Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wenecji Euganejskiej - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wenecji Euganejskiej - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wenecji Euganejskiej

Wenecja Euganejska
Dowolne daty
Goście
Wenecja Euganejska to region w północno-wschodnich Włoszech, której stolicą jest właśnie Wenecja. Największe miasta jednego z najpiękniejszych regionów Italii to Werona, Padwa, Vicenza i Mestre.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki w Wenecji Euganejskiej?

Wenecja Euganejska: Nasze rekomendacje dla ciebie

Bungalow Wenecja
-54%
12 lis - 19 lis
22 m² Bungalow
3 1
Wenecja, Wenecja Euganejska, Włochy
od 235 zł 511 zł
za noc
Pokój Tamellini
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
60 m² Pokój
6 1
Tamellini, Soave, Wenecja Euganejska
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 476 zł
za noc
Apartament Bibione
Apartament
6 2
Bibione, San Michele al Tagliamento, Wenecja Euganejska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 252 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Abano Terme
wifi
50 m² Apartament
4 1
Abano Terme, Padwa, Wenecja Euganejska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 383 zł
za noc
Apartament wifi Mira
wifi
102 m² Apartament
7 3
Mira, Wenecja, Wenecja Euganejska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 505 zł
za noc
Apartament wifi Mira
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
35 m² Apartament
4 1
Mira, Wenecja, Wenecja Euganejska
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 431 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Dom Klimatyzacją Bibione
-53%
17 wrz - 24 wrz
Klimatyzacją
48 m² Dom
6 2
Bibione, San Michele al Tagliamento, Wenecja Euganejska
od 213 zł 454 zł
za noc
Apartament Klimatyzacją Bibione
Klimatyzacją
40 m² Apartament
4 1
Bibione, San Michele al Tagliamento, Wenecja Euganejska
od 208 zł
za noc
Apartament Klimatyzacją Caorle
-54%
10 wrz - 17 wrz
Klimatyzacją
55 m² Apartament
4 2
Caorle, Wenecja, Wenecja Euganejska
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 273 zł 597 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Bibione
Kuchnia
28 m² Apartament
4 1
Bibione, San Michele al Tagliamento, Wenecja Euganejska
od 164 zł
za noc
Apartament Kuchnia Caorle
-44%
10 wrz - 17 wrz
Kuchnia
42 m² Apartament
5 1
Caorle, Wenecja, Wenecja Euganejska
od 542 zł 975 zł
za noc
Apartament Kuchnia Bibione
Kuchnia
60 m² Apartament
7 2
Bibione, San Michele al Tagliamento, Wenecja Euganejska
od 224 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Wenecji Euganejskiej - idealne miejsce na miesiąc miodowy

Planując wczasy i wybierając dom wakacyjny w Wenecji Euganejskiej, warto zacząć od stolicy. To miasto mostów położone w znacznym stopniu na wyspach Morza Adriatyckiego. Nie każdy wie o tym, że ruch w Wenecji odbywa się głównie drogą wodną lub pieszo. Jazda samochodem możliwa jest jedynie na obrzeżach miasta, dlatego turyści i miejscowi najchętniej korzystają z tramwaju wodnego zwanego vaporetto. Jednak planując nocleg w stolicy Wenecji Euganejskiej, nie musimy brać pod uwagę wyłącznie jej wyspiarskiej części. Dzięki swojemu niezwykłemu położeniu i architekturze Wenecja została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Miasto mostów to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych celów podróży we Włoszech, polecanych szczególnie dla par na romantyczne wakacje.

Zarezerwuj dom wakacyjny w Wenecji Euganejskiej i spędź wczasy w mieście Romea i Julii

Spędzając urlop w Wenecji, będziemy mogli wybrać apartamenty w zabytkowej części miasta, które ułatwią nam zwiedzanie między innymi Bazyliki św. Marka położonej przy Placu św. Marka. Na uwagę zasługuje również pałac Dożów czyli gotycka siedziba władców i rządu Wenecji oraz Rialto, najstarszy most nad Canal Grande. Masywna budowla mierzy bagatela 48 metrów długości i 22 metry szerokości. Te zabytki naprawdę robią wrażenie, dlatego na noclegi w Wenecji Euganejskiej warto wybrać ma początek stolicę. Wynajmując domki wakacyjne w Wenecji Euganejskiej, powinniśmy koniecznie odwiedzić również położoną u podnóża Alp Weneckich Weronę. Największymi atrakcjami turystycznymi malowniczego miasta są domy Romea i Julii, bohaterów dramatu Szekspira. To dzięki niemu miasto jest dziś tak popularne na całym świecie! Szekspir sam nigdy nie był w Weronie, ale ponoć znał miasto dzięki opisom włoskich poetów i pisarzy. Domek wakacyjny w Wenecji Euganejskiej - poza możliwością odwiedzenia miasta Romea i Julii - zapewni nam również dogodny dojazd do oddalonego o zaledwie 30 km od Werony największego i najczystszego we Włoszech jeziora Garda. Jego widok o każdej porze roku zapiera dech w piersiach.

Wakacje w Wenecji Euganejskiej to również góry i morze

Decydując się na dom wakacyjny w Wenecji Euganejskiej, możemy spełnić również marzenie o górskich szaleństwach w miejscowości nazywanej ""Królową włoskich Dolomitów"". Cortina d'Ampezzo. Miasto było organizatorem zimowych igrzysk olimpijskich w 1956 roku, a położone jest w sercu gór. Co więcej, uchodzi za jeden z najbardziej luksusowych ośrodków narciarskich w Italii. Jeśli wczasy lubimy spędzać w malowniczym otoczeniu górskich pejzaży, warto wybrać się do Parku Narodowego Dolomiti Bellunesi, który leży w południowo-wschodniej części Alp. Takich widoków nie zapomnimy przez długi czas! Dlaczego warto jeszcze wybrać dom wakacyjny w Wenecji Euganejskiej? Bo miejscowości położone nad Adriatykiem będą na wyciągnięcie ręki. Jedną z nich jest Caorle, która odznacza się sielankowym klimatem rybackiej osady. Miejscowa plaża posiada certyfikat Bandiera Blue, który jest gwarantem czystości i wysokiej jakości. W Caorle przekonamy się również, że nie tylko Szekspir uległ rajskiej wizji włoskich miejscowości. Park przyrodniczy Laguna di Caorle został opisany w książce ""Za rzekę w cień drzew"" Ernesta Hemingwaya. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Włochy i okolice Wenecji to jedne z najpiękniejszych zakątków Europy - warto je bliżej poznać!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Wenecji Euganejskiej?

Apartamenty i bed & breakfast to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Wenecji Euganejskiej. Z ponad 24.578 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Wenecji Euganejskiej?

Ceny w Wenecji Euganejskiej rozpoczynają się od 161 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (61 m²) lub bed & breakfast (26 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Wenecji Euganejskiej?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Wenecji Euganejskiej. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 658 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Wenecji Euganejskiej. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

image-tag