Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Domki letniskowe Padwa i apartamenty Padwa – niezapomniane chwile spędzone w północnych Włoszech

Padwa (prowincja)
Dowolne daty
2 gości
Włochy to kraj, który dla większości turystów jest synonimem słońca, romantyzmu i po prostu wspaniale spędzonych wakacji.
DALSZE INFORMACJE »

Padwa (prowincja): Nasze rekomendacje dla Państwa

Basen
Apartament
7 3
Torreglia, Padwa, Włochy
4,6 / 5
„Znakomity“
od 3.474 zł
za 1 tydzień
Basen
260 m² Apartament dwupoziomowy
8 4
Giarre, Abano Terme, Padwa
4,2 / 4
„Wybitny“
Sprawdź cenę
Basen
Dom
8 4
Levada, Piombino Dese, Padwa
5,0 / 5
„Znakomity“
od 13.570 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Przywodzi również na myśl miasta tak wspaniałe jak Wenecja, Rzym czy Padwa. Tym razem proponujemy Państwu poznanie jednego z regionów Włoch - pięknej i interesującej Wenecji Euganejskiej. Jedną z prowincji tego regionu jest prowincja Padwa. Pragniemy umożliwić Państwu poznanie tej fascynującej części Włoch, dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa wygodne i eleganckie apartamenty Padwa oraz równie godne polecenia domki letniskowe Padwa. Prowincja ta to mieszanka kolorów, smaków oraz cudownych krajobrazów. Słynie ona z zielonych dolin, malowniczych wzgórz pokrytych winnicami oraz z różniego rodzaju traktów wodnych. A znajdujące się na jej terenie wody termalne o własciwościach leczniczych przyciągają turystów z całego świata.

Jakie są najpopularniejsze destynacje Padwa (prowincja)?

Wczasy Padwa – podziwiaj malownicze krajobrazy prowincji z lotu ptaka

Padwa, stolica prowincji, uchodzi za miasto pełne artystycznego uroku, wspaniałych budowli sakralnych oraz znanych uczelni. Uniwersytet w Padwie założony został w 1222 roku. Jednym z jego wykładowców był Galileusz, a w murach Uniwersytetu w Padwie studiowali Mikołaj Kopernik, Jan Kochanowski i Jan Zamoyski. Należy również dodać, iż 25 czerwca 1678 roku stopień naukowy otrzymała tam pierwsza kobieta w historii. Z licznych zabytków Padwy warto wymienić choć romańsko-gotycko-bizantyjską bazylikę św. Antoniego powstałą w trzynastym wieku oraz kaplicę Scrovegnich z freskami autorstwa samego Giotta. Apartamenty Padwa pozwolą Państwu wtopić się w atmosferę tego niezwykłego miasta. A kiedy już odczujecie Państwo trudy zwiedzania miasta, proponujemy wypoczynek w najstarszym na świecie ogrodzie botanicznym, który powstał w 1545 roku.

Tym z Państwa, którzy mieliby ochotę przyjrzeć się okolicy z nieco innej perspektywy, proponujemy rejs statkiem jednym z licznych szlaków wodnych. Domki letniskowe Padwa będą doskonałym miejscem do rozpoczęcia wędrówek po okolicy. Park Narodowy znajdujący się w tej prowincji, oferuje turystom ścieżki piesze, rowerowe oraz do Nordic walking. Miłośnicy golfa z pewnością docenią wspaniałe pola golfowe osadzone wśród maleńkich jezior i wszechobecnej zieleni. Dla amatorów wyjątkowych wrażeń gospodarze przygotowali również możliwość spojrzenia na wszystko z góry – niczym z lotu ptaka. Lot balonem czeka na wszystkich chętnych.

Jeżeli mają Państwo również ochotę poznać inne regiony Włoch zapraszamy du Toskanii:

  • domki letniskowe Venturina
  • wakacje Convalle
  • apartamenty Metato
  • noclegi Radicofani

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania Padwa (prowincja)?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami Padwa (prowincja) są apartamenty oraz hotele. Wyszukujemy spośród ponad 287 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi Padwa (prowincja)?

Wyszukując zakwaterowanie Padwa (prowincja) z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 238 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 65 m², a hotele - 25 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom Apartamenty Padwa (prowincja)?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania Padwa (prowincja). Przeciętnie koszt takiego noclegu to 456 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup Padwa (prowincja). Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag