Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Umbrii

Umbria
Dowolne daty
Goście
Jesteście już zmęczeni monotonnością dnia i marzą wam się wakacje? Co powiecie na urlop na wyspie Fehmarn lub na wyspie Uznam? Gwarantujemy wam domki letniskowe na każdą kieszeń. Do tego są one bardzo dobrze wyposażone i przytulne.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najpopularniejsze destynacje w Umbrii?

Umbria: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom San Venanzo 6
60 m² Dom
6 2
San Venanzo, Prowincja Terni, Umbria
4,6 / 4
„Wybitny“
od 1.243 zł
za 7 dni
Dom Perugia 6
70 m² Dom
6 1
Perugia, Umbria, Włochy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.932 zł
za 7 dni
Dom Narni 7
100 m² Dom
7 2
Narni, Prowincja Terni, Umbria
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.868 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Perugia
wifi
50 m² Dom
4 1
Perugia, Umbria, Włochy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.486 zł
za 7 dni
Agroturystyka wifi Orvieto
wifi
85 m² Agroturystyka
6 2
Orvieto, Prowincja Terni, Umbria
4,6 / 4
„Wybitny“
od 1.994 zł
za 7 dni
Dom wifi Todi
wifi
70 m² Dom
4 2
Todi, Prowincja Perugia, Umbria
4,4 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.692 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Dom Ogród Perugia
Ogród
67 m² Dom
6 1
Perugia, Umbria, Włochy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.665 zł
za 7 dni
Apartament Ogród Arezzola
Ogród
120 m² Apartament
6 3
Arezzola, Spoleto, Umbria
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.491 zł
za 7 dni
Apartament Ogród Castiglione del Lago
Ogród
45 m² Apartament
4 1
Castiglione del Lago, Prowincja Perugia, Umbria
4,9 / 5
„Znakomity“
od 1.867 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Asyż
Kuchnia
60 m² Dom
6 2
Asyż, Prowincja Perugia, Umbria
4,8 / 5
„Znakomity“
od 2.491 zł
za 7 dni
Agroturystyka Kuchnia Città della Pieve
Kuchnia
42 m² Agroturystyka
4 1
Città della Pieve, Prowincja Perugia, Umbria
4,9 / 5
„Znakomity“
od 1.873 zł
za 7 dni
Apartament Kuchnia Contrada Castello
Kuchnia
80 m² Apartament
5 2
Contrada Castello, Castiglione del Lago, Umbria
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.359 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Umbria i domki letniskowe Umbria – niezapomniane wczasy Umbria

A byliście już we Włoszech? W samym sercu kraju leży wspaniała i malownicza Umbria. Kraina ta graniczy na zachodzie z Toskanią, na wschodzie z Marche a na południu z Lacjum. To teren w większości górzysty i pagórkowaty, pokryty głównie Apeninami. Równiny znajdują się jedynie wokół rzeki Tyber i Perugii. Wiele tu również małych miasteczek, które często jeszcze posiadają średniowieczne centra. Wynajmując apartamenty Umbria lub domki letniskowe Umbria będziecie mieli zapewniony idealny nocleg.

 

Stolicą regionu jest Perugia w starożytności zwana Peruzją. Szczególnie warto odwiedzić tutejsze Stare Miasto, które położone jest na szczycie jednego z pagórków, a dostęp do niego zapewniony jest ruchomymi schodami. W mieście zachowało się wiele historycznych budynków z czasów Etrusków, a miłośnicy sztuki będą zachwyceni tutejszą Galerią Narodową. Ważne zabytkowe kościoły miasta to San Domenico z grobowcem papieża Benedykta XI i San Pietro z X wieku. Ten ostatni jest najefektowniejszą budowlą w Perugii. Niedaleko od Perugii, w północnej części Umbrii, znajduje się Jezioro Trazymeńskie, będące największym jeziorem na Półwyspie Apenińskim. Ma ono podziemne połączenie z Tybrem, a jego maksymalna głębokość wynosi 8 m. Wykorzystywane jest ono głównie do rybołówstwa, w związku z czym jest także chętnie odwiedzane przez wędkarzy amatorów. Miłośnikom wędkarstwa polecamy także wypoczynek w domkach letniskowych Kraj na chorwackiej wyspie Pasman. Znajdujące się tam miejsca do wędkowania i piękne środowisko naturalne sprawią, że Państwa przeżycia będą niezapomniane. Natomiast umbryjskie jezioro oraz liczne rzeki i stawy oferują możliwość żeglowania i pływania łodzią.

Poznajcie wspaniałą krainę w samym sercu Włoch - urlop w Umbrii dla każdego

W regionie znajduje się łącznie osiem parków przyrody, a do typowego umbrijskiego krajobrazu należą lasy dębowe i topolowe, które przynoszą rok rocznie niesamowite zyski albowiem rosną tu trufle, które odgrywają w tutejszej kuchni ważną rolę. Jeśli planujesz wczasy we Włoszech, apartamenty Umbria lub domki letniskowe Umbria to idealny pomysł. Do najbardziej znanych i najczęściej odwiedzanych w Umbrii należy miejscowość Asyż, znana jako miejsce narodzin św. Franciszka i św. Klary oraz z pojednania międzynarodowego, religijnego i pokoju na świecie. Warto odwiedzić tu wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO Bazylikę św. Franciszka, jak też Plac Ratuszowy czy Zamek Rocca Maggiore.
Jeżeli jednak już byliście we Włoszech i chcecie tym razem przeżyć i odkryć coś zupełnie innego to zapraszamy was do przepięknego miasta na północy Niemiec – Hamburga lub do Bańskiej Bystrzycy na Słowację.
Polecamy również wczasy w Polsce: domki letniskowe Polańczyk nad Soliną, apartamenty Pszczew oraz apartamenty Pustkowo czekają na wasze odwiedziny! 

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Umbrii?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Umbrii są domy oraz apartamenty. Wyszukujemy spośród ponad 9.713 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Umbrii?

Z Casamundo w Umbrii znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 178 zł za noc. Możesz spodziewać się, że domy (233 m²) i apartamenty (69 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Oczywiście na Casamundo znajdziesz również zakwaterowanie, jeśli podróżujesz w grupie. Przeciętnie domy mieszczą 7 podróżnych.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Umbrii. Przeciętnie domy są idealne dla 7 gości.

image-tag