Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspach Poncjańskich - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspach Poncjańskich - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty na Wyspach Poncjańskich

Wyspy Poncjańskie
Dowolne daty
Goście
Jeżeli jeszcze nie zaplanowaliście urlopu to już najwyższy czas pomyśleć o wypoczynku. Nie macie wrażenia, że wszystko zaczyna was wokół denerwować i jedyne co pragniecie to spokój i relaks. To oznaczać może tylko jedno a mianowicie potrzebę wyjazdu.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Apartament Przyjazny zwierzętom Ventotene
-39%
4 lis - 11 lis
Przyjazny zwierzętom
45 m² Apartament
6 1
Ventotene, Prowincja Latina, Włochy
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 492 zł 802 zł
za noc
Apartament Przyjazny zwierzętom Ponza
Przyjazny zwierzętom
120 m² Apartament
10 1
Ponza, Prowincja Latina, Włochy
od 1.057 zł
za noc
Apartament Przyjazny zwierzętom Ventotene
-39%
23 wrz - 30 wrz
Przyjazny zwierzętom
40 m² Apartament
5 1
Ventotene, Prowincja Latina, Włochy
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 491 zł 802 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Wyspy Poncjańskie: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Ventotene
-39%
4 lis - 11 lis
45 m² Apartament
6 1
Ventotene, Prowincja Latina, Włochy
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 494 zł 804 zł
za noc
Apartament Ventotene
-39%
23 wrz - 30 wrz
40 m² Apartament
5 1
Ventotene, Prowincja Latina, Włochy
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 492 zł 804 zł
za noc
Apartament Ponza
120 m² Apartament
10 1
Ponza, Prowincja Latina, Włochy
od 1.060 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Wyspy Poncjańskie i domki letniskowe Wyspy Poncjańskie

Proponujemy wam naszych zachodnich sąsiadów a w szczególności wakacje nad Morzem Północnym i przepiękną Turyngię. Idealnym miejscem na wypoczynek będzie również Bella Italia i wyspu jej południowego wybrzeża.

Wyspy Poncjańskie to archipelag wysp wulkanicznych na Morzu Tyrreńskim przy zachodnim wybrzeżu Półwyspu Apenińskiego, na zachód od Neapolu. Należą do regionu Lacjum, mimo iż położone są przy wybrzeżu Kampanii. Znajdują się tu liczne apartamenty Wyspy Poncjańskie i domki letniskowe Wyspy Poncjańskie chętnie wynajmowane przez turystów z całej Europy. Archipelag składa się z sześciu małych wysepek. Są to: Ponza, Ventotene, Palmarola, Zannone, Gavi, i Santo Stefano, z czego cztery ostatnie są bezludne, a dwie pierwsze mają łącznie około czterech tysięcy mieszkańców.

Wakacje na wyspach Poncjańskich - niezapomniane wrażenia

Wczasy na Wyspach Poncjańskich, to przede wszystkim zapierające dech w piersiach krajobrazy, przepiękne plaże i turkusowe, miejscami ciemnoniebieskie morze. Polecamy odwiedzić stolicę Ponza znajdującą się na wyspie o tej samej nazwie. To malownicze kąpielisko przyciąga turystów ze względu na piękny port, liczne kafejki, restauracje i sklepy. Po zwiedzaniu tego fascynującego miasta najlepiej schronić się w cieniu zajmując miejsce siedzące w porcie i obserwować przypływające i odpływające statki. Niesamowitą rzeczą jest to, że tutejszy port może pomieścić ponad 100 jachtów.

W miesiącach letnich istnieje możliwość przedostania się promem do Neapolu i miasta portowego Formia. Podobnie uwielbianą przez turystów wyspą jest Ventotene z zaledwie 450 mieszkańcami. O wyjątkowości obszaru możesz najlepiej przekonać się wynajmując apartamenty Wyspy Poncjańskie lub domki letniskowe Wyspy Poncjańskie. Cztery pozostałe wyspy to raj dla miłośników przyrody i żeglarstwa. Można tu podziwiać piękne zatoki i wystające z wody szczyty skał. Wysepki często są celem wypraw na łodziach. Jeśli jednak już byliście we Włoszech, to tym razem polecamy spędzenie urlopu w Chorwacji. Chorwackie wyspy urzekają niesamowitym urokiem oraz miłą atmosferą i gościnnością mieszkańców. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą domków letniskowych na wyspie Solta lub w przepięknym regionie Istrii.
 

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania na Wyspach Poncjańskich?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania na Wyspach Poncjańskich są apartamenty i prywatne pokoje. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi na Wyspach Poncjańskich?

Z Casamundo na Wyspach Poncjańskich znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 139 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (66 m²) i prywatne pokoje (30 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty na Wyspach Poncjańskich?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty na Wyspach Poncjańskich o średniej cenie 760 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup na Wyspach Poncjańskich. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 7 gości.

image-tag