Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Wenecji Euganejskiej

Wenecja Euganejska
Dowolne daty
2 gości
Wenecja Euganejska to region w północno-wschodnich Włoszech, której stolicą jest właśnie Wenecja. Największe miasta jednego z najpiękniejszych regionów Italii to Werona, Padwa, Vicenza i Mestre.
DALSZE INFORMACJE »

Jakie są najpopularniejsze destynacje w Wenecji Euganejskiej?

Wenecja Euganejska: Nasze rekomendacje dla Państwa

Agroturystyka Teolo 5
70 m² Agroturystyka
5 1
Teolo, Padwa, Wenecja Euganejska
4,7 / 4
„Wybitny“
od 1.803 zł
za 1 tydzień
Apartament Ponte di Piave 4
83 m² Apartament
4 2
Ponte di Piave, Prowincja Treviso, Wenecja Euganejska
4,5 / 4
„Wybitny“
od 1.686 zł
za 1 tydzień
Dom Veronetta 3
45 m² Dom
3 1
Veronetta, Werona, Wenecja Euganejska
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.057 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Dom Klimatyzacją Veronetta
Klimatyzacją
55 m² Dom
4 1
Veronetta, Werona, Wenecja Euganejska
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.782 zł
za 1 tydzień
Dom Klimatyzacją Veronetta
Klimatyzacją
50 m² Dom
4 1
Veronetta, Werona, Wenecja Euganejska
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.782 zł
za 1 tydzień
Dom Klimatyzacją Veronetta
Klimatyzacją
95 m² Dom
8 1
Veronetta, Werona, Wenecja Euganejska
5,0 / 5
„Znakomity“
od 7.512 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Assenza
wifi
40 m² Apartament
2 1
Assenza, Brenzone, Wenecja Euganejska
4,8 / 5
„Znakomity“
od 1.920 zł
za 1 tydzień
Agroturystyka wifi Tarzo
wifi
95 m² Agroturystyka
5 2
Tarzo, Prowincja Treviso, Wenecja Euganejska
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.958 zł
za 1 tydzień
Apartament wifi Castelgomberto
wifi
130 m² Apartament
5 2
Castelgomberto, Prowincja Vicenza, Wenecja Euganejska
4,6 / 4
„Wybitny“
od 3.529 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Falcade
Balkon/Patio
50 m² Dom
6 1
Falcade, Prowincja Belluno, Wenecja Euganejska
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.098 zł
za 1 tydzień
Apartament Balkon/Patio Assenza
Balkon/Patio
40 m² Apartament
4 2
Assenza, Brenzone, Wenecja Euganejska
4,7 / 4
„Wybitny“
od 2.222 zł
za 1 tydzień
Apartament Balkon/Patio Lazise
Balkon/Patio
50 m² Apartament
4 2
Lazise, Werona, Wenecja Euganejska
4,2 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.922 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne

Planując wczasy i wybierając dom wakacyjny w Wenecji Euganejskiej, warto zacząć od stolicy. To miasto mostów położone w znacznym stopniu na wyspach Morza Adriatyckiego. Nie każdy wie o tym, że ruch w Wenecji odbywa się głównie drogą wodną lub pieszo. Jazda samochodem możliwa jest jedynie na obrzeżach miasta, dlatego turyści i miejscowi najchętniej korzystają z tramwaju wodnego zwanego vaporetto. Jednak planując nocleg w stolicy Wenecji Euganejskiej, nie musimy brać pod uwagę wyłącznie jej wyspiarskiej części. Dzięki swojemu niezwykłemu położeniu i architekturze Wenecja została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Miasto mostów to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych celów podróży we Włoszech, polecanych szczególnie dla par na romantyczne wakacje.

Zarezerwuj dom wakacyjny w Wenecji Euganejskiej i spędź wczasy w mieście Romea i Julii

Spędzając urlop w Wenecji, będziemy mogli wybrać apartamenty w zabytkowej części miasta, które ułatwią nam zwiedzanie między innymi Bazyliki św. Marka położonej przy Placu św. Marka. Na uwagę zasługuje również pałac Dożów czyli gotycka siedziba władców i rządu Wenecji oraz Rialto, najstarszy most nad Canal Grande. Masywna budowla mierzy bagatela 48 metrów długości i 22 metry szerokości. Te zabytki naprawdę robią wrażenie, dlatego na noclegi w Wenecji Euganejskiej warto wybrać ma początek stolicę. Wynajmując domki wakacyjne w Wenecji Euganejskiej, powinniśmy koniecznie odwiedzić również położoną u podnóża Alp Weneckich Weronę. Największymi atrakcjami turystycznymi malowniczego miasta są domy Romea i Julii, bohaterów dramatu Szekspira. To dzięki niemu miasto jest dziś tak popularne na całym świecie! Szekspir sam nigdy nie był w Weronie, ale ponoć znał miasto dzięki opisom włoskich poetów i pisarzy. Domek wakacyjny w Wenecji Euganejskiej - poza możliwością odwiedzenia miasta Romea i Julii - zapewni nam również dogodny dojazd do oddalonego o zaledwie 30 km od Werony największego i najczystszego we Włoszech jeziora Garda. Jego widok o każdej porze roku zapiera dech w piersiach.

Wakacje w Wenecji Euganejskiej to również góry i morze

Decydując się na dom wakacyjny w Wenecji Euganejskiej, możemy spełnić również marzenie o górskich szaleństwach w miejscowości nazywanej ""Królową włoskich Dolomitów"". Cortina d'Ampezzo. Miasto było organizatorem zimowych igrzysk olimpijskich w 1956 roku, a położone jest w sercu gór. Co więcej, uchodzi za jeden z najbardziej luksusowych ośrodków narciarskich w Italii. Jeśli wczasy lubimy spędzać w malowniczym otoczeniu górskich pejzaży, warto wybrać się do Parku Narodowego Dolomiti Bellunesi, który leży w południowo-wschodniej części Alp. Takich widoków nie zapomnimy przez długi czas! Dlaczego warto jeszcze wybrać dom wakacyjny w Wenecji Euganejskiej? Bo miejscowości położone nad Adriatykiem będą na wyciągnięcie ręki. Jedną z nich jest Caorle, która odznacza się sielankowym klimatem rybackiej osady. Miejscowa plaża posiada certyfikat Bandiera Blue, który jest gwarantem czystości i wysokiej jakości. W Caorle przekonamy się również, że nie tylko Szekspir uległ rajskiej wizji włoskich miejscowości. Park przyrodniczy Laguna di Caorle został opisany w książce ""Za rzekę w cień drzew"" Ernesta Hemingwaya. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Włochy i okolice Wenecji to jedne z najpiękniejszych zakątków Europy - warto je bliżej poznać!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Wenecji Euganejskiej?

Apartamenty i hotele to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Wenecji Euganejskiej. Z ponad 11.662 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Wenecji Euganejskiej?

Ceny w Wenecji Euganejskiej rozpoczynają się od 150 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (57 m²) lub hotele (27 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Wenecji Euganejskiej?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Wenecji Euganejskiej. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 517 zł za noc.

Pomożemy ci znaleźć noclegi, które pomieszczą grupę osób. Najczęściej apartamenty są odpowiednie dla 5 gości.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Wenecji Euganejskiej. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

image-tag