Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wenecji Euganejskiej - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wenecji Euganejskiej - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wenecji Euganejskiej

Wenecja Euganejska
Dowolne daty
Goście
Wenecja Euganejska to region w północno-wschodnich Włoszech, której stolicą jest właśnie Wenecja. Największe miasta jednego z najpiękniejszych regionów Italii to Werona, Padwa, Vicenza i Mestre.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najpopularniejsze destynacje w Wenecji Euganejskiej?

Wenecja Euganejska: Nasze rekomendacje dla ciebie

Pokój Gralaoni-pralesi-cisano
-24%
3 paź - 10 paź
20 m² Pokój
4 1
Gralaoni-pralesi-cisano, Bardolino, Wenecja Euganejska
3,5 / 5,0
„Dobry“
od 137 zł 181 zł
za noc
Apartament Bibione Pineda
40 m² Apartament
5 2
Bibione Pineda, San Michele al Tagliamento, Wenecja Euganejska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 172 zł
za noc
Dom Chirignano-Zelarino
-64%
2 paź - 9 paź
100 m² Dom
4 2
Chirignano-Zelarino, Wenecja, Wenecja Euganejska
od 255 zł 709 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Lamon
-43%
7 maj - 14 maj
wifi
90 m² Dom
5 2
Lamon, Prowincja Belluno, Wenecja Euganejska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 486 zł 856 zł
za noc
Apartament wifi Venas di Cadore
wifi
80 m² Apartament
5 2
Venas di Cadore, Valle di Cadore, Wenecja Euganejska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 321 zł
za noc
Apartament typu studio wifi Bibione
wifi
30 m² Apartament typu studio
4 1
Bibione, San Michele al Tagliamento, Wenecja Euganejska
od 154 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Bibione
Balkon/Patio
Apartament
6 2
Bibione, San Michele al Tagliamento, Wenecja Euganejska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 208 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Bibione
Balkon/Patio
55 m² Apartament
4 2
Bibione, San Michele al Tagliamento, Wenecja Euganejska
4,1 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 196 zł
za noc
Domek w stylu alpejskim Balkon/Patio Bibione
Balkon/Patio
32 m² Domek w stylu alpejskim
5 1
Bibione, San Michele al Tagliamento, Wenecja Euganejska
od 305 zł
za noc
Sprawdź inne

Obiekty z klimatyzacją

Resort Klimatyzacją Bibione
Klimatyzacją
50 m² Resort
6 2
Bibione, San Michele al Tagliamento, Wenecja Euganejska
4,1 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 224 zł
za noc
Willa Klimatyzacją Bibione
Klimatyzacją
60 m² Willa
6 2
Bibione, San Michele al Tagliamento, Wenecja Euganejska
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 377 zł
za noc
Apartament Klimatyzacją Bibione
Klimatyzacją
25 m² Apartament
4 1
Bibione, San Michele al Tagliamento, Wenecja Euganejska
od 206 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Wenecji Euganejskiej - idealne miejsce na miesiąc miodowy

Planując wczasy i wybierając dom wakacyjny w Wenecji Euganejskiej, warto zacząć od stolicy. To miasto mostów położone w znacznym stopniu na wyspach Morza Adriatyckiego. Nie każdy wie o tym, że ruch w Wenecji odbywa się głównie drogą wodną lub pieszo. Jazda samochodem możliwa jest jedynie na obrzeżach miasta, dlatego turyści i miejscowi najchętniej korzystają z tramwaju wodnego zwanego vaporetto. Jednak planując nocleg w stolicy Wenecji Euganejskiej, nie musimy brać pod uwagę wyłącznie jej wyspiarskiej części. Dzięki swojemu niezwykłemu położeniu i architekturze Wenecja została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Miasto mostów to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych celów podróży we Włoszech, polecanych szczególnie dla par na romantyczne wakacje.

Zarezerwuj dom wakacyjny w Wenecji Euganejskiej i spędź wczasy w mieście Romea i Julii

Spędzając urlop w Wenecji, będziemy mogli wybrać apartamenty w zabytkowej części miasta, które ułatwią nam zwiedzanie między innymi Bazyliki św. Marka położonej przy Placu św. Marka. Na uwagę zasługuje również pałac Dożów czyli gotycka siedziba władców i rządu Wenecji oraz Rialto, najstarszy most nad Canal Grande. Masywna budowla mierzy bagatela 48 metrów długości i 22 metry szerokości. Te zabytki naprawdę robią wrażenie, dlatego na noclegi w Wenecji Euganejskiej warto wybrać ma początek stolicę. Wynajmując domki wakacyjne w Wenecji Euganejskiej, powinniśmy koniecznie odwiedzić również położoną u podnóża Alp Weneckich Weronę. Największymi atrakcjami turystycznymi malowniczego miasta są domy Romea i Julii, bohaterów dramatu Szekspira. To dzięki niemu miasto jest dziś tak popularne na całym świecie! Szekspir sam nigdy nie był w Weronie, ale ponoć znał miasto dzięki opisom włoskich poetów i pisarzy. Domek wakacyjny w Wenecji Euganejskiej - poza możliwością odwiedzenia miasta Romea i Julii - zapewni nam również dogodny dojazd do oddalonego o zaledwie 30 km od Werony największego i najczystszego we Włoszech jeziora Garda. Jego widok o każdej porze roku zapiera dech w piersiach.

Wakacje w Wenecji Euganejskiej to również góry i morze

Decydując się na dom wakacyjny w Wenecji Euganejskiej, możemy spełnić również marzenie o górskich szaleństwach w miejscowości nazywanej ""Królową włoskich Dolomitów"". Cortina d'Ampezzo. Miasto było organizatorem zimowych igrzysk olimpijskich w 1956 roku, a położone jest w sercu gór. Co więcej, uchodzi za jeden z najbardziej luksusowych ośrodków narciarskich w Italii. Jeśli wczasy lubimy spędzać w malowniczym otoczeniu górskich pejzaży, warto wybrać się do Parku Narodowego Dolomiti Bellunesi, który leży w południowo-wschodniej części Alp. Takich widoków nie zapomnimy przez długi czas! Dlaczego warto jeszcze wybrać dom wakacyjny w Wenecji Euganejskiej? Bo miejscowości położone nad Adriatykiem będą na wyciągnięcie ręki. Jedną z nich jest Caorle, która odznacza się sielankowym klimatem rybackiej osady. Miejscowa plaża posiada certyfikat Bandiera Blue, który jest gwarantem czystości i wysokiej jakości. W Caorle przekonamy się również, że nie tylko Szekspir uległ rajskiej wizji włoskich miejscowości. Park przyrodniczy Laguna di Caorle został opisany w książce ""Za rzekę w cień drzew"" Ernesta Hemingwaya. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Włochy i okolice Wenecji to jedne z najpiękniejszych zakątków Europy - warto je bliżej poznać!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Wenecji Euganejskiej?

Apartamenty i hotele to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Wenecji Euganejskiej. Z ponad 37.376 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Wenecji Euganejskiej?

Ceny w Wenecji Euganejskiej rozpoczynają się od 170 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (59 m²) lub hotele (26 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Wenecji Euganejskiej?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Wenecji Euganejskiej. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 652 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Wenecji Euganejskiej. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

image-tag