Domki letniskowe Mira - zwiedzanie Wenecji z zakwaterowaniem z dala od zgiełku

Zawsze marzyłaś o tym, żeby zobaczyć Wenecję, ale przerażał Cię gwar i ceny tego miasta? Wenecja to bez wątpienia najczęściej odwiedzana przez turystów miejscowość we Włoszech, jednak aby spędzić urlop na beztroskim, spokojnym wypoczynku, a jednocześnie zobaczyć miasto poprzecinane licznymi kanałami, nie musisz wcale meldować się w jednym z weneckich hoteli. Noclegi Mira to spokojne zakwaterowanie w urokliwym 40-tysięcznym miasteczku, w niewielkiej odległości od Wenecji.

Domki letniskowe Mira są dobrze skomunikowane nie tylko z najważniejszym miastem tego regionu, ale też z pełną renesansowej zabudowy Padwą. Wenecja jest bez wątpienia magicznym miejscem - słynny karnawał, biennale sztuki współczesnej czy festiwal filmowy to nie jedyne atrakcje, które co roku przyciągają miliony turystów. Najsłynniejszy kochanek wszech czasów, Casanova, był rodowitym wenecjaninem, nic zatem dziwnego, że Wenecja na równi z Weroną, miastem szekspirowskich Romea i Julii, jest ulubionym miejscem zakochanych z całego świata. Noclegi Mira pozwolą choć na chwilę odetchnąć po obowiązkowych atrakcjach turystycznych tego miejsca - rejsie gondolą czy tramwajem wodnym po Canale Grande, zwiedzaniu Bazyli św. Marka, spacerze po Placu św. Marka, nacieszeniu oczu widokiem Mostu Westchnień, Pałacu Dożów i wieży zegarowej. Jako pamiątkę z wycieczki w ten rejon Włoch musisz koniecznie przywieźć maskę karnawałową, wyrób z legendarnego weneckiego szkła albo butelkę regionalnego specjału - wina Valpolicella.

Domki letniskowe Mira to doskonałe zakwaterowanie dla rodzin i zakochanych par, które chciałyby poznać zjawiskową Wenecję, a jednocześnie odpocząć od gwaru wielkiego miasta pełnego turystów. Mira to niewielkie miasteczko ze sporą ilością zieleni i terenów spacerowych, które pozwala obejrzeć zabytki znane dotąd tylko z przewodników, a jednocześnie zapewnia regenerujący wypoczynek na świeżym powietrzu.

Mira - jakie są inne interesujące destynacje w okolicy?

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania Mira?

Apartamenty i hotele to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych Mira. Z ponad 9 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi Mira?

Z Casamundo Mira znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 294 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (65 m²) i hotele (21 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom Apartamenty Mira?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania Mira. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 481 zł za noc.

Pomożemy ci znaleźć noclegi, które pomieszczą grupę osób. Najczęściej apartamenty są odpowiednie dla 4 gości.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup Mira. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag