Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Apartamenty Wyspy Liparyjskie i domki letniskowe Wyspy Liparyjskie

Wyspy Liparyjskie
Dowolne daty
2 gości
Jakim jesteście typem wczasowicza? Bardziej preferujecie morze czy wypoczynek w górskiej chacie. Albo satysfakcjonuje was „podwójny pakiet”, łączący te dwie wspaniałości.
DALSZE INFORMACJE »

Wyspy Liparyjskie: Nasze rekomendacje dla Państwa

Przyjazny zwierzętom
110 m² Apartament
6 3
Wyspy Liparyjskie, Isole Eolie, Włochy
4,0 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.407 zł
za 1 tydzień
Przyjazny zwierzętom
60 m² Dom
6 2
Wyspy Liparyjskie, Isole Eolie, Włochy
4,8 / 5
„Znakomity“
od 2.966 zł
za 1 tydzień
Przyjazny zwierzętom
140 m² Apartament
8 4
Wyspy Liparyjskie, Isole Eolie, Włochy
4,0 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.689 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Balkon/Patio
Apartament
4 1
Wyspy Liparyjskie, Isole Eolie, Włochy
4,2 / 4
„Wybitny“
od 1.716 zł
za 1 tydzień
Balkon/Patio
57 m² Dom
3 1
Wyspy Liparyjskie, Isole Eolie, Włochy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.438 zł
za 1 tydzień
Balkon/Patio
40 m² Apartament
5 1
Wyspy Liparyjskie, Isole Eolie, Włochy
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.944 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne

Polecamy wam zatem pobyt nad Jeziorem Bodeńskim lub wakacje na Korsyce. Oczywiście wyśmienitym miejscem urlopowym będą Włochy a w szczególności ich część południowa.

Na granicy „czubka włoskiego buta” i Sycylii rozsiane są przepiękne wyspy Liparyjskie. Na siedemnastu wyspach pochodzenia wulkanicznego odkryjecie niesamowitą aurę i będziecie mogli oczywiście zarezerwować domki letniskowe Wyspy Liparyjskie czy apartamenty Liparyjskie, które zapewnią wam komfortowy i przytulny nocleg.

Niezapomniane wakacje na Wyspach Liparyjskich

Siedem wysp głównych to: Alicudi, Filicudi, Lipari, Panarea, Salina, Stromboli oraz Vulcano. Wulkan znajdujący się na przedostatniej z nich i noszący jednakową nazwę, to ostatni aktywny wulkan w Europie. Cała grupa wysp, ze względu na ich wulkaniczne pochodzenie, została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Dostęp z lądu (z miejscowości Milazzo) zapewniają promy oraz szybkie wodoloty kursujące regularnie a w szczycie sezonu przynajmniej raz na godzinę. Najczęściej odwiedzana jest największa z wysp: Lipari. Znajdują się tu liczne, otoczone skałami zatoczki, do większości których można dostać się jedynie łodzią. O wyjątkowości obszaru możesz przekonać się wynajmując apartamenty Lipari lub domki letniskowe Lipari. Wycieczki z Lapari na sąsiednie wyspy nie stanowią problemu. W głównym miasteczku wyspy polecamy udać się na spacer uroczymi, wąskimi uliczkami. W porównaniu do innych jest to wyspa „pełna temperamentu” , mimo iż liczba mieszkańców wynosi zaledwie pięć tysięcy. Przytulne kafejki i małe restauracje zapraszają gości z otwartymi ramionami. Koniecznie należy spróbować typowych dla tutejszej kuchni kaparów będących składnikiem każdej niemal potrawy.

Jeśli planujesz wczasy nad morzem we Włoszech, apartamenty Wyspy Liparyjskie lub domki letniskowe Wyspy Liparyjskie to genialny pomysł. Miłośnikom jeszcze bliższego kontaktu z przyrodą polecamy wyspę Salina znajdującą się w bezpośrednim sąsiedztwie Lipari. Wyspa, jak wyżej już wymieniono, znana jest z uprawy kaparów. Stąd można podziwiać przepiękne widoki, co zachęca do odbywania pieszych wędrówek. Jeśli chcecie wypocząć na plaży, to polecamy także wakacje na wyspie Dugi Otok czy wyspie Ist. Wspaniałe krajobrazy, krystalicznie czysta woda Adriatyku i gościnność mieszkańców przyciągają każdego roku miliony turystów z całego świata.
 

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania Wyspy Liparyjskie?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami Wyspy Liparyjskie są apartamenty oraz domy. Wyszukujemy spośród ponad 106 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi Wyspy Liparyjskie?

Wyszukując zakwaterowanie Wyspy Liparyjskie z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 145 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 55 m², a domy - 77 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom Apartamenty Wyspy Liparyjskie?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania Wyspy Liparyjskie. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 490 zł za noc.

Oczywiście na Casamundo znajdziesz również zakwaterowanie, jeśli podróżujesz w grupie. Przeciętnie apartamenty mieszczą 4 podróżnych.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup Wyspy Liparyjskie. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag