Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Prowincji Catania

Katania
Dowolne daty
2 gości
Katania to prowincja na Sycylii we Włoszech. Położona jest ona wschodnim wybrzeżu wyspy nad Morzem Jońskim. Jej stolicą jest miasto o tej samej nazwie leżące na wybrzeżu. Na zachodzie prowincji znajduje się wulkan Etna, który jest największym i najwyższym czynnym wulkanem w Europie.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najpopularniejsze destynacje w Prowincji Catania?

Katania: Nasze rekomendacje dla Państwa

Apartament Piedimonte Etneo 7
100 m² Apartament
7 2
Piedimonte Etneo, Katania, Włochy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.293 zł
za 1 tydzień
Dom Milo 4
35 m² Dom
4 1
Milo, Katania, Włochy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.566 zł
za 1 tydzień
Dom Ragalna 5
50 m² Dom
5 1
Ragalna, Katania, Włochy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.658 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Ragalna
Kuchnia
140 m² Dom
7 1
Ragalna, Katania, Włochy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.440 zł
za 1 tydzień
Apartament Kuchnia Trecastagni
Kuchnia
30 m² Apartament
4 1
Trecastagni, Katania, Włochy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.274 zł
za 1 tydzień
Apartament Kuchnia Riposto
Kuchnia
80 m² Apartament
6 3
Riposto, Katania, Włochy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.629 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Dom Klimatyzacją Gravina di Catania
Klimatyzacją
60 m² Dom
4 1
Gravina di Catania, Katania, Włochy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.427 zł
za 1 tydzień
Apartament Klimatyzacją Pozzillo
Klimatyzacją
50 m² Apartament
5 2
Pozzillo, Acireale, Katania
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.670 zł
za 1 tydzień
Apartament Klimatyzacją Centro
Klimatyzacją
55 m² Apartament
4 1
Centro, Katania, Włochy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.971 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Mirabella Imbaccari
wifi
60 m² Dom
6 1
Mirabella Imbaccari, Katania, Włochy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.783 zł
za 1 tydzień
Apartament wifi Centro
wifi
120 m² Apartament
6 2
Centro, Katania, Włochy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.911 zł
za 1 tydzień
Apartament wifi Stazzo
wifi
110 m² Apartament
6 3
Stazzo, Acireale, Katania
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.473 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Największą atrakcją Katanii jest jej różnorodność: potężna i majestatyczna Etna, pokryte śniegiem szczyty górskie, krystalicznie czyste wody Morza Jońskiego, wspaniałe dziedzictwo kulturalne i archeologiczne oraz cudowny klimat to zalety urlopu w tej wielobarwnej prowincji. Władze prowincji reklamują ją jako miejsce, w którym woda, światło i ogień tworzą unikatowy spektakl i trudno się z nimi nie zgodzić. Tereny Katanii idealnie nadają się również do aktywnego wypoczynku. Czy to wędrówki i wycieczki rowerowe w lecie, czy wypad na narty w zimie – Katania jest interesującym celem urlopowym o każdej porze roku. Co powiecie Państwo na noclegi prowincja Katania, czyli nasz komfortowy domek letniskowy prowincja Katania lub apartament prowincja Katania, który będzie wspaniałym lokum podczas urlopu na Sycylii we Włoszech. Jeśli po urlopie w prowincji Katania mają Państwo ochotę na inne ciekawe miejsca w Europie, to polecamy Państwu nasze wygodne domki letniskowe i apartamenty: Słoneczny Brzeg na południowym wybrzeżu Morza Czarnego w Bułgarii, kraj związkowy Tyrol w Austrii, Poprad w kraju preszowskim na Słowacji, Jesenik w kraju ołomunieckim w Czechach lub Hajduszloboszlo na Północnej Nizinie Węgierskiej.
 

Apartamenty prowincja Katania – zarezerwujcie Państwo już teraz


Stolica prowincji Katania to miasto założone w VIII wieku p.n.e. przez Greków. Miasto od początku swojej historii było ważnym portem i centrum handlowym. Po wybuchu Etny w 1669 roku miasto zostało całkowicie zniszczone przez potoki lawy. W Katanii zachowało się wiele barokowych budynków z tego czasu. Z powodu wykorzystywania zastygłej lawy jako budulca miasto nazywane jest „czarną córką Etny”. Nasze przytulne domki letniskowe prowincja Katania i apartamenty prowincja Katania będą dla Państwa idealną bazą wypadową do zwiedzania miasta i wycieczek po okolicy. A na kameralne wakacje warto zaplanować wczasy na wyspie Malta. Szczególnie interesujące jest Park Narodowy Etna oraz rezerwat przyrody Oasi del Simeto, w których można podziwiać unikatową przyrodę Katanii. Po niezapomnianym urlopie w prowincji Katania chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze domki letniskowe i apartamenty w innych wspaniałych regionach Europy: Siofok na południowym brzegu jeziora Balaton na Węgrzech, Besenova w kraju żylińskim na Słowacji, Lloret del Mar na wybrzeżu Costa Brava w Hiszpanii, Znojmo w kraju południowomorawskim w Czechach lub wybrzeże Morza Czarnego w Turcji. Rezerwacji będziecie Państwo mogli dokonać przy pomocy wygodnego menu wyboru na naszej stronie internetowej lub dzwoniąc pod bezpłatny numer naszej infolinii, pod którym siedem dni w tygodniu dyżurują nasze konsultantki.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Prowincji Catania?

Apartamenty i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Prowincji Catania. Z ponad 1.405 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Prowincji Catania?

Wyszukując zakwaterowanie w Prowincji Catania z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 179 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 68 m², a domy - 106 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Prowincji Catania?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Prowincji Catania. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 437 zł za noc.

Oczywiście na Casamundo znajdziesz również zakwaterowanie, jeśli podróżujesz w grupie. Przeciętnie apartamenty mieszczą 4 podróżnych.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Prowincji Catania. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag