Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Prowincji Mesyna - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Prowincji Mesyna - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Prowincji Mesyna

Mesyna
Dowolne daty
Goście
Mesyna to jedna z dziewięciu prowincji na północnym-wschodzie autonomicznego regionu Sycylii. Mesynę otawczają wody Morza Tyrreńskiego na północy i Morza Jońskiego na wschodzie. Do prowincji należy także 17 wysp archipelagu Wysp Liparyjskich.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najpopularniejsze destynacje w Prowincji Mesyna?

Mesyna: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Naxos
65 m² Apartament
4 1
Naxos, Giardini-Naxos, Mesyna
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 425 zł
za noc
Apartament Gioiosa Marea
35 m² Apartament
3 1
Gioiosa Marea, Mesyna, Włochy
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 216 zł
za noc
Apartament Marchesana
-68%
7 maj - 14 maj
70 m² Apartament
6 2
Marchesana, Terme Vigliatore, Mesyna
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 392 zł 1.233 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Lipari
Balkon/Patio
50 m² Dom
4 1
Lipari, Isole Eolie, Mesyna
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 319 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Leni
Balkon/Patio
40 m² Apartament
2 1
Leni, Mesyna, Włochy
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 179 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Gioiosa Marea
Balkon/Patio
120 m² Apartament
6 2
Gioiosa Marea, Mesyna, Włochy
od 305 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi z wifi

Dom wifi Mesyna
wifi
60 m² Dom
6 2
Mesyna, Sycylia, Włochy
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 249 zł
za noc
Apartament wifi Leni
wifi
100 m² Apartament
6 2
Leni, Mesyna, Włochy
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 546 zł
za noc
Apartament wifi Centro Storico di Lipari
wifi
30 m² Apartament
3 1
Centro Storico di Lipari, Lipari, Mesyna
od 315 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Apartament Klimatyzacją Piraino
Klimatyzacją
40 m² Apartament
4 1
Piraino, Mesyna, Włochy
od 199 zł
za noc
Apartament Klimatyzacją Gioiosa Marea
Klimatyzacją
70 m² Apartament
4 1
Gioiosa Marea, Mesyna, Włochy
od 285 zł
za noc
Bed & Breakfast Klimatyzacją Venetico Marina
Klimatyzacją
La tua camera fresca a 100 mt dal mare!
2 1
Venetico Marina, Venetico, Mesyna
od 221 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Mesyna – zapraszamy na Sycylię

Stolicą Mesyny jest miasto o tej samej nazwie położone nad Zatoką Mesyńską i posiadające połączenie promowe z miejscowościami Villa San Giovanni i Regio Calabria na Półwyspie Apenińskim. W prowincji znajduje się kilka parków narodowych i rezerwatów, które mają chronić unikalną przyrodę Sycylii: Fiumedinisi e Monte Scuderi, Bosco di Malabotta, dei Nebrodi. W sąsiedniej prowincji Katania znajduje się największy i najwyższy czynny wulkan w Europie. Jest on największą atrakcją Sycylii, ale także jej największym zagrożeniem. Etna od czasu do czasu daje o sobie znać wypluwając wysokie na kilkaset metrów fontanny lawy. Według mitologii we wnętrzu wulkanu znajduje się kuźnia Hefajstosa, greckiego boga ognia, kowali i złotników. Co powiecie Państwo na noclegi Mesyna, czyli nasz komfortowy domek letniskowy Mesyna lub apartament Mesyna, który będzie wspaniałym lokum podczas urlopu na Sycylii we Włoszech. Jeśli po urlopie w Mesynie mają Państwo ochotę na inne ciekawe miejsca w Europie, to polecamy Państwu nasze wygodne domki letniskowe i apartamenty: prowincja Parnawa w Estonii, wyspa Laeso w Danii, Drepano na półwyspie Peloponez w Grecji, region Bretania we Francji lub kraj związkowy w Karyntia w Austrii.

Apartamenty Mesyna – zarezerwujcie Państwo już teraz


Stolica prowincji Mesyna została założona w VIII wieku p.n.e. przez Greków. Miasto w swojej historii było wielokrotnie zajmowane przez Kartagińczyków, Memertynów, Rzymian, Bizantyjczyków oraz Arabów. W 1908 roku trzęsienie ziemi i wywołane nim tsunami prawie całkowicie zniszczyło Mesynę, pod której gruzami zginęło 75 tys. mieszkańców. Mimo to w Mesynie zachowało się kilka interesujących zabytków. Szczególnie warta polecanie jest romańska katedra, która posiada największy na świecie mechanizm zegarowy, który codziennie w południe wprawia w ruch ścigające się ze sobą figury młodości, dojrzałości i starości. Kolejnym interesującym zabytkiem jest Fontana di Orione z XVI wieku. Polecamy również odwiedzić Museo Regionale, w którym znajduje wiele interesujących dzieł sztuki. Nasze przytulne domki letniskowe Mesyna i apartamenty Mesyna będą dla Państwa idealną bazą wypadową do zwiedzania miasta i wycieczek po okolicy. Po niezapomnianym urlopie w Mesynie chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze domki letniskowe i apartamenty w innych wspaniałych regionach Europy: Liege w Belgii, południowe wybrzeże Morza Czarnego w Bułgarii, kraj związkowy Styria w Austrii lub Canillo w Andorze. Rezerwacji będziecie Państwo mogli dokonać przy pomocy wygodnego menu wyboru na naszej stronie internetowej lub dzwoniąc pod bezpłatny numer naszej infolinii, pod którym siedem dni w tygodniu dyżurują nasze konsultantki.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Prowincji Mesyna?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Prowincji Mesyna są apartamenty i hotele. Dzięki ponad 5.668 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Prowincji Mesyna?

Wyszukując zakwaterowanie w Prowincji Mesyna z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 188 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 63 m², a hotele - 27 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Prowincji Mesyna?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Prowincji Mesyna. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 704 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Prowincji Mesyna. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag