synagoga oraz znajdujące się obok niej muzeum, często nazywane „Małym Jeruzalem”. Gorycja jest również gospodarzem międzynarodowych konkursów chóralnych. Warto też wspomnieć, iż jednym z miast partnerskich Gorycji są Kielce. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także: domki letniskowe Motzen, apartamenty Pilterud, wakacje Østre Sømark.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Gorycji?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Gorycji są apartamenty oraz apartamenty. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Gorycji?

Ceny w Gorycji rozpoczynają się od 277 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (70 m²) lub apartamenty (63 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Gorycji?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Gorycji o średniej cenie 567 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Gorycji. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag