Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Ca' Savio

Ca' Savio
Dowolne daty
2 gości
Ca' Savio to wyjątkowe miejsce na turystycznej mapie Włoch. Ośrodek położony jest tuż nad Adriatykiem pośród przepięknej zieleni.
DALSZE INFORMACJE »

Ca' Savio: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Ca' Savio 4
69 m² Apartament
4 2
Ca' Savio, Cavallino-Treporti, Włochy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.787 zł
za 1 tydzień
Agroturystyka Ca' Savio 4
43 m² Agroturystyka
4 2
Ca' Savio, Cavallino-Treporti, Włochy
4,0 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.001 zł
za 1 tydzień
Agroturystyka Ca' Savio 4
43 m² Agroturystyka
4 1
Ca' Savio, Cavallino-Treporti, Włochy
4,0 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.001 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Agroturystyka Klimatyzacją Ca' Savio
Klimatyzacją
48 m² Agroturystyka
5 2
Ca' Savio, Cavallino-Treporti, Włochy
4,0 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.411 zł
za 1 tydzień
Agroturystyka Klimatyzacją Ca' Savio
Klimatyzacją
53 m² Agroturystyka
6 2
Ca' Savio, Cavallino-Treporti, Włochy
4,0 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.569 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Laski piniowe otaczające luksusowe domki letniskowe Ca' Savio i apartamenty Ca' Savio dają nie tylko przyjemny cień w gorące dni, ale także prezentują się niezwykle malowniczo. Jadąc do Ca' Savio możecie Państwo liczyć zarówno na doskonałą zabawę, relaks, jak i wypoczynek dla całej rodziny. Baseny, boiska, place zabaw przystosowane są dla dzieci i młodzieży w każdym wieku. Dzieci mają dodatkowo, do swojej dyspozycji, wielki statek piracki, który mieści się pośrodku brodzika. Nie bez znaczenia jest fakt, że kompleksy basenowe są podświetlane.

Wczasy Ca' Savio to urlop nad ciepłym Adriatykiem


Okoliczne plaże są przepiękne i bardzo szerokie, bo aż dwustumetrowe. Dzieci mogą tam bez ograniczeń bawić się w czystym piasku. Miejscowość cieszy się dużym powodzeniem zarówno wśród amatorów kąpieli wodnych, jak i słonecznych. Ciepłe Morze Adriatyckie to doskonały akwen do uprawiania wszelkich sportów wodnych. Turyści zamieszkujący domki letniskowe Ca' Savio i apartamenty Ca' Savio bez problemu mogą wypożyczyć na miejscu łodzie, kajaki, rowery wodne oraz wiele innych sprzetów do uprawiania niemal wszystkich sportów wodnych. Ogromną popularnością cieszą się także wycieczki na pobliskie wyspy: Murano, Burano, Torcello oraz do pobliskich miast m.in.: Cavallino, Lido di Jesolo, gdzie znajduje się aquapark, Caorle i Padwy. Niemal obowiązkowym punktem każdej wyprawy jest pobliska Wenecja.

Wypoczynek w samym Ca' Savio także będzie ciekawy. Liczne są tam bary, restauracje. Znaleźć można także prawdziwą włoską pizzerię i sklep z winami. Popołudniami można skorzystać z zajęć prowadzonych przez animatorów. Wybór ich jest ogromny, począwszy od zajęć rekreacyjno-sportowych, poprzez zajęcia manualne, aż do konkursów na piaskowe budowle i turnieje siatkówki. Domki letniskowe Ca' Savio i apartamenty Ca' Savio każdego roku odwiedzają tłumy turystów z całej Europy. Przyciąga ich nie tylko woda, ale także i góry. Wybrać można się tam bowiem, na wyprawę w pobliskie różowe dolomity. W okolicznych miejscowościach nabyć można także ciekawe oryginalne wyroby rękodzielnicze.

Niezdecydowanych zapraszamy również na wakacje Meritxell oraz wypoczynek Igalo (Herceg Novi). Jesteśmy przekonani, że spędzą tam Państwo niezapomniane chwile.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Ca' Savio?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Ca' Savio są apartamenty oraz campingi. Wyszukujemy spośród ponad 18 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Ca' Savio?

Ceny w Ca' Savio rozpoczynają się od 220 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (46 m²) lub campingi (29 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Ca' Savio?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Ca' Savio o średniej cenie 489 zł za noc.

Oczywiście na Casamundo znajdziesz również zakwaterowanie, jeśli podróżujesz w grupie. Przeciętnie apartamenty mieszczą 4 podróżnych.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Ca' Savio. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag