Informacje prawne

Casamundo GmbH

Pappelallee 78/79

10437 Berlin

Niemcy


Zarząd: Philipp Ballhausen i Valentin Gruber


Numer rejestru handlowego: HRB 218977 B

Rejestr handlowy: Sąd rejonowy Berlin-Charlottenburg

NIP UE: DE256521056


E-Mail: [email protected]


Platforma Komisji Europejskiej do spraw rozstrzygania sporów w internecie

Pod tym linkiem znajdą Państwo więcej informacji na temat internetowego serwisu rozstrzygania sporów konsumenckich Komisji Europejskiej: ec.europa.eu/consumers/odr/

Firma Casamundo nie uczestniczy ani nie jest zobligowana do uczestnictwa w rozwiązywaniu sporów w Internecie przed instytucją rozwiązującą spory konsumenckie.

Istotne informacje wymagane na podstawie Aktu o usługach cyfrowych UE (Rozporządzenie (UE) 2022/2065 – „DSA”).

Organy państw członkowskich UE, Komisja Europejska i Europejska Rada ds. Usług Cyfrowych mogą kontaktować się z Casamundo pod adresem [email protected] w języku niemieckim lub angielskim zgodnie z art. 11 DSA.

Odbiorcy usług mogą kontaktować się z Casamundo pod adresem [email protected] zgodnie z art. 12 DSA.

Casamundo sporządza sprawozdanie w zakresie przejrzystości w celu spełnienia obowiązków wynikających z DSA. Sprawozdanie zawiera szczegółowe informacje na temat czynności moderowania treści, jakie podjęliśmy w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę sporządzenia sprawozdania. Sprawozdanie można pobrać na naszej stronie internetowej.

Zgodnie z art. 24 (2) i Preambułą 77 Ustawy o usługach cyfrowych, platformy internetowe są zobowiązane do publikowania „informacji o średniej miesięcznej liczbie aktywnych odbiorców usługi w Unii”. Za ostatni okres obliczyliśmy, że nasza średnia miesięczna liczba aktywnych użytkowników w Unii Europejskiej wynosi około 884000.

image-tag