Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wenecji Euganejskiej

Wenecja Euganejska
Dowolne daty
Goście
Wenecja Euganejska to region w północno-wschodnich Włoszech, której stolicą jest właśnie Wenecja. Największe miasta jednego z najpiękniejszych regionów Italii to Werona, Padwa, Vicenza i Mestre.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najpopularniejsze destynacje w Wenecji Euganejskiej?

Wenecja Euganejska: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom San Basilio 4
120 m² Dom
4 2
San Basilio, Ariano nel Polesine, Wenecja Euganejska
4,9 / 5
„Znakomity“
od 2.980 zł
za 7 dni
Dom Brenzone 4
65 m² Dom
4 2
Brenzone, Werona, Wenecja Euganejska
4,7 / 4
„Wybitny“
od 2.787 zł
za 7 dni
Dom Malcesine 6
110 m² Dom
6 4
Malcesine, Werona, Wenecja Euganejska
4,8 / 5
„Znakomity“
od 3.409 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Apartament Ogród San Basilio
Ogród
120 m² Apartament
4 2
San Basilio, Ariano nel Polesine, Wenecja Euganejska
4,9 / 5
„Znakomity“
od 2.508 zł
za 7 dni
Resort Ogród Garda
Ogród
65 m² Resort
6 2
Garda, Werona, Wenecja Euganejska
4,7 / 4
„Wybitny“
od 2.377 zł
za 7 dni
Resort Ogród Caorle
Ogród
45 m² Resort
4 1
Caorle, Wenecja, Wenecja Euganejska
4,5 / 4
„Wybitny“
od 1.728 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Apartament Klimatyzacją Bibione
Klimatyzacją
55 m² Apartament
6 2
Bibione, San Michele al Tagliamento, Wenecja Euganejska
4,0 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.207 zł
za 7 dni
Apartament Klimatyzacją San Michele al Tagliamento
Klimatyzacją
50 m² Apartament
4 1
San Michele al Tagliamento, Wenecja, Wenecja Euganejska
4,3 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.053 zł
za 7 dni
Apartament Klimatyzacją Mira
Klimatyzacją
102 m² Apartament
7 3
Mira, Wenecja, Wenecja Euganejska
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.349 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Assenza
Kuchnia
40 m² Apartament
4 2
Assenza, Brenzone, Wenecja Euganejska
4,7 / 4
„Wybitny“
od 2.191 zł
za 7 dni
Resort Kuchnia Corno
Kuchnia
60 m² Resort
5 2
Corno, Garda, Wenecja Euganejska
3,8 / 2
„Dobry“
od 1.191 zł
za 7 dni
Apartament Kuchnia Brenzone
Kuchnia
40 m² Apartament
2 1
Brenzone, Werona, Wenecja Euganejska
4,8 / 5
„Znakomity“
od 1.905 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Planując wczasy i wybierając dom wakacyjny w Wenecji Euganejskiej, warto zacząć od stolicy. To miasto mostów położone w znacznym stopniu na wyspach Morza Adriatyckiego. Nie każdy wie o tym, że ruch w Wenecji odbywa się głównie drogą wodną lub pieszo. Jazda samochodem możliwa jest jedynie na obrzeżach miasta, dlatego turyści i miejscowi najchętniej korzystają z tramwaju wodnego zwanego vaporetto. Jednak planując nocleg w stolicy Wenecji Euganejskiej, nie musimy brać pod uwagę wyłącznie jej wyspiarskiej części. Dzięki swojemu niezwykłemu położeniu i architekturze Wenecja została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Miasto mostów to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych celów podróży we Włoszech, polecanych szczególnie dla par na romantyczne wakacje.

Zarezerwuj dom wakacyjny w Wenecji Euganejskiej i spędź wczasy w mieście Romea i Julii

Spędzając urlop w Wenecji, będziemy mogli wybrać apartamenty w zabytkowej części miasta, które ułatwią nam zwiedzanie między innymi Bazyliki św. Marka położonej przy Placu św. Marka. Na uwagę zasługuje również pałac Dożów czyli gotycka siedziba władców i rządu Wenecji oraz Rialto, najstarszy most nad Canal Grande. Masywna budowla mierzy bagatela 48 metrów długości i 22 metry szerokości. Te zabytki naprawdę robią wrażenie, dlatego na noclegi w Wenecji Euganejskiej warto wybrać ma początek stolicę. Wynajmując domki wakacyjne w Wenecji Euganejskiej, powinniśmy koniecznie odwiedzić również położoną u podnóża Alp Weneckich Weronę. Największymi atrakcjami turystycznymi malowniczego miasta są domy Romea i Julii, bohaterów dramatu Szekspira. To dzięki niemu miasto jest dziś tak popularne na całym świecie! Szekspir sam nigdy nie był w Weronie, ale ponoć znał miasto dzięki opisom włoskich poetów i pisarzy. Domek wakacyjny w Wenecji Euganejskiej - poza możliwością odwiedzenia miasta Romea i Julii - zapewni nam również dogodny dojazd do oddalonego o zaledwie 30 km od Werony największego i najczystszego we Włoszech jeziora Garda. Jego widok o każdej porze roku zapiera dech w piersiach.

Wakacje w Wenecji Euganejskiej to również góry i morze

Decydując się na dom wakacyjny w Wenecji Euganejskiej, możemy spełnić również marzenie o górskich szaleństwach w miejscowości nazywanej ""Królową włoskich Dolomitów"". Cortina d'Ampezzo. Miasto było organizatorem zimowych igrzysk olimpijskich w 1956 roku, a położone jest w sercu gór. Co więcej, uchodzi za jeden z najbardziej luksusowych ośrodków narciarskich w Italii. Jeśli wczasy lubimy spędzać w malowniczym otoczeniu górskich pejzaży, warto wybrać się do Parku Narodowego Dolomiti Bellunesi, który leży w południowo-wschodniej części Alp. Takich widoków nie zapomnimy przez długi czas! Dlaczego warto jeszcze wybrać dom wakacyjny w Wenecji Euganejskiej? Bo miejscowości położone nad Adriatykiem będą na wyciągnięcie ręki. Jedną z nich jest Caorle, która odznacza się sielankowym klimatem rybackiej osady. Miejscowa plaża posiada certyfikat Bandiera Blue, który jest gwarantem czystości i wysokiej jakości. W Caorle przekonamy się również, że nie tylko Szekspir uległ rajskiej wizji włoskich miejscowości. Park przyrodniczy Laguna di Caorle został opisany w książce ""Za rzekę w cień drzew"" Ernesta Hemingwaya. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Włochy i okolice Wenecji to jedne z najpiękniejszych zakątków Europy - warto je bliżej poznać!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Wenecji Euganejskiej?

Apartamenty i hotele to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Wenecji Euganejskiej. Z ponad 16.162 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Wenecji Euganejskiej?

Ceny w Wenecji Euganejskiej rozpoczynają się od 155 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (57 m²) lub hotele (28 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Wenecji Euganejskiej?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Wenecji Euganejskiej. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 520 zł za noc.

Pomożemy ci znaleźć noclegi, które pomieszczą grupę osób. Najczęściej apartamenty są odpowiednie dla 5 gości.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Wenecji Euganejskiej. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

image-tag